Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karmienie piersią w miejscu publicznym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asentra

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 27-05-2016, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Karmienie piersią w miejscach publicznych jednych nie rusza, innych oburza.
A mnie dziwi, że i jedni, i drudzy nie reagują na półnagie panie w brudnych biustchalterach opalające się na ławkach w publicznym parku, młodych ludzi obmacujących się na ulicach, meneli ciągnących z gwinta pod sklepem czy na przystankach tudzież sikających na ulicach.Karmienie piersią jest kwintesencją macierzyństwa i 99% ludzkości piersią zostało wykarmione.Nie jestem zwolenniczką epatowania mlecznymi piersiami wszędzie i za wszelką cenę, ale też nie widzę w tym nic zdrożnego jeżeli mama nakarmi dziecko, gdzieś poza domem, a komu to przeszkadza niech po prostu odwróci głowę i zajmie się swoimi sprawami.

Podpis Uśmiech, to taka krzywa, która wszystko prostuje.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 28-05-2016, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O właśnie.
Mnie bardziej wkurza jak faceci sikaja po krzakach bo nie laska pójść do wc.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sob 28-05-2016, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
O właśnie.
Mnie bardziej wkurza jak faceci sikaja po krzakach bo nie laska pójść do wc.

O tak Przewraca oczami .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 28-05-2016, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie karmienie piersią w miejscach publicznych nie oburza. To normalne i naturalne, zastanawia mnie kto i w którym momencie zrobił z tego takie tabu.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 29-05-2016, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nefja napisała:
To normalne i naturalne, zastanawia mnie kto i w którym momencie zrobił z tego takie tabu.

No właśnie. Bo karmiono zawsze, a od niedawna jest na to "nagonka" Niezdecydowana.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 23-05-2017, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nigdy nie wiadomo kiedy się dziecku zachce jeść i nie wytłumaczysz mu, że dostanie w domu.
Powrót do góry

twojaczarnulka1

PostWysłany: Sob 27-05-2017, 19:28    Temat postu: Re Karmienie piersią w miejscu publicznym Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
Od pewnego czasu ten temat się dookoła mnie przewija niczym natrętna mucha. Bardzo często spotykam się z krytyką matek, które karmią w miejscu publicznym swoje dzieci i równie często są one proszone o pójście do toalety albo udanie się w jakieś ustronne miejsce. Ludzie twierdzą, że niekoniecznie chcą oglądać obcą kobietę, która obnaża przed nimi piersi. Uważają to za niezbyt estetyczny widok. Jakie wy macie zdanie na temat karmienia piersią w miejscu publicznym? Czy zdarzyło wam się karmić piersią wasze dziecko w miejscu publicznym? Jeśli tak, to jak reagowali ludzie?

Karmienie piersia jest tak samo "fizjologiczne" jak "siusiu", "kupka", "pierdzenie", itp. itd.

Takie rzeczy robi sie oczywiscie w odosobnieniu.

Tu nie ma sie co zastanawiac, albo ktos jest dobrze wychowany albo nie.

Mnie osobiscie widok cycka ssanego przez dziecko absolutnie obrzydza.

.
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 27-05-2017, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja karmię Zuzanne jak jest głodna. Mi też zdarza się być głodna w mieście i też jem. Ja nie widzę w tym nic obrzydliwego.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

twojaczarnulka1

PostWysłany: Pon 29-05-2017, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 napisała:
Ja karmię Zuzanne jak jest głodna. Mi też zdarza się być głodna w mieście i też jem. Ja nie widzę w tym nic obrzydliwego.

Taaak, jak chce Ci sie siuisu lub kupke to tez po prostu sciagasz gacie i wyprozniasz sie publicznie, tak?

W koncu nie widzisz nic zlego w upublicznianiu potrzeb fizjologicznych.

Coz, obys nie trafila na mnie, bo moge nie dac rady utrzymac w zoladku tego co wyleje sie na zewnatrz na widok Twojego cycka ssanego przez Twoje dziecko.

Roznic nas bedzie jednak to, ze Ty dobrowolnie upubliczniasz potrzeby fizjologiczne, ja natomiast zwyczajnie nie zdolam nad nimi zapanowac, jak to juz mialo miejsce w przeszlosci (niestety, nie jestes jedyna karmiaca, ktora ma w nosie uczucia innych ludzi).

.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 29-05-2017, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

twojaczarnulka1 napisała:
Taaak, jak chce Ci sie siuisu lub kupke to tez po prostu sciagasz gacie i wyprozniasz sie publicznie, tak?

A jeśli chcesz jeść idziesz do łazienki? Chowasz się, żeby ktoś nie zobaczył jak obrzydliwie jesz kanapkę?

Obrzydza Cię ten widok? Nikt nie każe Ci patrzeć Puszcza oko. Więcej wyrozumiałości Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 01-06-2017, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie nie wyobrazam karmic dziecko w jakims oblesnym sraczu Niezdecydowana.
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 01-06-2017, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Twojaczarnulka szczerze, nie interesuje mnie co się z Ciebie wyleje jak to nazwałaś gdybyś zobaczyła jak karmię. Dla mnie moje dziecko jest najważniejsze i jestem dumna z tego, że karmię piersią bo dziecko ma wszystko co najlepsze może mieć.

Nie musisz patrzeć na karmiące, jeśli aż tak to Ci przeszkadza po prostu się odwróć.

Dołączone po 2 minutach 25 sekundach:

Jednak w jednej kwestii się z Tobą zgadzam, mam w nosie uczucia innych, najważniejsze dla mnie jest moje dziecko i jeśli ono będzie tego potrzebować to dobrowolnie będę je publicznie karmić.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

marmoladka

PostWysłany: Sob 24-06-2017, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam żadnego problemu z tym jak widzę kobietę karmiącą piersi bo jako matka wiem że to naturalne i nie powinno budzić żadnych kontrowersji.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 10-07-2017, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam z tym problemu, dopóki to robi dyskretnie Puszcza oko
Sama karmię i kocham to robić. nie wyobrażam sobie by nie nakarmić, jak młody jest głodny np na mieście.
Ale nie na zasadzie, wywalam cyca i wszyscy patrzcie Puszcza oko
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 21-07-2017, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym się krępowała, to w końcu jest intymna sytuacja.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: