Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Kaktusy..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artifficial_Minds

PostWysłany: Wto 31-03-2009, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem pod wrażeniem Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Coco

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 22-09-2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja także zajmuję się hodowlą kaktusów. Mam już w domu 21 Uśmiechnięta W tym roku 2 zakwitły co mnie bardzo ucieszyło Bardzo szczęśliwa
Moja pasja miała dość zabawne początki: bardzo często wyjeżdżam za granicę. W tym czasie nikt nie podlewa moich kwiatów. Wszystkie w tym czasie umierały... poza KAKTUSAMI! Uśmiechnięta Pomyślałam więc, że chyba tylko one mogą wytrzymać moj szalony tryb życia. Później zaopatrzyłam się w odpowiednią literaturę i zajęłam się moim małym dorobkiem fachowo.
Teraz stoją tu wokół mnie. Mam bardzo duże biurko tuż pod dachowym oknem. Tworzą tu ładną kompozycję, zewsząd mnie otaczając Puszcza oko
Kaktusy są the best!! Bardzo szczęśliwa

Podpis "Nie ma kobiet brzydkich - są kobiety zaniedbane"
-Coco Chanel
Powrót do góry

Pinessska

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 02-01-2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak często podlewacie swoje kaktusy zimą? Mi ostatnio umarły dwa, nie wiem czy to jakaś choroba, czy za mało lub dużo podlewałam a boję się o resztę Smutna

Podpis Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość

Sierpień 2009* Nasze Szczęście
Powrót do góry

Coco

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Sob 02-01-2010, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W zimie nie podlewa się kaktusów bo w naturalnych warunkach mają wtedy okres suszy. Jednak muszą przebywać w chłodnym pomieszczeniu, więc przenieś je do jakiejś piwnicy... Jeśli jednak wolisz cieszyć się ich widokiem przez cały rok, to cóż... spróbuj podlewać bardzo mało, ale niczego nie gwarantuję... Uśmiechnięta

Podpis "Nie ma kobiet brzydkich - są kobiety zaniedbane"
-Coco Chanel
Powrót do góry

Pinessska

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 02-01-2010, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No widzisz Coco ja swoje czasami podlewałam ale pewnie zbyt obficie. Nigdy nie miałam z nimi problemów (mialam je od 2ch lat) a tu 2 prawie w tym samym czasie zdechły. Posłucham Ciebie i nie będę zimą podlewała zobaczymy co z resztą zostały jeszcze 3

Podpis Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość

Sierpień 2009* Nasze Szczęście
Powrót do góry

blinka89

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam jednego malutkiego kaktusika, którego zapominam podlewać, ale jemu to chyba nie przeszkadza, bo nadal rośnie, nie zrobił się żółty, więc chyba wszystko jest ok Bardzo szczęśliwa

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kath

PostWysłany: Pon 22-03-2010, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam 3 malutkie kaktusy, od niedawna. Jak na razie się trzymają. Uśmiechnięta [/i]
Powrót do góry

gremlinka

Zodiak: Baran

PostWysłany: Czw 29-04-2010, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam w domu kaktusolca,który dorównuje wzrostem do mojego.Jestem dumna z owego okazu. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Czw 29-04-2010, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gremlinka napisała:
A ja mam w domu kaktusolca,który dorównuje wzrostem do mojego.Jestem dumna z owego okazu. Bardzo szczęśliwa

Wilczomlecz ? Podejrzliwa
Powrót do góry

gremlinka

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pią 30-04-2010, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaśniej proszę Bardzo szczęśliwa .I nie nabijać się ze mła... Bardzo smutna
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pią 30-04-2010, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taki? Podejrzliwa
Powrót do góry

moreover

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja właśnie dzisiaj będąc w sklepie zauważyłam wystawę kaktusów, i tak mi się spodobało że jednego kupiłam. Mam nadzieje że będzie pięknie kwitnął. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 28-05-2011, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio na Allegro zamówiłam sobie takiego oto kaktusa. Niedługo powinien przyjść.

Ostatnio jeszcze wysiałam nasiona rebucji. Ale nie wiem czy coś mi z tego wyrośnie. Tak ona wygląda:

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

adex

PostWysłany: Pią 03-06-2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Naprawdę pięknie zakwitają te kaktusy
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 07-06-2011, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka napisała:
Ostatnio jeszcze wysiałam nasiona rebucji. Ale nie wiem czy coś mi z tego wyrośnie.

Dzisiaj spojrzałam do doniczki i okazało się, że nasionka mi wykiełkowały. dancing dumny

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: