Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karta Payback - korzystacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blinka89

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 29-10-2010, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj założyłam sobie kartę Payback. Tą główną mam ja a dodatkową mąż Uśmiechnięta

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 29-10-2010, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My z mężem też mamy, bo wciąż utrzymujemy polski numer komórki w Orange. Korzystamy też na Allegro. Fajna sprawa te karty. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

blinka89

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 29-10-2010, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja próbuję zarejestrować się na stronie Orange i cały czas mi wyskakuję NIEPRAWIDŁOWY NUMER KARTY...

Podpis Kocham
Powrót do góry

roska

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 15-11-2010, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kartę posiadam. Założyłam ją jak telefon jeszcze miałam w Orange, bo wtedy za doładowania się punkty na karcie zdobywało. Teraz już jej nie używam, chyba że przypadkiem zawitam do reala albo na stację bp.

Podpis ''Ja chce żyć swoim światem, a Ty możesz być jego wrogiem albo bratem''
Powrót do góry

martunia_12

PostWysłany: Wto 16-11-2010, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam kartę Payback i zbieram punkty głównie na BP za paliwo i zakupy. Poza tym też czasem z Allegro jakieś punkty wpadają Uśmiechnięta

Podpis 14.08.2010 inlove
Powrót do góry

Suzanna

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wyrobiłam kartę i zaczęłam zbierać, a co tam! Teraz jest sporo świątecznych promocji w ich sklepach internetowych. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

brunecia

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 02-12-2010, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja się jakoś nie umiem przekonać do tej karty, już miałam nawet ją w domu ale nie aktywowałam. Coś mnie hamuje, że to jednak jakaś podpucha.
Powrót do góry

Suzanna

PostWysłany: Pią 03-12-2010, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jej się nie nie aktywuje żeby zbierać punkty. Bardzo szczęśliwa Po prostu w sklepach partnerskich mówisz, że masz i nabijają.

Aktywacja - zwana rejestracja jest potrzebna w chwili, gdy chcesz zamienić punkty na nagrody lub by zbierać punkty w sklepach internetowych. Rejestrujesz się wtedy na stronie Internetowej Payback. Podszkoliłam się przy okazji zapisywania się. Uśmiechnięta

A co rozumiesz przez "podpucha"? Co tu ma być podpuchą?
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 03-12-2010, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam taką kartę i kilka tysięcy punktów...Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 04-12-2010, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie posiadam takiej karty. I jakoś nie jestem przekonana.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

brunecia

PostWysłany: Nie 05-12-2010, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzanna napisała:
Jej się nie nie aktywuje żeby zbierać punkty. Bardzo szczęśliwa Po prostu w sklepach partnerskich mówisz, że masz i nabijają.

Aktywacja - zwana rejestracja jest potrzebna w chwili, gdy chcesz zamienić punkty na nagrody lub by zbierać punkty w sklepach internetowych. Rejestrujesz się wtedy na stronie Internetowej Payback. Podszkoliłam się przy okazji zapisywania się. Uśmiechnięta

A co rozumiesz przez "podpucha"? Co tu ma być podpuchą?

Hmm np to, że aby odebrać nagrodę, trzeba się zarejestrować i w tym momencie w mojej wyobraźni muszę za akceptować regulamin w którym na pewno jest kruczek, że albo muszę im coś zapłacić albo coś. Ale skoro tyle wśród nas korzysta z niej, jakoś bardziej się przekonuję. Uśmiechnięta Dziękuję za wyjaśnienie. Puszcza oko
Powrót do góry

Suzanna

PostWysłany: Pon 27-12-2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aaaa rejestracja... a rejestrujac sie na tym forum nie mialas poczucia ze to podpucha he he Bardzo szczęśliwa

No niestety tak to dziala ze rejestrujemy sie na forach, w bakach, w sklepach internetowych... ale ja nie mam poczucia zagrozenia bo preciez nie ujawniam zadnych tajnych danych (imie nazwisko adres - te dane maja szkola, praca, gmina, ksiazki telefonizne etc... przeciez nik nie przyjdzie pod moj dom mnie zkrzyczec Z tego co gdzies czytalam Paybacka kontroluje regularnie GIODO wiec muza miec wszystko w papierach w all right Bardzo szczęśliwa

oraz Do Siego Roku wszystkim!
Powrót do góry

Treissi

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pią 31-12-2010, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja posiadam. Najwięcej punktów zbieram z alegro, bo dużo tam nawet kupuję. Potem z Yusk, Orange i czasami z Reala (bardzo rzadko, bo mam dosyć daleko)
Powrót do góry

Sylwia100

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój Ukochany korzysta z tej karty. Ma również swoje konto na allegro powiązane z programem Payback bo bardzo często oboje robimy tam zakupy. W Realu również ta karta jest honorowana. Skarb ma dwie kary - jedna jest jego a drugą może dać komuś i ten ktoś będzie mu zbierał punkty za swoje zakupy. Potem te punkty można wymienić na jakiś sprzęt z katalogu, na paliwo lub podarować charytatywnie fundacji. Świetna sprawa! Polecam.

Dodam jeszcze, że w internecie (na ich stronce), na bieżąco, można sprawdzać stan swoich punktów.
Powrót do góry

macabre

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, jak to jest, że na kartę z allegro trzeba zrobić jakieś transakcje za 300zł a inne karty można dostać ot tak?

Jeśli ja chcę zbierać punkty przez allegro, bo głownie z tego mi będą leciały, to mogę sobie zamówić jaką z Jyska?

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: