Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Justin Bieber - o co chodzi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 12-07-2010, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też do tej pory chętnie słucham BB Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Perfacja

PostWysłany: Pon 12-07-2010, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

http://demotywatory.pl/1832298/Koncert-Justina-Biebera-w-Polsce Śmiech do łez Śmiejąca się

Oraz:
http://demotywatory.pl/1822803/Justin-Bieber
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 14-07-2010, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wiadomo, to legenda, ale przyrównując ich do tego chłopaczka chodziło mi jedynie o to, że spora ilość ludzi na świecie leci na słodką buźkę i jak to się połączy z muzyką pop, to tak właśnie w biznesie zyskuje się popularność. I tak było zawsze i tak jest dzisiaj. Różnica jest tylko taka że "my" nie mamy dziś 14 lat i już nas to nie kręci Złośliwa .

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

Jigsaw

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 23-09-2010, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szkoda dzieciaka, ostatnio natknęłam się na jego występ na VMA, chłopak ma takie ruchy opanowane... A co demotów natknęłam się na informację iż Justin planuje wydać autobiografię, co polski spiker radiowy skomentował ponoć zapytaniem czy komuś będzie chciało się pokolorować tą kolorowankę...

Podpis Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni,
Złe kobiety są gorsze niż źli mężczyźni.
Powrót do góry

Całkiem_Zwykła

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 23-09-2010, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz ja też do dziś pamietam ich teksty, chociaż byłam wtedy jeszcze małolatą hehe BB byli całkiem spoko Uśmiechnięta

Natomiast ten cały Justin czy jak mu tam leci - hmmm nie wiedziałam nawet o kogo chodzi ale kiedyś zapytałam o to moje bratanice i opowiedziały mi z maślanymi oczkami któż to taki...

Jak dla mnie - szału nie ma...

Podpis =5 maj 2009 - Córunia- Julka= :*

=16 październik 2010 - Nasz Dzień= :*
Powrót do góry

Marlenn

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 24-09-2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każde pokolenie ma swoich idolów...Osobiście nie znam i nie słyszałam chłopca, ale o gustach się nie dyskutuję tym bardziej, że byłam wielką fanką BB Uśmiechnięta
Czy Wy też kochałyście się w Nicku Carterze????

Bardzo szczęśliwa

Podpis Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 24-09-2010, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O tak!! Jak miałam 6 lat pisałam do niego list na walentynki Zakochany
Śmiech do łez

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 24-09-2010, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nick Carter Moja młodzieńcza miłość. Zakochana po uszy. Ten jego słodki głosik i włosy. Byłam na koncercie w Katowicach , dawno, dawno temu ale przeżycie.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Marlenn

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 25-09-2010, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pamiętam, że nosiłam go w serduszku na szyi, miałam cały pokój obwieszony pakatami .Wierzylam, że ktoregoś dnia pojadę na Florydę i zostanę jego żoną. Śmiech do łez Puszcza oczko

Podpis Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 12-12-2010, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A teraz pytanie za 100punktów? Kto to jest Justin Bieber? Słyszałam, że piosenkarz i młody ale nic więcej. Nie mogę nic na niego powiedzieć- bo nie mam pojęcia o kogo chodzi Przewraca oczami .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: