Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karty Stałego Klienta
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 03-09-2010, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MeYa napisała:
Serio ? Uwielbiam top secret. Od czasu do czasu jak uzupełniam garderobę na dany sezon, zdarza się, że robię tam zakupy powyżej 150 zł, a jeszcze nigdy nie oferowali mi karty... nie wiedziałam, że mają karty Diablica lub Bardzo wściekła Diablica lub Bardzo wściekła . Musze się upomnieć. Diablica lub Bardzo wściekła

MeYa serio, serio Bardzo uśmiechnięta . Ja się upomniałam sama, bo wiedziałam, że mają Puszcza oko.
Jeszcze te karty członkowskie ze Świata Książki też są fajne, bo dają zniżki w różnych miejscach:
-14 zł za bilet do kina Helios
-30% rabatu w Yvess Rocher na 1 kosmetyk każdorazowo
-30% rabatu w Dominium
-10% rabatu na kawę i herbatę w W Biegu Cafe
Jeszcze więcej jest, ale te dla mnie są najbardziej interesujące Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 03-09-2010, 3:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko ja na moja karte z Boots zebralam tyle punktow ze przed wyjazdem zrobilam niezle zakupy za te wlasnie punkty. Puszcza oko
A tu mam sporo takich kart, markety, 2 restauracje i sklep z ciuchami, znizki od 10 do 30 procent. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 03-09-2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka no ja się właśnie przestawiłam na Tesco, bo znajomi niedawno zamienili punkty z karty w tesco i pojechali na wycieczkę do Włoszech. Uśmiechnięta

A i przypomniało mi się, że czasem przysyłają mi bony na zakupy w Mothercare. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 03-09-2010, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam w Cubusie, ale nie korzystam no i u siebie, w Takko.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 04-09-2010, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
... znajomi niedawno zamienili punkty z karty w tesco i pojechali na wycieczkę do Włoszech. Uśmiechnięta

Łał, ale fajnie.
Chyba dosyć sporo musieli mieć tych punktów... ciekawe jak długo je zbierali. Podejrzliwa

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 04-09-2010, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko my mielismy tylko Tesco express i daleko od domu takze nie chcialo mi sie jezdzic, ale super z tymi punktami u nich. Zszokowana

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 22-11-2010, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

esiane napisała:
Byłam ostatnio w galerii i stałam przy kasie. Akurat jakaś Pani kupowała i wyciągnęła taki specjalny portfel do tych kart i tam było chyba ich z 30 i się właśnie zastanawiam skąd ta babka ich tyle wytrzasnęła ;d

Ja też mam taki portfelik. I mam karty do sklepów w których najczęściej robie zakupy. Kilka kart upominkowych i pay back.

Powiem wam, że ja jestem zadowolona z ich posiadania, bo na niektóre się zbiera punkty, które można wymieniać na bony z innych odbiera sie nagrody a z jeszcze innych sa upusty procentowe tak jak np w IKEA. jak dla mnie to super sprawa, bo zawsze można coś zaoszczędzić. Szkoda tylko, że C&A nie prowadzi takich kart Smutna

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 29-12-2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie to się jeszcze wypowiem o karcie u mnie w sklepie. Puszcza oko
Dużo bardziej się kalkuluje niż w innych sklepach, bo mając fizyczną, plastikową karte, macie przeważnie stały, niski rabat.
U nas jest tak, ze wypełniacie sobie taki mini formularz, a potem przychodzą do Was maile, sms bądź pocztą zniżki.
Pocztą przychodza naklejki 10,20,30,50%.
Sms i maile albo vouchery (czy jak się to pisze) na 20zł, albo rabaty 25 i 30%.

Zawsze na cały asortyment, także na przecenę.
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 29-12-2010, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
W sumie to się jeszcze wypowiem o karcie u mnie w sklepie. Puszcza oko
Dużo bardziej się kalkuluje niż w innych sklepach, bo mając fizyczną, plastikową karte, macie przeważnie stały, niski rabat.
U nas jest tak, ze wypełniacie sobie taki mini formularz, a potem przychodzą do Was maile, sms bądź pocztą zniżki.
Pocztą przychodza naklejki 10,20,30,50%.
Sms i maile albo vouchery (czy jak się to pisze) na 20zł, albo rabaty 25 i 30%.

Zawsze na cały asortyment, także na przecenę.

Ja wypełniłam kiedyś taki formularz, ale nic do mnie nie przychodzi Smutna.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 30-12-2010, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest tak, że my to wysyłamy do Niemiec, musi być bardzo czytelnie, drukowanymi literami wypisane, bo odczytuje to komputer, często się myli. Niezdecydowana
No i muszą minać 3 magiczne miesiące zanim coś dostaniesz + np. tak jak teraz, są wyprzedaże, nie ma akcji, wiec nie ma informacji.

Ale na początku lutego znowu mają być naklejki. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 05-01-2011, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa ja ci powiem, że ja do Takko to tylko z tymi naklejkami latam, bo tak to czasem cena nie jest warta materiału.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Senpo

PostWysłany: Pon 01-08-2011, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam karty stałego klienta w 3 sklepach, ale często robię tam zakupy więc jest to dla mnie w sam raz. Mam z tego tytułu dodatkowe zniżki,promocje i to chyba wystarczy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 31-08-2012, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przesuwam post Margoth:
Margoth napisała:
Hej dziewczyny zbieracie karty lojalnościowe do znanych sklepów sieciowych? Ja mam prawie do wszystkich dostępnych w moim mieście. Ostatnio założyli mi taką w Top secret i nie potrafię się tam zalogować Smutna.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 24-01-2013, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oprócz Apartu i Coffee Heaven (karta do składania punktów) nie mam żadnej karty.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

dagi13

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 22-03-2013, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam karty do Big Stara, Top Secret/Troll i ostatnio do CCC. Także bez rewelacji Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: