Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Kolor w kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xena_music

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 10-07-2006, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja miałam robic w tym roku remont kuchni, ale z racji Jasia przekładam na rok przyszły..marzy mi się beż-bronz, ale taki w bronz bardziej niż w pomarańcz9choć nie za ciemny) bomam spore okno w kuchni więc jest widno...
obecnie jestem na etapie poszukiwań mebli do kuchni....ładnych ale niedrogich..niestety te małe zestaawy co sprzedają u mnie odpada bo sam blat pod oknem(pod nim szafki ) ma 2,5 m.....

Podpis żonka od 27.07.2002
Maja Agnieszka 12.12.2002
Jan Leszek 07.05.2006
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

merkunek

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 10-07-2006, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a zamierzasz kupowac gotowe meble, czy robic na wymiar?

Podpis Asia, żonka od 24.04.2004, mama Kubusia (ur. 13.01.06)
Szczęście we dwoje potrzebuje cichego gniazda...
Powrót do góry

maja

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 11-07-2006, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja właśnie się zastanawiam jak meble w kuchni ustawić ale pod oknem raczej bym nie chciała...chyba nie będzie wygodnie - ma ktos tak?

Podpis Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć
żonka od 28 sierpnia 2004 r.
w duecie od 09 czerwca 1998 r.
Powrót do góry

merkunek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 11-07-2006, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zdecydowanie nie mam tak, ale ja mam kuchnię ogromną, więc nie było takiej potrzeby, a od tego chyba sporo zależy...

Powrót do góry

maja

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Wto 11-07-2006, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam cakiem przyzwoitą ale dumam nad wydzieleniem choćby maleńkiej spiżarni Przewraca oczami - kuchnia ma 4,6x3

Podpis Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć
żonka od 28 sierpnia 2004 r.
w duecie od 09 czerwca 1998 r.
Powrót do góry

merkunek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 11-07-2006, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

to mniej wiecej jak moja, choc już dokładnie nie pamietam jej wymiarów (już sporo czasu mineło od remontu;-) ), tyle że u nas był kłopot z "dziurami w ścianach" typu okno, drzwi, w durnych miejscach są, no ale jakoś daliśmy radę.

A spiżarnia fajna rzecz, no i skoro masz prostokat, to bedzie to do zrobienia, ja mam bardziej w kwadracie, wiec u mnie to by nie przeszło Uśmiechnięta

Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 11-07-2006, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ma szafki pod oknem. W niczym mi to nie przeszkadza. Mam nie za dużą kuchnię w kwadracie.Jak będę miał dom - to będzie w nim spiżarka. Znajomi tak mają. Takie pomieszczenie gospodarcze ze spiżarką - super rozwiązanie.
Powrót do góry

xena_music

PostWysłany: Wto 11-07-2006, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

merkunek napisała:

no właśnie nie wiem...mam trochę nietypowa kuchnie i nie wiem czy gotowe takie dostanę(z resztą trzeba bybyło dostosowywać...) i nie wiem co taniej wyniesie...
nie chce wydumanych jakichś, proste, w kolorze niezajasnego drewna

Podpis żonka od 27.07.2002
Maja Agnieszka 12.12.2002
Jan Leszek 07.05.2006
Powrót do góry

merkunek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 11-07-2006, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

xena_music napisała:
merkunek napisała:

no właśnie nie wiem...mam trochę nietypowa kuchnie i nie wiem czy gotowe takie dostanę(z resztą trzeba bybyło dostosowywać...) i nie wiem co taniej wyniesie...
nie chce wydumanych jakichś, proste, w kolorze niezajasnego drewna

w sumie to BRW ma fajne mebelki, jesli chce się kupić w sklepie, a nie zamawiać i tez mozna wybrac tylko poszczególne elementy.

Powrót do góry

Elize

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas sciany janso niebieskie, a mebelki z natyralnym odcieniu drewna (ikea) blat ciemny niebieski, zaslonki zolte. Wszystko razem slicznie wyglada Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 23-10-2006, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

u nas w kuchni króluje beż i odrobina zielonego. podłoga brązowa. całość zaczyna bardzo ładnie grać Bardzo szczęśliwa

a mebelki z brw

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 23-10-2006, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolinka napisała:
u nas w kuchni króluje beż i odrobina zielonego. podłoga brązowa. całość zaczyna bardzo ładnie grać Bardzo szczęśliwa

a mebelki z brw

Kolinka będą jakieś fotki?
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 23-10-2006, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jasne, że będą, ale na razie tpsa nie spieszy się z moim telefonem i netem Bardzo smutna

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 02-12-2006, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

u nas kuchnia jest w kolorze sosnowo - pistacjowym Uśmiechnięta
Ściany bardzo jasno pistacjowe Uśmiechnięta

Jeśli chodzi o kuchnię wyjątkowo nam się przyfarciło Uśmiechnięta Pól roku przed oddaniem kluczy zaczynaliśmy już chodzić po sklepach i wybierać powoli meble do mieszkania Uśmiechnięta i tak w brw meble kuchenne, które teraz mamy od razu wpadły mi w oko Uśmiechnięta Kosztowały niestety jakieś 15 tys zł Bardzo smutna W sumie to normalna pewnie cena za kuchnię, ale my planowaliśmy dać na kuchnię max 10 tys., chodziliśmy i szukaliśmy dalej, ale nic nam się nie podobało Smutna W końcu jak już dostaliśmy klucze, pojechaliśmy jeszcze raz do brw i okazało się, że jest wyprzedaż tego modelu Uśmiechnięta Część mebli była z ekspozycji, ale w idelanym stanie Uśmiechnięta I tak kupiliśmy kuchnię za niecałe 6 tys Uśmiechnięta Bardzo szczęśliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 02-12-2006, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia, czyli udało się Wam. Uśmiechnięta
Szczerze mówiąc nie znam się na tych wszystkich cenach mebli, nie wiedziałam, że meble kuchenny są aż tak drogie. Niezdecydowana
Jak widać jeszcze wielu rzeczy nie wiem. Bardzo smutna
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: