Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karta Payback - korzystacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inek

PostWysłany: Pią 28-02-2014, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mamy taka kartę. Ostatnio wymieniłam już trochę punktów na bon za 50zł.
Warto zbierać punkty jak się robi zakupy, zawsze można to na coś jednak wymienić.

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lori

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 02-03-2014, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Karte mam, ale gdzieś leży na półce. Puszcza oko

Podpis Cause I'd like to think the world is a better place
Powrót do góry

lea82

PostWysłany: Wto 11-03-2014, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Korzystam aktywnie - tzn. obczajam e-kupony, podporządkowuję zakupy pod punkty - oczywiście w granicach rozsądku. Bardzo długo tylko zbierałam punkty, nie korzystając z nich - i powiem tak - gdyby nie one, kiedy zostałam bez pracy, oszczędności i pełnego portfela - byłoby ciężko. To nie był długi okres ale 3 pełne baki paliwa + parokrotne spore zakupy (w tym raz świąteczne) - to chyba coś…
Powrót do góry

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 11-03-2014, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Korzystam z tej karty w DE.
Za każde 1000 punktów bon o wartości 10€.

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 06-05-2014, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trochę się późno obudziłam, ale dziś założyłam konto. Już ostatnio ciągle pytali o kartę, a my nie mieliśmy, więc postanowiliśmy założyć.Uśmiechnięta

A powiedzcie mi, jak mój mąż ma w Orange abonamenty(na kupę kasy, swój, mój, dwa tablety) to może teraz jakoś zacząć zbierać punkty? Bo jest zarejestrowany jako współzbierający, ma swoją kartę ze swoim numerem.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 06-05-2014, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
A powiedzcie mi, jak mój mąż ma w Orange abonamenty(na kupę kasy, swój, mój, dwa tablety) to może teraz jakoś zacząć zbierać punkty? Bo jest zarejestrowany jako współzbierający, ma swoją kartę ze swoim numerem.

Też może. Masz dwie karty, kartę matkę i kartę dodatkową i na nie wspólnie się zbiera punkty. Nie pamiętam jak się rejestruje kartę na stronie Orange, bo robiłam to dawno temu, ale powinna tam być instrukcja.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Wto 06-05-2014, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Już wiem. Niestety mąż ma na firmę, a tylko klienci indywidualni mogą korzystać z payback w Orange. Szkoda, bo kupę kasy się im co miesiąc zostawia.Uśmiechnięta

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 06-05-2014, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Niestety mąż ma na firmę, a tylko klienci indywidualni mogą korzystać z payback w Orange.

Za dużo punktów byście mieli i im się taki interes nie opłaca. Puszcza oko Nie zapominaj, że karty lojalnościowe są najbardziej korzystne dla sklepów, a klienci przy okazji mają jakieś bonusy, takie bez szału. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Wto 06-05-2014, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie no, pewnie. Za duzo bym chciala.Uśmiechnięta

Powrót do góry

zelda87

PostWysłany: Sro 27-08-2014, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dają taką karte to czemu nie. I tak i siak robimy zakupy więc nie tracimy tylko zyskujemy. Nie mam jakiejś potrzeby robienia zakupów na siłę żeby nabić punktów, chociaż chyba o to w tym chodzi, bo dużo ludzi ma taką mentalność.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 28-08-2014, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam kartę, zbieram punkty, ale jeszcze nic za nie nie kupiłam Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: