Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karta Payback - korzystacie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Suzanna

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 24-10-2010, 11:13    Temat postu: Karta Payback - korzystacie? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pytam z ciekawości, korzystacie z takich kart?
Ja generalnie nie korzystam z żadnych lojalnościowych promocji ale ostatnio dość często mnie o te karte pytają Realu, jak tankuje paliwo... a ostatnio nawet widziałam jaks rekalmę z Fundacja na TVNie

Macie jakieś doświadczenia z payback?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam kartę Payback Uśmiechnięta
Narazie punkty zbieram gównie na Allegro. Kiedyś zbieralam jeszcze w Realu, ale teraz po przeprowadzce mam tam za daleko. Jak kupię autko do dojdzie mi jeszcze benzyna z BP.
Jak dla mnie, to dobrzy partnerzy się podobierali do programu Payback, więc jeśli ktoś robi zakupy w tych miejscach to warto Uśmiechnięta Zawsze to po jakims czasie będzie można sie cieszyć jakąś fajną nagrodą Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Tamara

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze nie mam, ale też widziałam reklamę w TV i chyba sobie ją wyrobię.
Co trzeba zrobic, żeby ją dostac? Czy to coś kosztuje?
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój T. ma Paybacka i zbiera punkty głównie na BP i w Realu. Oczywiście na Allegro też się zdarzy, ale przy drobnych zakupach tych punktów nie ma aż tak dużo. Program fajny, bo można dostawać punkty w wielu miejscach i mam nadzieję, że z czasem ta liczba miejsc nie zacznie się kurczyć.
W Statoilu kiedyś było tak, że oprócz punktów za tankowanie dostawało się jeszcze w Empiku, KFC i PizzaHut. Teraz tylko na stacji. Niezdecydowana

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam taką kartę. Bardzo często robię zakupy w Realu, na Allegro i mam telefon w Orange więc punkty same lecą.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My zbieramy punkty w sklepie Jysk. Robiąc zakupy podajemy tą kartę i zawsze jakieś punkty są.
Czasami tankując auto na BP również ją okazujemy.
Na Allegro podałam taty numer karty i na męża już nie moge nabijać punktów, bo nie ma możliwości zmiany.
Powrót do góry

Suzanna

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oooooo.... czyli moze warto Bardzo uśmiechnięta Szybko sie te punkty zbieraja??
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzanna tu jest lista partnerów. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Rania79

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Paybacku jest to o tyle fajne ze mozesz sobie laczyc punkty z rodzina wiec jak dla mnie szybko zbiera sie taki punkty Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi rodzice mają tą kartę. Uśmiechnięta Zbierają punkty w Realu, na BP, w Jysku... Puszcza oko Fajna sprawa. Wczoraj dostałam blender z Bosha za punkty z BP Bardzo szczęśliwa

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez korzystam z Pay back z mężusiem mamy jedno konto on zbiera punkty na BP a ja w Realu, kolporterze na allegro itp. Nawet wczoraj odebrałam fajna patelnię za punkty Bardzo szczęśliwa

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Rania79

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wlasnie widze ze radzicie sobie jak ja, samemu to czasami ciezko uzbierac punkty na cos fajnego, wiec dobrze ze mozna sobie tak laczyc ten punkty, a druga zaleta tego programu jest ze mozna je przekazac Fundacji TVN, fajny cel bo robiac zakupy zbieramy punkty i mozemy je przrekazac komuś kto je potrzebuje
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:

Na Allegro podałam taty numer karty i na męża już nie moge nabijać punktów, bo nie ma możliwości zmiany.

Można zmienić, tylko trzeba do nich napisać i podać powód Uśmiechnięta
Ja miałam tam wprowadzony numer karty M., a siłą rzeczy po rozstaniu nie chciałam zbierać punktów na jego konto, więc napisałam i usunęli mi tamten numer Uśmiechnięta Teraz mam już swoją kartę i wprowadziłam w system swój numer Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Tamara

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, przekonałyście mnie:) Skoro to nic nie kosztuje, a zakupy w tych miejscach o których piszecie i tak robię dość często i jeśli dodatkowo można wciągnąć w to kogoś z rodziny - to czemu nie? Może i mnie sie uda nazbierać punkty na jakiś fajny gadżet:)
Powrót do góry

blinka89

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie korzystam, ale z tego co piszecie to może wartą sobie założyć taką kartę. A nie wiecie czy np w niemieckich Realach też można zbierać punkty na tą kartę?

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: