Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kabina prysznicowa
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GosiaK

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 24-12-2008, 11:12    Temat postu: Kabina prysznicowa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam,
Moi rodzice zamierzają przeprowadzić remont łazienki - wywalą wannę, a wstawią kabinę. I tu pojawił się problem, byliśmy w Praktikerze, obejrzeliśmy różne...i pojęcia nie mamy, jaka firma jest dobra.
Dodam, że moi rodzice chcą kabinę z tymi wypustkami po bokach i w suficie, radiem (a ja tak uwielbiam słuchać muzyki w kąpieli Uśmiechnięta, itd., itp.
Czy ktoraś z Was ma coś podobnego, czy możecie doradzić na jakich producentów zwrócić uwagę?

Podpis count to ten, fall apart and start again.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 24-12-2008, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety nie mam jeszcze takiej kabiny. Piszę 'jeszcze' ponieważ już sie za taką rozglądałam.
Też widziałam taką kabinę . Bardzo mi się podoba . Niestety co do producentów to nie mogę Ci nic doradzić. Nie mam za dużego doświadczenia w tej dziedzinie.
Napiszę tylko jedno . Kąpiel w takiej kabinie musi być boska.
Jak już Twoi rodzice Gosiu kupią taki sprzęt to koniecznie weź prysznic i opowiedz jakie miałaś wrażenia Podejrzliwa Puszcza oko .

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

koral

PostWysłany: Sro 24-12-2008, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam taka kabine z full opcjami(radio, telefon, sauna).
Ale to baaaardzo kosztowna rzecz.
Aczkolwiek bardzo przydatna. Bardzo szczęśliwa

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 26-12-2008, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rodzice mojej kolezanki maja takie wypasione cudo. Kumpela czuła się w tej kabinie jak w statku kosmicznym. Tak opowiadała, muzyka, kolorowy panel Bardzo uśmiechnięta Sama czegos takiego nie posiadam...może na nowym mieszkaniu.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 26-12-2008, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety nie pomogę za bardzo w tym temacie. Sama mam w mieszkaniu wannę, a u rodziców jest wanna i prysznica ale za ścianką z luksferów. Co do kabin jedyne co mogę poradzić to tyle żeby nie kupować najtańszej, bo tani wcale nie oznacza dobry. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 31-12-2008, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja Teściowa ma taką właśnie kabinę, która ma radio, telefon, światełka, dysze do masażu i funkcje sauny.
Jak dla mnie, to jakiś prototyp statku kosmicznego. Przewraca oczami Nie podoba mi się i w życiu nie kupiła bym sobie czegoś takiego do łazienki. Złośliwa
Nie wiem czemu, ale takie "cudeńka" kojarzą mi się z tandetą.
Myślę, że w tej samem cenie można kupić sobie znacznie bardziej gustowną kabinę prysznicową, bardziej klasyczną i mniej krzykliwą. Puszcza oko

Jeśli chodzi o markę, to niestety nie pamiętam... ale myślę, że w dobrych sklepach z armaturą sprzedawca na pewno poleci coś fajnego.

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi się ,że im więcej "dupereli" w kabinie ,tym więcej pracy przy utrzymaniu jej w czystości...

Mam zwykłą kabinę ,a i tak jest przy niej co robić...Kamień ,pleśń wciska się wszędzie - pomimo "cudownych" środków z reklam...
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 28-03-2009, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tylko napiszę żeby nie kupować takiej najmniejszej. Nie znam się dokładnie na wymiarach ale moja sis ma małą łazienkę, kupiła więc dośc małą kabinę prysznicową. (90?100? nie wiem..) I tam się okropnie kapie bo jest mało miejsca - ja sobie wciąż nabijam siniaki jak u niej jestem Podejrzliwa. Żadna przyjemność prysznicowania gdy nie ma miejsca żeby sie wygodnie obrócić. Że już nie wspomnę o braku możliwości prysznica we dwoje Złośliwa Bardzo szczęśliwa
A wszyscy wiedzą jaka to strata :]

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

mixer

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 23-07-2009, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a wolicie takie przezroczyste np szklane lub imitacje szkła, czy lepsze plexi? Jak to się cenowo przekłada?

Podpis Zwiedź kilka mieszkań nie wychodząc z domu, Domoklik.pl
Powrót do góry

beapie

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 23-07-2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam kabinę szklaną, trzeba się troszeczkę napracować przy niej,bardzo mydło się osadza. Przy następnym remoncie na pewno wymienimy kabinę prysznicową na wannę, tęsknimy za długim leżeniem, a syn jak u bliskich zobaczy wannę to od razu chce wskoczyć. Na pewno nie kupiłabym kabiny czy wanny z radiem czy telefonem dla mnie to kicz.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 05-08-2009, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam wannę z masażem, światełkami i radiem, ale nie ubóstwiam jej nad wyraz. Kiedy działają masaże, radio jest zagłuszone i tak naprawdę czuję się jak na lotnisku czy placu budowy... Wolę wziąć prysznic. A kabinę mam robioną "osobiście" i wstawiony panel- też ma jakieś masaże, ale woda wpija się w plecy Złośliwa
dół-robiony właśnie przez panów z takiej malutkiej mozaiki.

i góra;

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."

Ostatnio zmieniony przez sisi dnia Sro 05-08-2009, 13:35, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sylla

PostWysłany: Sro 05-08-2009, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kabina wypasiona . Kicz nie kicz. Zależy do czego ona ma ludziom służyć . Mnie służy przede wszystkim do brania prysznica Bardzo szczęśliwa .
Rozmyślam jednak nad wymianą na wannę. chciałoby się troszkę poleżeć w kąpieli Puszcza oko .

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Szim

Zodiak: Lew

PostWysłany: Czw 06-08-2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ponizej podaje link do kabiny, ktora chca zakupic moi rodzice - jest to wanna narozna z kabina prysznicowa razem...

http://www.lupeus.pl/p,pl,167,wanna+z+kabina+gabrysia.html

Wg mnie super, jesli nei ma sie miejsca na wanne + oddzielny prysznic Uśmiechnięta

Podpis "Rzeka nie narzeka na kamienie na dnie, dopasowuje je do siebie..."
Powrót do góry

satino

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 26-09-2009, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ładna cena tej kabiny Uśmiechnięta

My się zdecydowaliśmy na wannę z parawanem i tak naprawdę częściej bierzemy prysznic niż długie kąpiele. Rozwiązanie bardzo praktyczne i wygodne.
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 17-07-2010, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam pytanie

Ma ktoś może baterie natryskową z termostatem?
bo właśnie nie wiem na jaką sie zdecydować czy zwykła czy właśnie z termostatem.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: