Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolory w sypialni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 12-08-2010, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My z A. tez jesteśmy teraz na etapie wybierania koloru do sypialni, chcemy połączyć tapetę z farbą, tylko co do kolorów to nie jesteśmy pewni.... Widzieliśmy prześliczna tapetę brązową ze złotymi i beżowymi akcentami.

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lulinka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio widziałam zdjęcia domu po remoncie projektu nasciturus design(profil na facebooku) , gdzie sypialnia była w kolorze szaro - rózowym (delikatny odcień) rewelacyjny pomysł. Prosty ale oryginalny. bardzo dobrze wkomponowane zostały czerwone lampki nocne.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Ja mam na ścianach w sypialni "tkaniny kaszmiru". Uśmiechnięta

Tak było i to był koszmar. Złośliwa

Teraz na jednej ścianie mam tapetę w delikatne kwiatki, a reszta ścian pomalowana jest w kolorze magnolii.
Jednak jasna sypialnia to jest to! Cool

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Caya Design

PostWysłany: Pią 17-12-2010, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sypialnia jest miejscem odpoczynku więc kolory w niej powinny być uspakajające, a nie pobudzające. Kolory ścian powinny być w niej jasne (beże, jasne brązy, jasny żółty) lub chłonne, stonowane, spokojne jak odcienie zieleni, błękitu, fioletu.
Można użyć dwóch-trzech kolorów czyli inny kolor ścian, inny pościeli i inny dodatków. Można połączyć fiolet z zielenią, błękit z brązowymi meblami, zieleń z brązem.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 17-12-2010, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

milka napisała:
My z A. tez jesteśmy teraz na etapie wybierania koloru do sypialni, chcemy połączyć tapetę z farbą, tylko co do kolorów to nie jesteśmy pewni.... Widzieliśmy prześliczna tapetę brązową ze złotymi i beżowymi akcentami.

Ta tapeta jest przepiekana moi rodzice taką mieli ale tylko na jednej ścianie, teraz matka dostała wizji i mają kawę z mlekiem.
Powrót do góry

gasetka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 27-01-2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje ulubione kolory to zielony i niebieski, bardzo lubię też turkusowy:). Dlatego też chciałabym, żeby moje najważniejsze miejsce w domu - sypialnia, było urządzone właśnie w, którymś z tych kolorów. Najbardziej skłaniam się ku turkusowemu, czy też ciemnoniebieskiemu i właśnie taki widziałam na dekoria.pl. W komplecie są dwie zasłony, narzuta i dwie poduszki. Jeszcze przeglądam inne aranżacje, ale jak na razie ta najbardziej mnie przekonuje.
Powrót do góry

Marlenn

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 03-02-2011, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sypialnie mam w kolorze fioletowo (śliwka węgierka) -białym. Od zawsze chciałam coś zmienić i jakiś czas temu udało mi się. Jestem bardzo zadowolona. Na początku miałam małe obawy,ale teraz wiem, że to był strzał w dziesiątkę.

Podpis Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Powrót do góry

lamia

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 07-02-2011, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

asia91 napisała:
Ja mam sypialnie w kolorze zielono-żółtej.
Natomist na wiosne bierzemy się z M za malowanie chce mieć ciemną sliwkę i sufit konwaliowy.

Takie zestawienie może być naprawdę ładne, przynajmniej tak brzmi;) A próbowałaś sprawdzać to na jakiejś wizualizacji, czy faktycznie będzie pasowało? Jeśli jeszcze przypadkiem tego nie robiłaś, to sprawdź to sobie wcześniej np. na tej stronce: http://www.deko-racja.pl. Możesz wybierać z realnych palet największych producentów i wygląda to dość realistycznie, więc polecam;)
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 11-04-2011, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasza sypialnia została praktycznie wykończona, jest biało-zielona, uspokajająca. Jest świeżo i moim zdaniem całkiem elegancko, a śpi nam się w tych kolorach super.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 11-04-2011, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasza sypialnia jest w tonacjach czekoladowo-brązowych. Uśmiechnięta Na tylnej ścianie mamy ciemniejszy kolor, nazywa się chyba czekoladowa pralinka, a na dwóch pozostałych mamy ciepłe kakao. Uśmiechnięta
Efekt jest taki, że jak się wchodzi do sypialni to jest ciepła i przytulna. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 11-04-2011, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A nasza sypialnia jest na dwóch najmniejszych ścianach (wysokość 1,2m) w kolorze malinowym, a dwie pozostałe (wyższe) w liliowo-białym. Mimo tego, że malina jest nasyconym kolorem, to wcale nie razi i nie gryzie w oczy.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 12-04-2011, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My wynajmujemy, ale że pokoje były w takim stanie jakim były postanowiliśmy je odświeżyć. Sypialnia jest mała i ciemna więc szersze ściany pomalowaliśmy na jasny żółty, taki fajny słoneczny kolor a węższe na pomarańczowy. Wyszło bardzo ładnie i pokój wydaje się dużo jaśniejszy.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 12-04-2011, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U Nas sypialnia będzie w szarościach, ciemnym niebieskim i drewnie Uśmiechnięta.
Ściany szare malowane, w tym jedna w tapecie we wzór, a droga skośna z naszym dużym zdjęciem ze ślubu w szarościach.
Do tego meble sosna z ciemnym niebieskim i dodatki w sypialni z ciemnym niebieskim i szarością Uśmiechnięta.
Spodobało Nam się takie połączenie, bo takie kolory miały jedyne meble sypialniane w sklepie, co do których byliśmy oboje na tak Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 14-04-2011, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się marzy sypialnia w kolorze czerwonego wina ale mój mąż do tradycjonalistów raczej należy i ten pomysł chyba nie przejdzie Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 18-08-2011, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w sypialni mamy ciemny fiolet mieszany z jasnym fioletem.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: