Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kamasutra
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 12-02-2010, 21:17    Temat postu: Kamasutra Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny mam do Was pytanie, ponieważ chcę kupić mężowi, a w sumie to nam obojgu Złośliwa książkę Kamasutrę. Ale jak zobaczyłam w internecie ile jest wydań, autorów, rodzai to zupełnie zgłupiałam. Może macie taką książkę w domowej biblioteczce, lub kupowałyście ją komuś i mogłybyście polecić mi konkretne wydane?

Z góry dziękuję za pomoc! Śmiejąca się

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 12-02-2010, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupowałam kiedyś, nie pamiętam niestety autora ani wydawnictwa, to było coś w rodzaju "101 pozycji...". Nie lepiej kupić w księgarni/empiku? Tam przynajmniej możesz przekartkować i zdecydować wg zwartości. Ale wiem, że może to dużo kosztować - ja się trochę zbierałam zanim kupiłam, jakoś tak głupio człowiekowi, chociaż to przecież normalna sprawa.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 12-02-2010, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez znam "101 pozycji seksualnych", autorka jest Samantha Taylor. Mnie sie akurat nie podoba, tzn. ma duzo zdjec, ale nic poza tym. Gdybym miala sobie kupic pewnie wybralabym inna. Puszcza oko Tez polecam Empik.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

mari_cruz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 12-02-2010, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina, no właśnie wiem, dopiero później to zobaczyłam. Ja to przejrzałam może raz tylko, nie wiem jak mój Ł. Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 12-02-2010, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari, ja sie z nia blizej zapoznalam co by jakies nauki pobrac dziewczyna_hyhy , ale niestety... To nie dla mnie. Złośliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 12-02-2010, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
Mari, ja sie z nia blizej zapoznalam co by jakies nauki pobrac dziewczyna_hyhy , ale niestety... To nie dla mnie. Złośliwa

Dlaczego nie dla Ciebie? Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-02-2010, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka, ja nie mowie, ze w ogole nie dla mnie, mialam na mysli ta konkretna ksiazke. Mnie nie przypadla do gustu, choc na pewno brakuje mi porownania z innymi. A poza tym po co uczyc sie czegos co juz sie umie. Złośliwa hihi

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 13-02-2010, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
A poza tym po co uczyc sie czegos co juz sie umie. Złośliwa hihi

No tak, kazdy ma jakis ukryty talent. Śmiejąca się

Ja kiedys dostalam kamasutre od kogos chyba stad, w mailu.
Niezla jest. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-02-2010, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O, to brzmi ciekawie. Puszcza oko Chetnie bym sobie zerknela. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 13-02-2010, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
O, to brzmi ciekawie. Puszcza oko Chetnie bym sobie zerknela. Bardzo szczęśliwa

Jak odpale mojego starego kompa to zglosze sie po Twojego maila. Puszcza oko

Powrót do góry

milka

PostWysłany: Sob 13-02-2010, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka to ja też bym poprosiła Puszcza oko natomiast co do empiku to sprawdzałam na ich stronie i maja tyle wydań.... ehhh ciężka sprawa

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dostałam Kamasutrę od przyjaciółki na 18-stkę i z tego co mi mówiła, to przy wyborze kierowala się tym, żeby książka była konkretna a nie wulgarna Bardzo uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja takie książki typu Kamasutra kupuję w Taniej Książce. Są po góra 20zł w ładnych wydaniach i można sobie przejrzeć oczywiście zawartość. W Empiku są ceny dwa razy wyższe. Niezdecydowana

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

milka

PostWysłany: Sro 03-03-2010, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio własnie przeglądaliśmy książki w empiku i muszę przyznać, że te które tam widzieliśmy były bardzo wulgarne Neutralna ciężkie będą te poszukiwania

Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Sro 03-03-2010, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja dorzucę konkreta, czyli książkę Olivii Judson "Porady seksualne dr Tatiany dla wszystkich stworzeń dużych i małych". Mądra ta kobieta podpowiada, że seks i miłość to nie tylko ściąganie majtek czy spodni. Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: