Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kalendarz dni płodnych, a jego skuteczność?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziala

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 06-11-2015, 11:10    Temat postu: Kalendarz dni płodnych, a jego skuteczność? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej
Zastanawiam się nad tabletkami koncepcyjnymi, ale obawiam się długo terminowych skutków. Alternatywą jest mechaniczna antykoncepcja, ale wolałabym tego unikać. Zastanawiam się nad kalendarzem dni płodnych. W sieci znalazłam kalkulator w którym sprawdziłam kiedy nie mam płodnych i kiedy jest przewidywana owulacja. Wiem, że to mocno orientacyjne wyniki, ale czy któraś z Was stosuję taką formę antykoncepcji?

/LINK to kalkulator dni płodnych którego użyłam do obliczenia swojego kalendarza.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lena87

PostWysłany: Pon 16-11-2015, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie to obliczanie dni płodnych, jest raczej dla osób starających się by zajść w ciążę.
Ale też tylko orientacyjnie.
Prawda jest taka, że wystarczy trochę stresu, czy tez choroba i już cały cykl może się nam rozregulować.
Owszem, jak sie staraliśmy o dziecko to sama wyliczałam sobie kiedy mam płodne i korzystałam z takich wyliczeń, ale aby mieć pewność że się nie zajdzie w ciążę, to bym raczej polecała gumki, pigułki lub inne metody
Powrót do góry

madziala

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 17-11-2015, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki za odpowiedźUśmiechnięta

link do kalendarza którego użyłam mojedni.pl
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 13-12-2015, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podziwiam Was z tym kalendarzykiem. Dlaczego madziala boisz się tabletek? Mam wrażenie, że wszytkie kobiety, które mają je źle dobrane robią złą reklamę.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: