Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ketonal - zabójca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 22-03-2010, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adamos ciekawe co to za apteka co sprzedaje tak silne leki bez recepty.
PS. Zadbaj trochę chłopie o pisownię.

Suzi ketonal na głowę?

Ja biorę ketonal forte na staw i na bóle menstruacyjne.
Ale... ostatnio jak mi tato kupował właśnie ketonal to pani w aptece mu dała Controloc Control. To jest niby na zgagę, ale ponoć dobrze jest go brać 40 minut przed ketonalem bądź innym lekiem źle działającym na żołądek (jak Nimesil) i że on działa osłonowo.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale będę się do tego stosować tak czy inaczej.

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Weronika

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 24-03-2010, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie Ketonal nie jest groźny jeżeli zaraz po nim bierze się tabletki osłonowe... Dla mnie Ketonal to jedyny lek który uwalnia mnie od bólu miesiączkowego Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 08-09-2012, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ketanol to jedyny lek, który daje radę z moimi bólami głowy, nie doświadczyłam jak dotąd żadnych skutków ubocznych.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 09-09-2012, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja aktualnie biorę ketonal forte na ból po chirurgicznym usuwaniu zęba i jedynie to mi pomaga. Ketonal brałam też wcześniej i nic mi nie było, ale trzeba go stosować z głową.

A co do chłopaka z artykułu to moja koleżanka po urodzeniu dziecka miała podobne objawy, że zeszła jej skóra z całej twarzy i rąk przez środek znieczulający. Więc co ciąża też zabójca? Po prostu jedni są uczuleni na coś a inni nie.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

silver_light

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy podobny artykuł dotyczy tramalu, ale ja go używam zamiast ketonalu. Z tym ketonalem to mi dawno coś śmierdziało ale ten artykuł jest po prostu wstrząsający. Choć pewnie jest wiele takich rewelacji.
Powrót do góry

simba00

PostWysłany: Pon 11-03-2013, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie brałam tego leku... Ciekawe ile prawdy w tym artykule, na szczęście mi wystarcza Apap, no chyba, że boli ząb to już jest masakra, więc ze 2 Ibupromy idą....!
Powrót do góry

marysiasand

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 30-07-2014, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie sądzę by ten artykuł był prawdą - chociaż nie powiem że ketonal nie szkodzi. Wszystkie leki przeciwbólowe szkodzą. Szczególnie w nadmiarze.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od czasu do czasu brałam ketonal. Szczególnie mi pomógł przy bólach po ekstrakcji ósemki. Kiedyś nieopatrznie wzięłam na pusty żołądek- myślałam że schodzę z tego świata. Bardzo silny lek.
Powrót do góry

pilly

PostWysłany: Wto 17-04-2018, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś brałam Keto na bóle stawów, na szczęście w porę się opamiętałam i poszukałam innej metody. I znalazłam, nawet bardzo fajny specyfik, co pomaga na bolące stawy kolanowe. Trochę też poczytałam o tym - dobrze jest najpierw poczytać, a później działać, żeby wiedzieć co i jak. Tu jest fajny artykuł: https://gshpolska.pl/pl/blog/50_chore-stawy-jak-sobie-z-tym-poradzic
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: