Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karmienie piersią w miejscu publicznym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko ja karmiac zawsze w skrytosci jakoś nie umiałam sobie wyobrazić tego "wywalonego" cyca. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masakra... Jak można w ogóle fotografować się podczas karmienia?
Niedługo będą wstawiać foty ze starań z dopiskiem "długo to trwało ale w końcu się udalo' Śmiejąca się.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 22-04-2016, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretko czasem są takie eventy dla matek karmiących, gdzie jest też fotograf i robią zdjęcia na łonie natury. Subtelne, delikatne, jako pamiątka.
Takie coś mi sie podoba, ale to co wtedy zobaczyłam już jest niesmaczne.
Dzisiaj też na fb wyświetliło mi sie zdjęcie jakiegoś bloga, gdzie siedziała naga matka w wannie i karmiła jednocześnie noworodka i ok. 3-4latka.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 22-04-2016, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam kilka zdjęć z karmienia Szymka. Niczego gorszącego na nich nie widać Złośliwa.

I właśnie te matki, którym nagość, intymność nie robi żadnej różnicy robią krecią robotę dla innych karmiących. Bo wiadomo, że przekaz negatywny ma silniejszą moc niż pozytywny... Niezdecydowana

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 23-04-2016, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia zignoruj takie foty lub wypisz się z grupy. Puszcza oko
Ja też bym takiej fotki nie wstawiła, bo jednak w necie nie ma anonimowosci, ale są kobiety, którym to najwyraźniej nie przeszkadza.
Podobają mi się zdjęcia mam karmiących, ale właśnie takie 'w ubraniach' Puszcza oko

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 23-04-2016, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Fretko czasem są takie eventy dla matek karmiących, gdzie jest też fotograf i robią zdjęcia na łonie natury. Subtelne, delikatne, jako pamiątka.
Takie coś mi sie podoba, ale to co wtedy zobaczyłam już jest niesmaczne.
Dzisiaj też na fb wyświetliło mi sie zdjęcie jakiegoś bloga, gdzie siedziała naga matka w wannie i karmiła jednocześnie noworodka i ok. 3-4latka.
Dokładnie... właśnie takie niektóre obrazki naturalistyczne bym powiedziała budują negatywny przekaz... KP jest czymś pięknym i wspaniałym, ale mimo, że ja też kamriłam właściwie wszędzie, to jednak jest to coś intymnego. Estetyka przedstawiania tego w mediach (a tym są i fora i facebook) powinna być bardzo delikatna.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 23-04-2016, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pawiu to tylko przykład. Uśmiechnięta
Sezon na publiczne karmienie chyba dopiero sie zacznie. Bardzo szczęśliwa

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 23-04-2016, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiem tak - widziałam raz jak moja przyjaciółka karmi piersią. Znam ją od dzieciństwa więc nie było to dla mnie jakieś wielkie obrzydlistwo natomiast nie wiem jak bym zareagowała na sytuację, w której bym zobaczyła obcą kobietę.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 05-05-2016, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakiś czas temu na zakupach w Auchan idę sobie alejką i z naprzeciwka idzie kobieta, robi zakupy, jedną ręką trzyma dzieciaka przy piersi, pierś na wierzchu.. no nie wiem, niby to takie naturalne, ale ja nie czułabym się komfortowo chodząc po supermarkecie z cyckiem na wierzchu Przewraca oczami

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 05-05-2016, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Małgo napisała:
Jakiś czas temu na zakupach w Auchan idę sobie alejką i z naprzeciwka idzie kobieta, robi zakupy, jedną ręką trzyma dzieciaka przy piersi, pierś na wierzchu.. no nie wiem, niby to takie naturalne, ale ja nie czułabym się komfortowo chodząc po supermarkecie z cyckiem na wierzchu Przewraca oczami
Poważnie? Chodziła i karmiła w sklepie? Szacun Złośliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 05-05-2016, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Poważnie? Chodziła i karmiła w sklepie? Szacun Złośliwa.

Dokładnie. Już pal licho estetykę, ale jaka z niej akrobatka ze utrzyma dziecko i jeszcze zakupy zrobi. Bardzo szczęśliwa

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 16-05-2016, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem okropna i możecie mnie znienawidzić. Do jesieni karmiłam moje dziecko gdzie i kiedy zgłodniało, nie świeciłam cyckiem, ale nie zasłaniałam się żadnymi pieluchami, bo małego to denerwowało. Jak ja jem na ławce w parku to się ludzie nie przyglądają, więc niech nie gapią się na moje dziecko.Złośliwa Ps. I dalej karmię, ale już raczej tylko w domu.Złośliwa

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 16-05-2016, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest indywidualna sprawa. Uśmiechnięta
Jak obserwuje mojego Syna to raczej sie w parku czy galerii nie pokarmimy bo jego wszystko interesuje. Nawet D. musi wychodzić z pokoju jak się karmimy.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 16-05-2016, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój to cycuś. Jak widzi pierś to świata nie ma.Puszcza oko

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 26-05-2016, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Mój to cycuś. Jak widzi pierś to świata nie ma.Puszcza oko

Moja miaął raczej podobnie, choć czasem sie zdrzyło, ze coś odciągnęło jej uwagę, to jednak niezbyt często, uwielabiała się wtulić. Czasem zamknąć oczka, czasem patrzeć w oczka.. To było słodkie...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: