Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Język angielski.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natala

PostWysłany: Nie 23-07-2017, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

menda napisała:
zastanawiam się czy nauka języka w szkole językowej takiej jak np Speak Up jest dobrym rozwiązaniem?? Korzystał ktoś z Was?

Wszystko zależy od tego co taka szkoła ma do zaoferowania i na ile jesteś w stanie zaangażować się na zajęciach, ale również i w domu, bo materiał trzeba przecież powtarzać. O tej spak up mogę powiedzieć tyle, że na pewno ma niezłe kursy dla dorosłych, bo moja mama chodziła przed wyjazdem na kontrakt zagraniczny. Bardzo się wtedy podszkoliła. Jeżeli chodzi o te dla małolatów to nie wypowiem się, bo się nie orientuję no ale Ty chyba raczej małolata nie jesteś. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

menda

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 09-08-2017, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no racja małolatą nie jest. Dziękuje za informacje o Speak Up. Pójdę osobiście popytać co i jak. Może jakieś zniżki będą za zapisanie.
Powrót do góry

takasobiesylwia

PostWysłany: Wto 07-11-2017, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Używam aplikacji Memrise, którą bardzo polecam Uśmiechnięta
Powrót do góry

zrodlana

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 17-12-2017, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lepiej chyba grupowo, w szkole?
Powrót do góry

Chanelka85

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 26-01-2018, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam kiedyś nauczanie indywidualne a potem grupowe i powiem wam ze czułam się troche pewniej
Powrót do góry

DariaKuleczka85

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 29-01-2018, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja długo nie mogłam zdecydować się na naukę jeżyka obcego w grupie ale się przemogłam i zapisała się na zajęcie do szkoły cosmopolitan w Wrocławiu na Ikara. Po pierwszych lekcjach bardzo dobrze, zaczełam rozumieć o co w tym chodzi i teraz kończę kurs i myślę o innym języku.
Powrót do góry

Pumpilka

PostWysłany: Wto 30-01-2018, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Gdańsku działają grupy dyskusyjne w języku angielskim. Fajna sprawa, jednak ciężko się zmusić na początku.

Podpis Żeby być wojownikiem, nie musisz kierować się prawem pięści.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: