Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klucie w piersi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ink

PostWysłany: Nie 03-08-2014, 18:40    Temat postu: Klucie w piersi Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pytanie do was dziewczyny.
Co jakis czas odczuwam kłucie w piersi. Nie często. Badam się regularnie, usg miałam robione kilka miesięcy temu, wszystko jest w porządku. Nie wspomniałam o tym lekarzowi, przy badaniu, bo w tamtym czasie tego kłucia nie odczuwałam i po prostu zapomniałam. Nie mam w piersi żadnych guzków. Są jakieś badania oprócz usg na badanie piersi? Czy może was też czasem w piersi zakluje?

Podpis Szczęście nie jest reakcją, jest wyborem.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 03-08-2014, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To mogą być po prostu nerwobóle. Wystarczy że się zdenerwujesz. Ja czasami tak mam a nie jestem na nic chora. Jak cię to niepokoi zapytaj lekarza przy następnej wizycie.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 15-08-2014, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja takie nerwobóle miewam nawet jak sie nie zdenerwuje.
Powrót do góry

aquaria

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 15-08-2014, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To może być hormonalne, ja tak miałam jak brałam tabletki z progesteronem.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: