Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Kolor w kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 25-09-2007, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam w kuchni "cynamonowy deser" - czyli brąz, który bardzo mi się podoba. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 26-09-2007, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No dobra sa fotki.
Kuchnia nie jest taka jaka bym chciala, tu zeby kupic cos w swoich kolorach to chyba bym musiala cala wyplate wydac na pare rzeczy Zszokowana ale kuchnia dziala Bardzo szczęśliwa

Obowiazkowy kominek

Kuchenka z podwojnym piecykiem

Lodoweczka

A to moja podloga, nie ma takiego efektu na zdjeciu, ale jest ok

A to widok z okna, na klubowy parking Puszcza oko
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 26-09-2007, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka widzę, ze Becherowkę sobie popijasz. Złośliwa
Ten podwójny piecyk rozwalił mnie na kolana... Zakochany

Kurcze podoba mi się taka jasna kuchnia. Bardzo uśmiechnięta Coś czuję, ze moja mowa kuchnia też ciemna nie będzie... Puszcza oko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 26-09-2007, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Becherowke kumpela mi z Czech przywiozla Zakłopotana jeszcze nie otwarta.
Gorne drzwiczki od piecyka prowadza do grilla ale piec tam tez mozna a na dole jest normalny piecyk, taki dwupoziomowy Puszcza oko
Jedynym minusem tej kuchni jest brak grzejnika, cos mi sie widzi, ze zima bedzie tam mrozic bez lodowki Puszcza oko
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 26-09-2007, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A kominek w kuchni nie działa? Podejrzliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 26-09-2007, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziala, to jest taki bardziej piecyk gazowy, ale slabiutko grzeje i jakos tak mam opory zeby grzac sie gazem Niezdecydowana
Powrót do góry

Mika20zDE

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 29-09-2007, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No a ja niestety widze tylko fotke podlogi Smutna
Powrót do góry

NINKA

PostWysłany: Czw 25-10-2007, 2:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka kuchnia super

a ta przestrzen powalila mnie na kolana przeciez tam mozna party uzadzac

Dołączone po 4 minutach 52 sekundach:

A moze ktos jeszcze pochwali sie kuchnia Puszcza oko
Powrót do góry

pomidorówa

PostWysłany: Wto 22-07-2008, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi sie podoba limonkowa zieleń pomieszana z niebieskim i żółtym- taka radosna i swieża kuchnia:)
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 02-07-2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy kuchnie w kolorku pomaranczowo-morelowym ze tak powiem. Na jesnej scianie mamy blazerie po poprzednich lokatorach,a na przeciwnej przedwojenne plytki. Śmiejąca się Denerwuje mnie ta kuchnia ale co zrobisz,wyremontowalibysmy ja le kasy od wlasciciela nie dostniemy.
Powrót do góry

Różowa Pantera

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 06-07-2009, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio pomalowałam kuchnię na kolor, który się nazywa żeby nie skłamać "natchnienie" czy jakoś tak. Bardzo jasny, ale nie biały taki kolor lodów waniliowych. W połączeniu z beżowymi płytkami, sprzętem w inoxie i czarnymi elementami wygląda bardzo ładnie. Cool
Powrót do góry

jump

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 10-07-2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy meble koloru wiśni, do tego jasny blat, niby kremowy z białymi jakimiś ciapkami. Ściany mamy kremowe w kuchni i ładnie się to prezentuje. Do tego planuję na jednej ścianie, albo kupić takie śmieszne nalepki (dużego formatu) albo poprosić kogoś z ASP, aby mi wielkie drzewo narysowali. Mam jedną niemal pustą ścianę, więc czasem mi łyso w kuchni, a czasem nie. Ale myślę, że jakiś element na ścianie będzie nieźle wyglądać
Powrót do góry

aronka

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jejciu, mnie się strasznie podobają aranżacje z czernią i czerwienią Śmiejąca się I do tego sprzęt w Inoxie i byłabym wniebowzięta! Ostatnio to się jeszcze bardziej zakochałam w tych kolorach, bo obejrzałam taką czerwoną lodówkę z motywem kwiatowym, no piękna była Bardzo szczęśliwa Ach, ach [rozmarzyła się] Puszcza oko

A coś fajnego na ścianie - są takie tapety też, że idealnie na jedną ścianę się mieści np. drzewko kwitnącej wiśni albo coś takiego Uśmiechnięta Teraz takich ozdobników to na rynku multum po prostu... Choć pewnie odręczne malowidło też będzie nieziemsko wyglądało Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

nastusia

PostWysłany: Nie 19-07-2009, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czerń i czerwień ok, ale nie razem i nie w kuchni. Co do lodówki to ok, jest czerwona, więc zamiast inox weź czerwoną (była ostatnio prezentowana na wystawie koreańskich w Pałacu Kultury: http://img14.imageshack.us/i/p1536070709.jpg/ Uśmiechnięta
Kolor ścian zależy od wymiarów kuchni. Jeżeli jest mała trzeba ją optycznie poszerzyć i dac jasny kolor, z większymi przestrzeniami można poszaleć. Uśmiechnięta
Mi osobiście podobają się elementy z kamienia w kuchni: http://czterykaty.pl/czterykaty/51,57643,2744536.html?i=0
Powrót do góry

mixer

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 20-07-2009, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trochę kuchni, łazienek i sypialni mozna podejrzec tutaj /reklama/ lazienka w konkursie na najładniejsze.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: