Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolor w kuchni
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cherokee

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 15:05    Temat postu: Kolor w kuchni Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy pisze w dobrym watku bo to troche z pogranicza dekoracji i remontu Puszcza oko

No wiec w jakim kolorze widzialybyscie kuchnie. Dodam ze to ma byc chwilowe upiekszenie- porzadny remont za jakis czas.
Zeby bylo trudniej - wystroj poprzednich wlascicieli przyprawia mnie o mdlosci Podejrzliwa - to biale kafle i ...czerwone Podejrzliwa fugi ( te tez musze zmienic )...koszmar Diablica lub Bardzo wściekła
Na sciany zamierzam rzucic obrazki mojego autorstwa Puszcza oko i raczej kolorowe...

Macie jakies ciekawe propozycje ? Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

amaze

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie do końca rozumiem... czy te kafle i fugi zostają czy je wywalasz?
Bo wywalanie, to już moim zdaniem porządny remont. Uśmiechnięta

Podpis Można być w kropli rosy
światów odkrywcą.
Można wędrując dookoła świata
przeoczyć wszystko.
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam kafle w kolorze butelkowej zieleni. Mieszkam w mieszkaniu po rodzicach i nadal na jednej ścianie mam błazerie. Szafki mam w kolorze jasnego orzecha. Teraz jakbym miał robić remont od podstaw pewnie by to inaczej wyglądało. Niestety jak robiliśmy remont nie mieliśmy za bardzo pieniędzy ( porzyczaliśmy i musieliśmy sprzedać samochód) i część rzeczy po rodzicach musiało zostać. ale kiedyś sobie odbiję.
Powrót do góry

Cherokee

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, kafli nie wywalam, probuje cos sensownego do nich dopasowac Przewraca oczami

Wlasnie zielony kolor chodzi mi po glowie Puszcza oko
Powrót do góry

amaze

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz mi się tak skojarzyło, że te białe kafle i czerwone fugi muszą wyglądać kubek w kubek jak PCK Śmiejąca się

No zielony byłby chyba dobry. Taki jasny, ale nie za jaskrawy. I do tego trochę zielonych roślinek Uśmiechnięta.

Podpis Można być w kropli rosy
światów odkrywcą.
Można wędrując dookoła świata
przeoczyć wszystko.
Powrót do góry

Cherokee

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

amaze napisała:
Teraz mi się tak skojarzyło, że te białe kafle i czerwone fugi muszą wyglądać kubek w kubek jak PCK Śmiejąca się
.

PCK przy nich to super modny wystroj Cool Puszcza oko - poprzedni wlasciciele mieli cala kuchnie zrobiona w patriotycznych barwach Niezdecydowana

Moze znajde jakas farbe do fug + zmiana scian i moze jakos to bedzie wygladalo Puszcza oko
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fugę to możesz zmienić poprostu nakładając inną ( ale dokładnie). Nie potrzebna ci farba do fug ( czegoś takiego chyba nie ma).
Powrót do góry

maja

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 06-06-2006, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciężko będzie-u nas kuchnia będzie w ciepłych barwach pomarańcz, taki kolorek cegły czy coś ... a jak masz te białe kafle to ja bym fuge zmieniła i uderzyła w szałwię (o kolor mi chodzi) to taka miła zieleń-bardzo wdzięczna jeśl chodzi o dobór dodatków Puszcza oko
Powrót do góry

Cherokee

PostWysłany: Wto 06-06-2006, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I chyba sie zdecyduje na ten zielony, bede niedlugo w Castoramie to zobacze czy jest cos ciekawego Puszcza oko A nuz mnie oswieci Puszcza oko Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 06-06-2006, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się z zielonym ( lubs załwiowym ).
Natomiast taka dygresja, bo któraś dziewczyna wspomniała o pomarańczu.
Przy pomarańczowym świetle (lub pomaranczowym wnętrzu) jedzenie wygląda sakowiciej Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Cherokee

PostWysłany: Wto 06-06-2006, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:

Przy pomarańczowym świetle (lub pomaranczowym wnętrzu) jedzenie wygląda sakowiciej Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

To teraz rozumiem dlaczego mam taki apetyt jak jem w pokoju Bardzo szczęśliwa , a czy sa jakies odchudzajace kolory ? Bardzo szczęśliwa Cool
Powrót do góry

maja

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 06-06-2006, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie dlatego kuchnia ma miec ciepłe brwy-żewby było apetycznie i przytulnie

a odchudzająco działa niebieski, podobno z niebieskiego talerza zjesz mniej niż np. z żółtego Puszcza oko
Powrót do góry

Cherokee

PostWysłany: Wto 06-06-2006, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja napisała:

a odchudzająco działa niebieski, podobno z niebieskiego talerza zjesz mniej niż np. z żółtego Puszcza oko

Szkoda ze to nie dziala jak jem lody Bardzo szczęśliwa Zakłopotana
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 14-06-2006, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

łoo.. ciekawe rzeczy kochane powypisywałyście..

a mi się podoba kochnia własnie taka słoneczna - zółty.. pomarańcz.. ite de..

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 09-07-2006, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W kuchni mamy na dwa kolory pomalowane ściany. Tam gdzie są szafki są białe ściany a tam gdzie jest stół mamy obie ściany pomalowane na kolor - taki zółto-pomarańczowy (ale nie zarówa). Dzięki temu mam oddzieloną część jadalną od kuchennej Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: