Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Kolorowe buty do ślubu.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZlotaLinia

PostWysłany: Wto 03-03-2015, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raz że jest to kwestia gustu,a dwa też tego czy dane buty pasują do pozostałej części naszego ubioru bo na siłę na pewno bym ich nie zakładała, w praktyce takie kolorowe buty plus jasna suknia mogą wyglądać dosyć śmiesznie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

korneliap

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 28-10-2015, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam jestem za tradycja wybrałabym białe ale jak kto woli:)
Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 15-05-2016, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja szukam błękitnych Uśmiechnięta na max 4-5 obcasie.
Powrót do góry

Iza-812

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie się takie podobają, białe buty do białej sukienki to trochę nudne połączenie, te kolorowe "ożywiają" troszkę stylizacje
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatecznie mialam biale buty. Nigdzie nie znalazlam niczego co by fajnie pasowalo, a trafilam na skorkowe biale buciki za grosze, wiec wzielam i nie szukalam dalej. Uśmiechnięta
Powrót do góry

babka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 20-07-2016, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam niebieskie buty, były wygodne, pasowały do koloru biżuterii i wyglądały super. W dodatku kosztowały dużo mniej niż te, które przez sprzedawców nazywane są "ślubnymi". Później nie leżały w szafie, tylko chodziłam w nich na różne imprezy. Podeszłam do tematu praktycznie i byłam zadowolona z wyboru. Białe buty to tylko jedna z opcji, więc bądźcie odważne Panny Młode i wybierajcie to, co Wam się podoba Uśmiechnięta
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 21-07-2016, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam perłowe i do tego pomarańczowe kokardki. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 10-07-2019, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O ile jeszcze u kobiety to przejdzie to trochę nie rozumiem tendencji nakładnia z okazji ślubu kolorowego obuwia przez mężczyzn.Buty takie wygladaja bardzo średnio oraz potem trudno jest je dopasować na inne okazje.

Ze swojej strony proponuję po prostu czarne oxfordy. Bez czarnych oxfordów nie istnieje elegancki ślub wśród zwolenników klasyki. Proponowanych butów w dniu ślubu może być wiele, jednak tylko jedne podkreślają elegancję i jednocześnie minimalizm.

Wiele dobrych firm obuwia męskiego znajdziecie w tym sklepie:
http://sklep.klasycznebuty.pl/buty-meskie,107.html
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: