Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kociaki te rasowe i nie..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Divergent

PostWysłany: Pią 16-05-2014, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Paula oni tez maja dziecko, kot nawet nie podrapal malej, a tez go meczyla i sam do niej przychodzil. Nie sadze, zeby u nas obudzily sie w kocie poklady agresji. Uwazam, ze na dobre nam to wyjdzie, Igor jest jeszcze malutki, ale z czasem nauczy sie odpowiedzialnosci i wrazliwosci, przyjamniej mam taka nadzieje. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Pa_Ula

PostWysłany: Pią 16-05-2014, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli kociak jest nieagresywny to chyba możesz być spokojna. Rzeczywiście dzieciaki przy zwierzętach mają okazję nauczyć się odpowiedzialności.
Kotka znajomych w lato przynosiła ich synkowi chrabąszcze do zabawy. Bardzo szczęśliwa Jak robal uciekał to ona go w zęby i znowu przynosiła. Taka praca zespołowa. Bardzo szczęśliwa

Podpis I am myself. Sorry I don't fit your standards.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Pią 16-05-2014, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kot od malego byl z dzieckiem i nie przejawial agresji, dlatego sie zdecydowalismy.
Fajnie jak dzieci wychowuja sie ze zwierzakami, az milo patrzec, jak sa do siebie przywiazani. Wydaje mi sie, ze nawet dorosly nie zwiaze sie tak mocno ze zwierzeciem jak dziecko i odwrotnie. Puszcza oko
Moj Igor to sadysta maly, probuje go z tego wyleczyc, a nie wiem jak inaczej mozna, niz wychowywanie go ze zwierzakiem. Puszcza oko
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 18-05-2014, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam koty i gdybym mogła to bym wzięła wszystkie do domu. Puszcza oko
M. czasami musi mnie hamować ale jest jedna rzecz, której dzięki tej mojej kociej miłości go nauczyłam - on też pokochał koty, mimo, że wcześniej ich nie znosił. Złośliwa
Teraz mamy w domu Benita, jest dachowcem niezwykłej urody. Przymierzamy się do adopcji jeszcze jednego kota - dzisiaj wypełnialiśmy wniosek o adopcję. Mam nadzieję, że się uda. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Pon 16-06-2014, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My też mamy kota, zwykłego dachowca, przybłąkał się kiedys i tak został już. Miał zostać na jedzienie, a został na całe życie. Puszcza oko

Podpis Szczęście nie jest reakcją, jest wyborem.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: