Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kabina prysznicowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 25-07-2010, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Floo ja nie mam takiej baterii, ale u mojego znajomego w pensjonacie są takie montowane w łazienkach. Jak dla mnie jest to po prostu rewelacja. Bardzo uśmiechnięta
Jedyny minus to cena, ale poza tym to same plusy. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 25-07-2010, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Floo ja mam termostat i podpisuję się pod tym, co napisała Ula-świetna sprawa. Moim zdaniem warto w taką baterię zainwestować. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 25-07-2010, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mamy termostat, rewelacja Uśmiechnięta I ceny nie są przerażające. Naszą kupiliśmy za 130 zł, a spisuje się świetnie. Do 200 zł kupisz już naprawdę wypasioną baterię. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 30-01-2013, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czeka Nas generalny remont lazienki, w ktorej pojawila sie wilgoc, wiec szukamy szczelnego prysznica i trafilismy na cos takiego:

Zdania naszych znajomych sa podzielone, wiec mamy pewne watpliwosci.
A co Wy o tym sadzicie? Macie jakies doswiadczenia? Z gory dziekuje.

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 16-02-2013, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aktualnie zmieniam prysznic. Myślałam o takim ufo. Ale chyba by mi czasu brakło na doszorowanie tych wszystkich zakamarków! Pozostajemy przy tradycyjnym brodziku i kabinie. Tylko zmienimy brodzik na głębszy , żeby się dzieciaki mogły pociapać w wodzie Uśmiechnięta.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sob 16-02-2013, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ super wygląda. Uśmiechnięta
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 22-01-2017, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny macie jakieś środki do czyszczenia kabiny?
Nie wyrabiam już z ciągłym kamieniem na swoim "kabinowym wypasie".

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 24-01-2017, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś mocno zapuszczoną kabinę na stancji umyłam domestosem "zero kamienia" do kibli i wszystko ładnie się umyło. Tylko to jest mocne, więc nie trzymaj za długo, zwłaszcza na bateriach, bo odbarwią. A jak już kabinę pięknie odmyjesz, to wycieraj ją do sucha ręcznikiem po każdej kąpieli, nie zostawiaj mokrej. Teraz w nowym mieszkaniu tak robimy i nie mamy nawet śladu kamienia. Od 4 miesięcy nie myłam kabiny, a jest jak nowa. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 25-01-2017, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja do szyb używam sprayu do kabin, średnio co dwa tygodnie myję szyby. Po każdym myciu zbieram wodę takim czymś do szyb. A baterię wycieram suchą ścierką po każdym prysznicu. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Sro 25-01-2017, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mówię Wam- wymiękam przy niej. Ma te bajery do masażu więc miejscówek na zbiór kamienia jest full.
Dzastek- ręcznikami papierowymi wycieracie?
Gienia- też tą ściągaczkę zakupię Puszcza oko.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 26-01-2017, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwykłym ręcznikiem takim kąpielowym. Mamy jeden taki specjalnie przeznaczony do tego celu. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Patka67

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 10-10-2017, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zamieniłam wannę na kabinę prysznicową i powiem szczerze, że brakuje mi trochę reklasujących kapieli. Ale z drugiej strony prysznic to wygodna. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy trochę miejsca w łazience.
Powrót do góry

Anette_23

PostWysłany: Pon 16-04-2018, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mimo wszystko nie wyobrażam sobie życia bez wanny. Puszcza oko Co więcej, powiedizałabym, że dla mnie wanna jest najważniejszym punktem w łazience, więc kwestia braku miejsca to nie wytłumaczenie. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 17-04-2018, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam mój prysznic i deszczownicę, ale teraz na pewno nie brała bym drzwi rozsuwanych.. doczyścić pod nimi to jest masakra. Do mycia szyb za to używam W5 z lidla
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: