Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karta Payback - korzystacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam od wielu lat i głównie na BP zbieram ale co do jakości prezentów za pkt z katalogu BP to katastrofa. Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

macabre napisała:

Jeśli ja chcę zbierać punkty przez allegro, bo głownie z tego mi będą leciały, to mogę sobie zamówić jaką z Jyska?

Możesz. Uśmiechnięta
Nie ważne skąd masz kartę. Punkty możesz zbierać u każdego Partnera. Uśmiechnięta

Ja mam kartę niby z BP, a punkty mi lecą z allegro, reala, jyska, kolportera, itp. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny ale udało wam się wymienić punkty na nagrody? Ja właśnie zaczynam stawiać pierwsze kroki. I trochę wczytuję się, w różne opinie. Hm... ale chyba da się coś z tego wyciągnąć nie?

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja i P. sobie ostatnio założyliśmy i zbieramy punkty Uśmiechnięta
A za punkty rodziców niedawno odebrałam komplet porcelany na 6 osób - śliczny! Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

emylli

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to brzmi zachęcająco. Nagrody nie powiem, jak oglądałam niektóre fajne. Tylko te punkciki się wolno dość zbierają. Przydałby się ktoś często tankujący ha ha ha Uśmiechnięta na bp oczywiście.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taką mam porcelanę:

Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

mtmt

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 23-03-2011, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie wczoraj sprawdziłam stan punktów na mojej karcie... Prawie 10 000 Zszokowana Nie wiem czy to dużo czy mało ale nawet nie wiem kiedy to się uzbierało. Wiem, że na pewno mogę odebrać już bon na 100 zł bo chyba za każde 1000 punktów jest 10 zł w gotówce Uśmiechnięta .

Podpis Szczęśliwa żona i mama Uśmiechnięta)
Powrót do góry

emylli

PostWysłany: Pią 25-03-2011, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

may bardzo fajnie wygląda na fotce ten zestaw.
O to ja nie doczytałam, że można odebrać też bony pieniężne. Myślałam, że tylko nagrody. W ogóle to się okazało, że moja matula ma znacznie dłużej tę kartę tylko w ogóle nie zarejestrowała. I myślała, że jak dostała na BP, to tylko na BP działa. Zszokowana

Powrót do góry

KashaA

PostWysłany: Nie 27-03-2011, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam taką kartę .Ostro zbieramy punkty ,głównie w Realu.Sporo pkt trzeba żeby coś sensownego wybrać. Czyli nadal działać trzeba .
Powrót do góry

mrowka84

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 15-04-2011, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam, ale jakoś tak leży w szufladzie nieużywana...
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 15-04-2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam od niedawna- zarejestrowaną mam w orange i na allegro i jakoś powoli się zbierają Puszcza oko.
Zanim uzbieram jakąś porządną liczbę punktów to trochę czasu minie Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 16-04-2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wymieniliśmy ostatnio punkty na bony. Puszcza oko
Nawet nie wiem kiedy się tyle punktów uzbierało, szybko poszło. Puszcza oko
Powrót do góry

Lana

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 17-04-2011, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

May bardzo ładna porcelana.

Ja od niedawna zaczęłam zbierać punkty.
Powrót do góry

Suzanna

Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 26-04-2011, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

may napisała:
Taką mam porcelanę:
Uśmiechnięta

Czad! piękna!
Czyli oplaca sie zbierac, no to musze i ja sie bardziej zabrac za punkciki Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 08-06-2011, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z karty Payback korzystam od paru lat. Mamy z M. jedną wspólną. Zbieramy punkty tankując paliwo na BP, kupując na Allegro i w innych sklepach internetowych. Czasami mają bardzo fajne rzeczy przy wymianie punktów - myśmy jakiś czas temu wymienili je na filtr do wody, który nam już bardzo długo służy. Teraz mamy sporo punktów coś koło 12000, więc chyba będzie je można wymienić na coś fajnego.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: