Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kobiece autko
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 14-05-2009, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi ostatnio się wkręcił Suzuki Swift i T. właśnie takiego kupił. Bardzo szczęśliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Donata_

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 14-05-2009, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Seat Leon II - moje autko Uśmiechnięta jestem zadowolona
mega kobiece moim zdaniem

Podpis Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać
w twoim uśmiechu.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 14-05-2009, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w przyszłym roku będę mogła będę trochę poszaleć, bo M. powiedział, że kupi mi samochód z salonu, jaki tylko zechcę. Uśmiechnięta Oczywiście w granicach rozsądku. Cool
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 15-05-2009, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia a masz już coś na oku czy jeszcze się nie zastanawiałaś? Podejrzliwa

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 15-05-2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia ten Suzuki Swift, który wkleiłaś też biorę pod uwagę. Bardzo szczęśliwa
Podoba mi się z wyglądu, tylko nie wiele na jego temat wiem, no i nigdy nie jeździłam żadnym suzuki, więc nie wiem czy by mi pasował w jeździe. Puszcza oko Poza tym mam kilka typów, ale jeszcze mam trochę czasu, żeby się zdecydować. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pią 15-05-2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
[Podoba mi się z wyglądu, tylko nie wiele na jego temat wiem, no i nigdy nie jeździłam żadnym suzuki, więc nie wiem czy by mi pasował w jeździe:)

Najważniejsze nie są testy prasowe Puszcza oko , tylko opinie użyszkodników danej marki i modelu.
Podaję linka (na przyszłość) do niezłej stronki, gdzie ludzie oceniają swe samochody:
http://www.autocentrum.pl/oceny/suzuki/swift/iv.html
Wystarczy tylko odszukać model i markę.Kopalnia wiedzy praktycznej o autkach, a nie tej marketingowej papki z salonów i gazet Puszcza oko .
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 16-05-2009, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja, choć nie mam prawka (jeszcze) to wolę większe samochody... marzy mi się kiedyś Volvo - jak dla mnie szczyt elegancji (no i bezpieczeństwa Puszcza oko).

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 16-05-2009, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju dzięki. Uśmiechnięta Na pewno mi się przyda. Bardzo uśmiechnięta

Ja też niby wolę większe (np. na trasie nie ma porównania) no i bez dwóch zdań są bezpieczniejsze, jednak na dzień dzisiejszy jeżdżę tylko po zapchanej Warszawie, parkuję na ciasnych miejsach parkingowych i nawet mój obecny samochód jest dla mnie za duży. Przewraca oczami Jeszcze dawną fiestą mogłam wjechać wszędzie, focusem już niestety nie wszędzie zaparkuję.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 16-05-2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszku ja mam tak samo jak Ty, póki co prawka nie mam, ale wolę też większe auta i na pewno takim jeździłoby mi się lepiej. A wymarzone auto to mazda 6 najlepiej w wersji kombi. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 16-05-2009, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To są moje dwa typy samochodu. Zakochany

Oprócz tego podobają mi się VOLVO i Mercedes. Bardzo szczęśliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 16-05-2009, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A Moim marzeniem jest Mazda 6 najnowsza, tylko w kolorarnym,ze srebrnymi listwami przy szybach i w innych miejscach.

Ale narazie moje Renault Clio II jest świetne i wcale nie takie malutkie, więc mam się dobrze!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 16-05-2009, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Gienia ten Suzuki Swift, który wkleiłaś też biorę pod uwagę. Bardzo szczęśliwa
Podoba mi się z wyglądu, tylko nie wiele na jego temat wiem, no i nigdy nie jeździłam żadnym suzuki, więc nie wiem czy by mi pasował w jeździe. Puszcza oko Poza tym mam kilka typów, ale jeszcze mam trochę czasu, żeby się zdecydować. Uśmiechnięta

Edzia Swifta się świetnie prowadzi, jest w sam raz dla kobiety. A do tego zrywny i szybki jak na takie malutkie auto. T> dał mi wczoraj pojeździć po pasie troszkę. Bardzo szczęśliwa

Ja po prawku przymierzam się na początek do małego samochodu. Niby wiadomo, że duże jest bezpieczniejsze, ale na początek taka wielka krowa, to nie bardzo. Śmiejąca się

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 16-05-2009, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Edzia Swifta się świetnie prowadzi, jest w sam raz dla kobiety. A do tego zrywny i szybki jak na takie malutkie auto. T> dał mi wczoraj pojeździć po pasie troszkę. Bardzo szczęśliwa

Gienia miałam się właśnie spytać, czy próbowałaś pojeździć, czy czekasz oficjalnie na prawko. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 16-05-2009, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie byłabym sobą jakbym się nie przejechała. Bardzo szczęśliwa Na szczęście jest parę miejsc, gdzie policja nie zagląda. Złośliwa

Powrót do góry

jadvvisia

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 31-03-2010, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś idę do salonu Nissana zobaczyć bliżej Micrę – podoba mi się, takie zgrabne, miejskie autko, a na razie nie potrzebuję niczego większego. Zobaczymy, jak się sprawdza. Przy okazji w tym salonie (w warszawie na Puławskiej) ma być dziś promocja kosmetyków Douglasa. Bardzo uśmiechnięta 2 w 1. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Skocz do: