Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolory w sypialni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 25-10-2011, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasz pokój jest równocześnie sypialnią i jest w kolorach ciemny fiolet, ale taki intensywny i do tego farba o nazwie biała czekolada Uśmiechnięta . Wygląda super z dużą ilością zielonych kwiatów.

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 25-10-2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oooo! Wonder a czy mogłabym prosić o zdjęcie tej białej czekolady?

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

outsider

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 08-12-2011, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sypialni mamy ściany czerwono szare.

Podpis Teatr to aktywna refleksja człowieka nad samym sobą.
Powrót do góry

weronikaA

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Skąd: Jest takie miejsce, gdzie każda chwila pięknem zachwyca...

PostWysłany: Pią 09-12-2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam taki kolorek w pokoiku.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Pon 21-05-2012, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w sypialni mamy kolor czerwony i żółty. Bardzo spodobało mi się to połączenie w katalogu i postanowiliśmy takie zrobić. Wyszło ładnie. Uśmiechnięta

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

basiak34

PostWysłany: Sob 23-06-2012, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja urządziłam sypialnię w stylu vintage/ shabby chin. Do liliowej sypialni (ściany) wybrałam białe mebke. Ostatnio dokupiłam dodatki, biel/szarość w stylu vintage. Wybrałam białe okucia pod półkę i poduszki - nadają romantycznego charakteru. Dodatki kupuję w sklepie Lovely Passion, mają duży wybór tego typu ozdób.
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Nie 24-06-2012, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w sypialni mamy żywą zieleń, ale jak mój mąż przestanie wybrzydzac i kupimy mieszkanie to sypialnie będę chciała mieć w kolorze krwistej czerwieni.

Podpis 05.09.2008 r.Zakochany
Every moment is good to change everything.
Powrót do góry

bila

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 02-07-2012, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam sypialnię szarą,k ale ściana przy łóżku jest ciemnoczerwona- tapeta flizelinowa. Ze staroświeckimi meblami i metalowym łóżkiem wygląda ciepło i zacisznie Bardzo uśmiechnięta

Podpis Nie możemy kontrolować tego, co przynosi nam życie, tylko naszą na to odpowiedź
[Danny Gregory]
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sro 12-02-2014, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mamy w sypialni kolor kawy z mlekiem. Przy kolejnym malowaniu postawilabym na jakis jasniejszy.
Powrót do góry

Pa_Ula

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stawiam jednak na biel i czerń z dodatkiem mocnego fioletu.

Podpis I am myself. Sorry I don't fit your standards.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pa_Ula napisała:
Ja stawiam jednak na biel i czerń z dodatkiem mocnego fioletu.

Ciekawe polaczenie, tez kiedys chcialam biel z czernia polaczyc ale zrezygnowalam, bo byloby za ponuro. Puszcza oko
Powrót do góry

Pa_Ula

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z czerni to myślę tylko meble: łóżko, szafki nocne i może jakiś malutki stoliczek. Ubolewam, że nie mam miejsca na piękną, dużą komodę. Czytałam ostatnio, że najlepiej śpi się w białej pościeli. Aż się rozmarzyłam myśląc o świeżutkiej, pachnącej i wykrochmalonej pościeli...

Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pa_Ula napisała:
Z czerni to myślę tylko meble: łóżko, szafki nocne i może jakiś malutki stoliczek. Ubolewam, że nie mam miejsca na piękną, dużą komodę. Czytałam ostatnio, że najlepiej śpi się w białej pościeli. Aż się rozmarzyłam myśląc o świeżutkiej, pachnącej i wykrochmalonej pościeli...

W ten sposob jak najbardziej. Uśmiechnięta Mnie marzyla sie jedna sciana czarna, ta za lozkiem, reszta na bialo, meble czarne i dodatki bialo-czarne.

Cos takiego:
Powrót do góry

Pa_Ula

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Piękna ta sypialnia. Ale okno mam północ, więc byłoby zdecydowanie za ciemno. Śpi się fajnie w takich ciemnościach, ale wstać rano bym chyba miała problem. Puszcza oko

Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sob 15-02-2014, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy ten sam problem, byloby za ciemno. Masz racje, zasypialoby sie nieziemsko w takim pomieszczeniu, ze wstawaniem byloby gorzej. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: