Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kochaj
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leszczyńska

PostWysłany: Sro 13-04-2016, 21:06    Temat postu: Kochaj Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzieliście już zwiastun filmu "Kochaj"? Obsada powala Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

SpringFlower

PostWysłany: Czw 14-04-2016, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ja widziałam i musze powiedzieć, że mi też wydał się rewelacyjny! Planujesz się wybrać?
Powrót do góry

leszczyńska

PostWysłany: Pon 18-04-2016, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raczej tak. Jest tam dużo pozytywnej energii, a tego nigdy za wiele! Puszcza oko
Powrót do góry

SpringFlower

PostWysłany: Pon 18-04-2016, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ja mam nadzieję, że będzie dobra zabawa, początek lata, kino z gwiazdami i jakieś fajne after party ^^
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pon 09-05-2016, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo lubię aktorki, które tam występują, zwłaszcza Olgę Bołądź i Lamparską.
Powrót do góry

SpringFlower

PostWysłany: Nie 22-05-2016, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie ogarnęłam, że to już 3 czerwca- a co najlepsze w piątek, więc na start udanej imprezy! A więc na pewno będę na Kochaj Uśmiechnięta
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 25-05-2016, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

SpringFlower napisała:
Właśnie ogarnęłam, że to już 3 czerwca- a co najlepsze w piątek, więc na start udanej imprezy! A więc na pewno będę na Kochaj Uśmiechnięta

Premiery są raczej zawsze w piątek. Puszcza oko Fajne sa opsiy bohaterk spotkałam gdzieś w necie i to, co przykuło moją uwagę na ich fb, to, że mają snapchat. Teraz jest szął na to. Ja z moją córką już sobie nagrywamy snapy z uszkami pieska itd. Puszcza oko
Powrót do góry

SpringFlower

PostWysłany: Pią 27-05-2016, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak to mają snapchat? Jak takie coś znaleźć? Bo ja chyba niezorientowana jestem xD
Powrót do góry

leszczyńska

PostWysłany: Sro 08-06-2016, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I jak Wasze wrażenia? U mnie całkiem pozytywne, choć widziałam kilka lepszych filmów Puszcza oko Przewraca oczami Grunt, że było sporo śmiechu i pozytywnych emocji Puszcza oko
Powrót do góry

SpringFlower

PostWysłany: Wto 21-06-2016, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie było źle. Pogodny, lekko zwariowany film, w sam raz na letnie popołudnie. No i widoki przepiękne! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 21-06-2016, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam i jak dla mnie to film całkiem bez fabuły, taki kompletnie o niczym. Popiły sobie w nim kobietki i latały jak popier...dolone. Ja nie mam nic do komedii romantycznych, choć wolę kryminały i dramaty, ale w "kochaj" naprawdę nie znalazłam niczego dla siebie.
Powrót do góry

SpringFlower

PostWysłany: Wto 21-06-2016, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Magda___Lena napisała:
Widziałam i jak dla mnie to film całkiem bez fabuły, taki kompletnie o niczym. Popiły sobie w nim kobietki i latały jak popier...dolone. Ja nie mam nic do komedii romantycznych, choć wolę kryminały i dramaty, ale w "kochaj" naprawdę nie znalazłam niczego dla siebie.

Ja tego nie brałam do siebie jakoś szczególnie. Miły dla oka obrazek, dobrze skręcony, no życia nie zmieni, to prawda. Ale można obejrzeć. Oglądałam za to ostatnio Turystów (UK) bo myślałam, że to komedia. Dawno się tak nie pomyliłam... Jak lubisz kryminały i dramaty to bardzo polecam.
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 21-06-2016, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie to nie było miłe dla oka ani śmieszne, po prostu głupie. Ale np "Planeta singli" bardzo mi się podobała, bo choć też nie była filmem co jakoś poruszał czy zmieniał życie, to miał zabawną fabułę, podczas gdy "Kochaj" było o niczym. To już "7 rzeczy" było lepsze, choć też nieszczególnie obmyślane. Ja bardzo zwracam uwage w filmach, czy coś następuje po czymś, czy ma sens, czy jest sobie tak po prostu nawciskane, by tylko i wyłącznie śmieszyć. Jak dla mnie fabuła musi się składać, być obmyślana, a nie być takim zlepkiem humorystycznych scenek o niczym, bez większego sensu.
Powrót do góry

leszczyńska

PostWysłany: Czw 30-06-2016, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Magda___Lena: Absolutnie rozumiem Twoje zastrzeżenia. Film faktycznie może niektórym się nie podobać. Ale ja przyznam, że na mnie wywarł dobre wrażenie, właśnie dlatego, że w sposób bezpretensjonalny dziewczyny sobie polatały, trochę popiły i bardzo przez to mnie zrelaksowały Puszcza oko Fajnie mieć wybór w kinie i cieszę się, że takie lekkie filmy też powstają Puszcza oko
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 01-07-2016, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie jest to traktat filozoficzny, bardziej obrazek wycięty z życia. Puszcza oko Bardzo życiowa kwestia z suknią ślubną w toalecie. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: