Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ketonal - zabójca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No jakby nie patrzeć 5 lat męczyłam się kując działania leków hihi Uśmiechnięta
Powiedz szczerze próbowałaś czegoś innego, nie ibupromu czy apapu ale np. solpadeiny w tabletkach musujących. Porozmawiaj z aptekarzem podpowie kochana Uśmiechnięta

Podpis ...Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów...
Lidia Jasińska - Niedyskretny
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

koral

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wlasnie o tym mowie. Bardzo szczęśliwa
Zaczynalam od apapu , ibubronu i innych podstawowych. lekow. Z czasem przestaly dzialac. A ketonal dziala. Uśmiechnięta

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

Justyna

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do czasu będzie działał Bardzo szczęśliwa Potem będziesz musiała zwiększyć dawkę, wiesz istnieje nawet w dawce 150 mg. Dlatego proszę Cię bardzo ostrożnie z nim. Jak znajdę trochę czasu wypiszę Ci listę super specyfików które także działają.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

koral

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm... to moze wynajde inne jakies specyfiki na bol glowy i bede brac je na przemian. Przewraca oczami
Tez pozdrawiam!

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja go biorę tylko na bardzo silny okres, na szczęście brałam kentonal bardzo dawno temu. Moja mama brała go jak miała rwę kulszową, i ja czasami brałam, ale to najmniejszą dawkę.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

katharina1989

Zodiak: Baran

PostWysłany: Sob 03-01-2009, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja biore seboradin, a o ketonalu pierwszy raz slyszę, ale dobrze wiedzieć. postaram się unikac tego leku. Jak miałam częste migreny to przestałam pić kawę i teraz już nie mam z tym problemu Puszcza oko
Powrót do góry

Justyna

PostWysłany: Pon 05-01-2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przepraszam bardzo ale na co stosujesz seboradin? Bo z tego co ja wiem to jest szampon, lotion lub odżywka do włosów Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 05-01-2009, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ketonal to bardzo silny lek, i też wiem, że na "normalne" bóle lepiej go nie brać. Ja wzięłam w zeszłym roku, na ból zęba, bo już nie mogłam wytrzymać, i co? Nic mi nie pomógł, na drugi dzień poszłam do dentysty i niestety wyrwała mi ząbka, ból był tak silny, że nawet Ketonal mi nie pomógł. Moja koleżanka też bierze czasem, gdy strasznie ją głowa boli. I jest to jedyny lek, który jej pomaga. Wszystko dla ludzi- ale z umiarem Uśmiechnięta

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Anielica

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 06-01-2009, 1:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Justyna napisała:
Ibuprom np. tak powszednio dostępny podnosi ciśnienie krwi, a paracetamol owszem nie szkodzi zbytnio ale nie działa p/zapalnie i nie hamuje ognisk zapalnych.

Wypisz, wypisz jak możesz, bo to ciekawe Uśmiechnięta

JA ketonal łykam czasem na ból głowy, ale nie często, wiec chyba skutki uboczne ogromne mi nie grożą.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brałam ketonal po wypadku na bóle mięśni szyjnych. Pomagał. Leki dostępne bez recepty w ogóle na mnie nie działały.
Ale jadłam zawsze przy jedzeniu, i to takim konkretniejszym, w związku z czym żadnych skutków ubocznych nie odczuwałam. NIC Uśmiechnięta
Obecnie nie stosuje żadnych leków przeciwbólowych, jakoś do mnie nie przemawiają farmaceutyki, ogólnie staram się nie faszerować takimi rzeczami Uśmiechnięta
No bolesne miesiączki pomaga mi spacerowanie i ciepła kąpiel. Czasami zdycham ale trudno Uśmiechnięta

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Avantii

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biorę Ketonal 100 mg w związku z moją kontuzją. To jedyny lek jaki działa i dzięki niemu mogę normalnie chodzić. Nie biorę go codziennie ale tylko gdy już nie jestem w stanie stanąć o własnych nogach. Ostatnio ortopeda przepisała mi Dexak. Niby ma działać podobnie ale jest łagodniejszy na żołądek.

Podpis 03.06.2006 - Szczęśliwa żonka
Powrót do góry

group

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 08-03-2009, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobrze że wcześniej nie widziałam tego artykuliku bo właśnie przez ostatnie półtora miesiąca walczyłam z bólem szczęki (w czasie narkozy dentystycznej dentystka urwała mi zęba [rzucałam się i szarpałam co się rzadko zdarza podczas narkozy]- chirurg kazał czekać na zabieg - a nerwy były na wierzchu) - i pożarłam kilaka opakowań ketonalu Neutralna

Podpis czasami czuję że jest mnie za dużo
Powrót do góry

jotemka

Zodiak: Baran

PostWysłany: Sro 11-03-2009, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dzis już p[ołkłam 2 tabletki, potworny ból zęba mnie złapał Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 11-03-2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przecież to normalne że każdy lek ma skutki uboczne i na kimś może spowodować wstrząs toksyczny,zatrucie....jak każdy inny lek.Mój ojczym jest po operacji trzustki i praktycznie ketonal musi łykać codziennie by funkcjonować,trwa to już kupe ładnych lat i dzięki Bogu odpukać ketonal mu pomaga nie powdując nic złego.Pewnie że nie jest to lek najbezpieczniejszy,ale co robic....
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 13-04-2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie nie wiem co mam o tym myśleć, bo otropeda kazał mi na staw nie na ból tylko na 'złagodzenie stanu zapalnego' miałyście kiedyś coś takiego?

I zastanawiam się czy bawić się w to czy nie (tym bardziej, że w domku mam tylko forte). Mi to nie przeszkadza troche mnie staw boli ale jest to znośne, gorzej, że niedługo mam wycieczkę z klasą i będą 3 dni łażenia non stop po Krakowie. I nie wiem czy wziąć ketonal ze sobą, czy jakiś żel na stawy czy co.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: