Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kino Kobiet
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 21-06-2012, 20:54    Temat postu: Kino Kobiet Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciągle widać reklamy o tych wydarzeniach a ja jeszcze nigdy na tym nie byłam. Postanowiłam w przyszłym tygodniu wybrać się w końcu na to z sąsiadką, przeczytałam opis, jaki film i atrakcje i proszę wytłumaczcie mi o co dokładnie w tym wszystkim chodzi.

Napisane jest "Zapraszamy na seans 28 czerwca o godz. 18:30 z filmem „Jak urodzić i nie zwariować” i że przed seansem będą jakieś tam atrakcje. To na którą przyjść żeby móc skorzystać z tych atrakcji? Jak to mniej więcej wszystko wygląda?

Powiedzcie co i jak proszę Zakłopotana .

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 21-06-2012, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko zaczyna sie o 18:30 - jeżeli chodzi o atrakcje na sali. Wcześniej z reguly przed salą jest jakiś poczęstunek, wiec warto przyjść sobie z 30min szybciej. Puszcza oko
Jakie aktracje? Zależy co uda się załatwić. Czasem konkursy, czasem podłożone prezentu pod wybrane fotele. Uśmiechnięta W konkursach (przynajmniej u nas) były czasem fajne rzeczy do wygrania, np. wycieczka do Paryża przed seansem KK "O północy w Paryżu". Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 21-06-2012, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Milka dokładnie to co napisała Adzia. Więc najlepiej przyjdź te 30 minut wcześniej. U nas malowane były Pani przez Sephore, degustacja herbat, potem na sali była degustacja drinków i pokaz barmański. Uśmiechnięta Ja też zamierzam pójść, ale nie ten film, może na kolejny się wybiorę. Puszcza oko

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 21-06-2012, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to lecą jakieś maratony czy po jednym filmie?
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 22-06-2012, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa jeden film.
Milka ja byłam dwa razy. Zawsze lepiej jest jechać 30min wcześniej. U mnie przed rozpoczęciem dają szampana, kawę, herbatę, ciasto, katalogi Avonu,kupony do wypełnienia itp. Uśmiechnięta Na sali kinowej losują z wcześniej wypełnionych kuponów różne nagrody- kosmetyki, gadżety, itd- zależy kto w danym dniu jest sponsorem.
Ja wygrałam wejście dla dwóch osób do parku linowego. Uśmiechnięta

Warto skorzystać.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 22-06-2012, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oooo a ja nie wiedziałam, że jest takie coś.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

milka

PostWysłany: Pią 22-06-2012, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaniu to zapraszam 28 do Białego to pójdziemy razem, we dwie ciemne masy zawsze raźniej Uśmiechnięta. I tak masz się u mnie pojawić to co tam Uśmiechnięta.

Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 22-06-2012, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to dziwne, bo u mnie w miescie obok jak widzialam plakat to lecial maraton filmowy, a to mnie w ogole nie interesuje. Niezdecydowana
Powrót do góry

milka

PostWysłany: Pią 22-06-2012, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa u nas jest tylko 1 film.

Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 22-06-2012, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja musze to napisać, bo nie wytrzymam. Przepraszam za OT:
Adzia- a nie mogłaś sama usiąść pod tymi krzesłami z biletami do Paryża? Ja bym chyba stanęła na uszach Złośliwa.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 22-06-2012, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A wiecie co? Ja zawsze to Kino na Obcasach omijałam szerokim łukiem, bo spodziewałam się jakichś bzdetów i do tego sala wypełniona po brzegi babami, to nie dla mnie. A teraz poczytałam i może kiedyś się wybiorę z jakąś koleżanką. Uśmiechnięta
U nas jest też tak, że często są pokazy przedpremierowe, więc warto iść. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 25-06-2012, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniu Kino na Obcasach organizuje Multi i z tego co sie orientuje to oni mają stałych sponsorów i wszystko zawsze wygląda mniej wiecej tak samo.
Kino Kobiet organizuje Helios, a oni nie mają z nikim stałych umów. Jest tak jak napisała Blondynka. Nagrody zależne od sponsorów. Puszcza oko

Zaniu bilety nie były pod siedzeniami tylko bylo losowanie. To byla zbiyt wartościowa nagroda. Puszcza oko

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 25-06-2012, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Cinema City jest Ladies Night. Do tej pory słyszałam tylko o jednym takim wieczorze, na którym była premiera filmu Połów szczęścia w Jemenie. Nie miałam pojęcia, że tam są takie atrakcje i okazje na nagrody. Teraz, 28 czerwca mają być Faceci od kuchni w ramach Ladies Night i mocno się zastanawiam nad skorzystaniem. Puszcza oko
Powrót do góry

macabre

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 26-06-2012, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A za to się jakoś więcej płaci?

I co by było jakby przyszedł pan? Złośliwa

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 26-06-2012, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

macabre napisała:
A za to się jakoś więcej płaci?

I co by było jakby przyszedł pan? Złośliwa

U mnie nie płaciło się wiecej i panowie też byli wpuszczani, ale stanowili ułamek procenta widowni. Puszcza oko

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: