Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kobiece autko
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alapluska

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam Suzuki Swift - czerwone. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiele osób twierdzi, że samochód kobiecy = mały. Ja natomiast uwielbiam duże samochody, tak by w razie zderzenia mieć te parę metrów "zapasu" z przodu i z tyłu. Podobają mi się głównie samochody niemieckie, ale jakbym miała kiedyś dużo kasy (na utrzymanie i remonty), to kupiłabym sobie takie starsze, angielskie cacuszko:

Zakochany
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje autko: Clio II 2002 rok. Marzę o Renault Megane, z tą fajną dupką. Złośliwa

Podpis * 04.04.2006 - Puszcza oko
* 11.02.2011 - Uśmiechnięta
* 16.08.2011 - Serduszko Serduszko
* 04.05.2012 - Serduszko Serduszko Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka ja tak samo, zdecydowanie wolę większe samochody i nie wiem czemu utarło się, że kobiecy równa się mały. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam Peugota 206 z 2000r.
A marzy mi sie Honda Civic Śmiejąca się .

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeżdżę Corsą B, ale 5drzwiową. Te 3drzwiowe nie są zbyt ładne. Puszcza oko
A niebawem przesiadam się na Citroena C3.
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa cytrynka C3 tez fajne autko Złośliwa .
Pochwal sie potem fotkami Śmiejąca się .

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

kama-koma

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 28-03-2011, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim marzeniem jest Toyota RAV4 - może już niedługo spełnię swoje marzenie.
Powrót do góry

Samurajka

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 13-04-2011, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie lubię zbyt dużych, ani też malutkich samochodów, najlepiej czuje się w hatchbacku, ale koniecznie 5- drzwiowym. Łatwiej mi zamontować w takim fotelik dla dzieciątka.
Powrót do góry

graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz mamy większy samochód, ale poprzednio mieliśmy " nissana micrę ". Bardzo bobrze mi się jezdziło tym autkiem. Bardzo zwinny samochodzik i w środku wcale nie taki mały. Uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 11-07-2011, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja w ramach kobiecego autka, dostałam od D. Kię Picanto z 2010 roku, żebym mogła do Polski jeździć bez problemu i obawy, że coś się stanie Puszcza oko.
Jest śliczny, srebrny i bardzo wygodny Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

marcela00

PostWysłany: Czw 29-12-2011, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No dziewczyny piękne macie te auta i o pięknych marzycie, życzę wszystkim spełnienia tych marzeń Puszcza oko to może teraz powiecie jak dbacie o swoje bryki (sprzątanie, naprawy), czy zostawiacie auta swoim mężczyznom pod opiekę czy raczej same się tym zajmujecie? Ja np. aktualnie muszę sama dbać o swoje auto, ale na szczęście znalazłam sprawdzony warsztat aso forda na bielanach i tam jeżdżę z każdą nawet najmniejszą bzdurą, trochę jestem przewrażliwiona na tym punkcie Puszcza oko trafiłam na nich z polecenia, że są „przyjaźni kobietom” i jest faktycznie ok. Nie traktują mnie jak głupiej idiotki co się na niczym nie zna, tylko normalnie potrafią wytłumaczyć co i jak. I pyszną kawę mają. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Stefa

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 29-12-2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do kobiecych aut, też nie lubię małych. Jeździłam między innymi corsą i masakra. Plusy, prawie wszędzie da się zaparkować, nie lubiłam nią jeździć. Silnik był masakrę 1.0 12V, chyba niczym gorszym już nie jeździłam. Ten typ silnika zapamiętam chyba na zawsze.Do 60.000 było w miarę dobrze, potem tragedia.
Sto razy lepiej jeździło mi się punto, bo na takie auto zamieniłam corsę.Punciak był autem bardzo udanym, jeździ do dziś, czasem się spotykamy.Właścicielka która od nas kupił, też nie narzeka.
Potem było corolla, bardzo przyjemnie autko.

Lubię "rodzinne vany" takie "dzieciobusy", bagażnik ogromny, samochód wysoki, można spakować pół domu, jeśli jest taka potrzeba. Złośliwa Teraz właśnie takim pojazdem się poruszam, opel ale trochę większy.Złośliwa

Lubiłam jeździć też peugeotem 407 kombi, bardzo wygodne auto, ale nisko zawieszone i to był dla mnie minus.
Miło wspominam też almerę, zupełnie bezproblemowe auto, ale niestety miałam sedana, to była masakra.
Super autem był też golf Plus, rozstałam się z prawdziwym żalem.
Nie znosiłam szczerze wersalki, czyli toyoty avensis , ale tej w starej wersji. Sama sobie wybrałam, potem rozczarowanie.
Raz byłam bliska zakupu hyundaia Santa Fe, ale chciałam w benzynie a to byłby prawdziwy smok i mój M mi to wybił z głowy.

Gdybym miała nieograniczony budżet kupiłabym sobie audi Q7 ewentualne Q5 lub lub BMW X5 lub X3. Bardzo podoba mi się też Infiniti FX.
Powrót do góry

Olaa!!

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 12-06-2013, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obecnie jeżdżę Mercedesem klasy A, styl, klasa no i ogromny komfort. A dodatkowo duży silnik jak na tak niewielkie autko - jest szybki, zrywny Uśmiechnięta. Bardzo go lubię, mam go od roku a już z pewnością mogę stwierdzić, że "bez gwiazdy nie ma jazdy". Moim marzeniem jest jakiś merc w cabrio Uśmiechnięta na letnie szaleństwa.

Podpis "Żyjemy ciągle obok siebie,
w swoje marzenia zapatrzeni,
więc zanim się spotkamy w niebie,
bądźmy ze sobą tu na ziemi."
Powrót do góry

ingrid

PostWysłany: Pią 12-07-2013, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nowy WV garbus i Audi TT. Serduszko Serduszko

Uwagi  Pamiętaj o znakach interpunkcyjnych.
Gizmowa.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: