Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Kolory w sypialni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martinez

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 27-08-2007, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja tam polecam jak dla mnie najlepszy kolor sypialniany na swiecie mianowicie żółto- piaskowy Bardzo szczęśliwa mam go od paru lat i kocham kocham nigdy nie zmienie. Sypialnia jest jasna i jednocześnie bardzo ciepła, słoneczna(przydaje sie zwlaszcza jak jest szaro i buro) a jak rano budzi Cie budzik to az chce sie wstawac ( hehe no moze troche mnie ponioslo,wizja nazbyt wirtualna) Ale serio naprawde polecam!!!! Fajny jest jeszcze łosoś i mango. Kiedyś mialam niebieski i traaaagedia przez duze"T" , za ciemno, za przygnębiająco. Ja lubie mieć w miare jasno i wesoło jak wstaje bo inaczej leżę tyłkiem do góry i ciężko mnie z łoża ściągnąć... Puszcza oko)))
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

janka
Gość

PostWysłany: Pon 27-08-2007, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Ja mam w sypialni kolor łososiowy ,a moja ma w sypialni kolor czerwony. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Martinez

PostWysłany: Nie 02-09-2007, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

łosos jest faaajny Bardzo uśmiechnięta a czerwony jak? bo szczerze to na żywo nie widziałam jeszcze pokoju w czerwieni i ciekawa jestem czy ok. Do niedawna wyadawało mi się że róż średnio sie nadaje do pokoi a weszlam do swiezo odnowionego królestwa mojej psiapsióły i surprise!! pieekny jasny róż, od razu zmieniłam zdanie;)
Powrót do góry

Laura

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 03-09-2007, 6:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy w sypialni scisany pomaranczowo - czerwone; tzn sufit i trzy sciany sa pomaranczowe, a jedna - czerwona Puszcza oko
Do tego ciemne meble i welniana wykladzina Bardzo szczęśliwa
Juz prawie 2 lata tak mamy i nam sie dobrze spi Bardzo szczęśliwa

Podpis Zonka od 06.VIII.2005 Uśmiechnięta
A teraz szukamy babelka - gdzie jestes kochanie? Czekamy na Ciebie....
Powrót do góry

Agata

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 04-09-2007, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My właśnie jesteśmy na etapie wybierania koloru do sypialni i jakoś nie możemy się zdecydować. na pewno chcemy jasny, spokojny kolor. Ja się zastanawiam nad jakimś odcieniem zieleni, a mój mąż chce żółty.
Powrót do góry

niesia

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 04-09-2007, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
My właśnie jesteśmy na etapie wybierania koloru do sypialni i jakoś nie możemy się zdecydować. na pewno chcemy jasny, spokojny kolor. Ja się zastanawiam nad jakimś odcieniem zieleni, a mój mąż chce żółty.

Proponuję żółtozielony Puszcza oko
Powrót do góry

Agata

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 04-09-2007, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niesia chyba trzeba będzie pójść na jakieś kompromisy Puszcza oko
Powrót do góry

Martinez

PostWysłany: Wto 04-09-2007, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja ziomka ma w salonie przepięęękny odcien zieleni Bardzo uśmiechnięta taka zgnila zielen wchodzaca troche w szary...kurcze trudno to wytlumaczyc ale kolor naprawde rewelacja, przy najblizszej okazji zapytam o numer farby i firme dla chętnych podam;)
Powrót do góry

pl35

Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Włąśnie robię remont sypialni. Mój granat nie przeszedł. Będzie wszystko na biało, meble sosnowe i tylko roleta i narzuta na łóżko będzie w granacie. Musiałam pójść na kompromis Przewraca oczami .
Powrót do góry

joanna1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 09-09-2007, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam ciepłe kolory, dlatego sypialnie mam w żółciach i bronzach. Ale widziałam tez wariant takie, że 3 ściany pomalowane były na biało, 4 ta nazwijmy ja frontowa do której przylegało łoże małżeńskie była czerwona. Do tego jaśniutkie mebelki. Fajnie to wszystko wyglądało
Powrót do góry

Lena

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 09-09-2007, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam sypialnię w kolorze wrzosu + jedna ściana w kolorze bakłażanu
Mam zdjęcie, ale jeszcze z czasów remontu Puszcza oko

Podpis Pozdrawiam
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 10-09-2007, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uuu... fajnie to wygląda. Bardzo szczęśliwa
Tylko mój mąż pewnie by powiedział, ze to pokoik dla Barbie a nie sypialnia dla faceta... Śmiejąca się
Powrót do góry

Mika20zDE

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 25-09-2007, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie dawno przeprowadzalismy sie i mielismy remont i duuuuzo myslenie nad kolorami ale sypialnia zawsze marzyla mi sie z ostra czarwienia i tak tez jest pomalowane i my nie narzekamy ze jest za ciemno, jest slicznie Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Czw 24-01-2008, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śliczny ten róż ja będę miała tapetę jasną słoneczną.
Powrót do góry

Kiki

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam sypialnię w kolorze wrzosu i jest rewelacyjna. Bardzo ładnie się komponuje z kolorem mebli - dąb i dodatkami - ecru.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Skocz do: