Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kobieta na giełdzie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marbisek

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A możesz jakieś polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ajsis

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 02-02-2015, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na giełdzie znam się tyle co kot napłakał, rozróżniam tylko hosse i besse i nic poza tym, ale chce to zmienić i nauczyć się inwestować i grać na giełdzie
Powrót do góry

Smieszka

PostWysłany: Pon 09-02-2015, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dużo zależy od predyspozycji danej osoby i odprorności na stres. Ja jestem typową humanistka, wiec na pewno nie mam do tego smykałki, ale moja siostra pewnie dała by sobie radę Uśmiechnięta
Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 10-02-2015, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm chyba bum na granie na giełdzie dobiegł już końca. Jeszcze nie dawno można było się nieźle obłowić, teraz zazwyczaj liczy się straty.
Nie znam się na tym zupełnie ale jeśli JSW weszło na giełdę i wartość akcji była prawie 140 zł a teraz to 16 zł, to chyba więcej szczęścia jest w tym wszystkim potrzebne niż faktyczna wiedza i umiejętności.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Giełda to dla mnie czarna magia. Nie podjęłabym się ryzyka inwestycji na giełdzie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: