Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Kochanie, poznaj moich kumpli

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 10-07-2012, 21:11    Temat postu: Kochanie, poznaj moich kumpli Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju.

Polecam! Dawno nie uśmiałam się tak na filmie, masa wpadek, świetne teksty, "brytyjskie chłopaki" - naprawdę dobra komedia. Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Tylko nie wiem czemu tak późno jest w polskich kinach.

Polecam obejrzeć z napisami, z lektorem może nie być to samo.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 11-07-2012, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam zapowiedź filmu i myślę, że wart jest obejrzenia. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 11-07-2012, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja widziałam film i nic specjalnego. Puszcza oko Było parę fajnych scen, ale cały czas miałam wrażenie, że to już było. Złośliwa
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 18-07-2012, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy iść na to czy na Jeana Reno, ale chyba jednak Jean wygrywa poziomem - przynajmniej aktorskim...
Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 19-07-2012, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam ostatnio ten film i co prawda było kilka scen, na których się śmiałam, ale generalnie film delikatnie mówiąc do najlepszych nie należy. Strasznie banalna fabuła, nic nowego, nic ciekawego, bardzo, ale to bardzo przewidywalne sytuacje. Do kina na pewno bym na to nie poszła. Zdecydowanie strata pieniędzy.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 20-07-2012, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki!! Tak jak podejrzewałam. Puszcza oko Czyli idę na Facetów...
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 13-08-2012, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Początek obiecywał coś zabawnego, jednak w rzeczywistości to ciężka kiszka. I nie wiem kogo to śmieszy.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: