Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolor w kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 02-12-2006, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia my po urządzeniu mieszkania stwierdziliśmy, że dwukrotnie przekroczyliśmy wartość z początku planowaną Niezdecydowana
Najdrożej wychodzą różne pierdółki, których się nie liczy, a które okazują się później niezbędne Niezdecydowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 02-12-2006, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie, najgorsze jest jak się robi te końcówki, co chwile dokupuje się jakieś pierdółki, a końca nie widać. Rzeczywiście te wykończenia czasem kosztują więcej niż cała reszta.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pon 04-12-2006, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No kuchnia jest zdecydowanie najdrozszym pomieszczeniem w urzadzaniu.
Powrót do góry

Bunia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taa.. to ja się podłączę to kuchennych pytań i wątpliwości..

Właśnie jesteśmy na etapie zamawiania kuchni.
SZLAG MNIE TRAFIA.
Po wczorajszej wizycie u Pana architekta, który - mam wrażenie - na odpierdziel chciał nam wcisnąć cokolwiek, co tam sobie stworzył i ze zdziwieniem na twarzy przyjmował moje sugestie..
No, ale że w tej firmie kupic musimy z różnych powodów - niech im będzie..
Projekcik jest, nie do końca taki, jaki mi się marzy, bo chciałam więcej schowków i róznych fajnych rozwiązań, ale okazuje się, że kuchnia jest za mała na nasze (moje) wizje.. Przewraca oczami i za dużo kombinować nie można Smutna

Chciałabym Was przy okazji prosić o przeróżne rady..
Ale nie chcę pisać bez sensu ( w sensie monologować tutaj), bo może Was przecież moja (nasza) kuchnia nie interesować Puszcza oko Więc pytam wstępnie (zanim zacznę marudzić co jest nie tak, jaki wybrac kafle, farby etc ) czy jest tu ktoś zainteresowny pomocą, inspiracją i pomysłami i pomoże biednej Buni.. Mój Mężczyzna najchętnie zostawiłby to tak jak tamten "architekt" sobie wymyślił, a ja jak zwykle wybrzydzam hehe..
Tak więc dzielę się z wami moimi kuchennymi rozterkami i liczę na odzew Puszcza oko
Pozdrawiam,
Bunia
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bunia napisała:
Taa.. to ja się podłączę to kuchennych pytań i wątpliwości..

Właśnie jesteśmy na etapie zamawiania kuchni.
SZLAG MNIE TRAFIA.
Po wczorajszej wizycie u Pana architekta, który - mam wrażenie - na odpierdziel chciał nam wcisnąć cokolwiek, co tam sobie stworzył i ze zdziwieniem na twarzy przyjmował moje sugestie..
No, ale że w tej firmie kupic musimy z różnych powodów - niech im będzie..
Projekcik jest, nie do końca taki, jaki mi się marzy, bo chciałam więcej schowków i róznych fajnych rozwiązań, ale okazuje się, że kuchnia jest za mała na nasze (moje) wizje.. Przewraca oczami i za dużo kombinować nie można Smutna

Chciałabym Was przy okazji prosić o przeróżne rady..
Ale nie chcę pisać bez sensu ( w sensie monologować tutaj), bo może Was przecież moja (nasza) kuchnia nie interesować Puszcza oko Więc pytam wstępnie (zanim zacznę marudzić co jest nie tak, jaki wybrac kafle, farby etc ) czy jest tu ktoś zainteresowny pomocą, inspiracją i pomysłami i pomoże biednej Buni.. Mój Mężczyzna najchętnie zostawiłby to tak jak tamten "architekt" sobie wymyślił, a ja jak zwykle wybrzydzam hehe..
Tak więc dzielę się z wami moimi kuchennymi rozterkami i liczę na odzew Puszcza oko
Pozdrawiam,
Bunia

Bunia
- pisz śmiało; nie wiem na ile Ci pomogę - ale jeśli tylko będę mogła..... zrobię co się da.......
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez moge coś doradzić, ale nie wiem czy mamy podobne gusta. spróbuje Uśmiechnięta
Powrót do góry

Bunia

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eeeech..Puszcza oko Chyba muszę poradzić sobie z tym sama heh
W każdym razie dzięki za dobre chęci..Złośliwa

Ostatnio zmieniony przez Bunia dnia Sob 30-12-2006, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bunia, nie wiem czy to mnie nie przerasta. Moja wyobraźnia chyba nie da sobie z tym rady. Wydaje mi się, że pomysł z blatem oszczędzi trochę miejsca, ale stolik można lepiej wykorzystać i przemieścić

Rada pewnie jednak się znajdzie. Mój mąż, który przyjeżdża na Święta do domu zajmuje się aranżacją wnętrz i projetowaniem mebli, zabudową wnętrz. Sądzę że On w tym lepiej Ci doradzi. Jeśli rzecz jasna chcesz....
Powrót do góry

Bunia

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dotka spoooko, ja tam tylko szukam inspiracji. Maruda wybredna ze mnie hehe..
A męzem się lepiej porządnie naciesz i główki Mu nie zawracaj Uśmiechnięta
Jakbys jednak miała jakies pomysły, pisz smiało Uśmiechnięta
Buźka
Powrót do góry

niunia

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam malutką kuchnie ( mieszkanie w bloku) i podstawą jest blat, pod którym sa szafki. Kolor ścian to groszkowy. Kafelki tez w tym kolorze. Remont robiliśmy w tamtym roku, ale przyznam szczerze, że popełniliśmy błąd. Wiszące szafki teraz uniemożliwiają mi kupno dużej lodówki, więc chyba czeka mnie przemeblowanie. Nie mam na razie na to pomysłu, więc robię mniejsze zakupy i staram się nie martwić tym, że mam małą lodówkę.

Teraz już wiem, że przy remoncie kuchni, warto od razu kupić nowy sprzęt. Najlepiej zrobić raz i porządnie, a nie tak jak ja - remont szybciutko bo ślub się zbliżał (mieliśmy poprawiny dla znajomych w domu) , a później plucie w brodę.

Podpis Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja nowa kuchnia bedzie w zolto-brazowo-pomaranczowych kolorach Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka chcemy fotki Puszcza oko.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
Zuzka chcemy fotki Puszcza oko.

Koniecznie!!! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Mika20zDE

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 25-09-2007, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kuchnie mamy pomalowana na lagodny odcien Capucino, meble bialo-brazowe (ciemny braz) blat tak samo i wyglada elegancko Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Wto 25-09-2007, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Skoro temat został wyciągnięty, to pytanie do Zuzki, co z tymi fotkami Podejrzliwa?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: