Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolory w sypialni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 15-02-2014, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ściany w sypialni mam bardzo jasny beż, a dokładnie "bita śmietana" i szary. Dodatki w takim ciemnym różu i bieli.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 15-02-2014, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My teraz mamy sypialnię w szarości. Dwie ściany szare, dwie delikatny fiolet, ni to fiolet ni szary.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Blondie21

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 06-12-2015, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hejo Bardzo uśmiechnięta

Też mam problem z wybraniem koloru do sypialni... myślę nad fioletowym (taki jasny,lawendowy).. Ale to myślę że wszystkie ściany to by za dużo było więc 2 ściany lawendowe i 2 jakie? Białe? Łóżko już mam upatrzone-jasny dąb+biel , do tego chyba szafki nocne chyba też w bieli..komoda jakaś chyba i szafa bo muszę gdzieś trzymać ciuchy a salonu nie chce "zaśmiecać" , chcę żeby było dużo miejsca np.do tańczenia haha . Mój mówi że wszystko bym w bieli zrobiła...ale co ja poradzę że ja lubię biel ? Bardzo uśmiechnięta
Dodam jeszcze na koniec że pokój gdzie ma być sypialnia jest mały
Niezdecydowana nie wiem ile ma metrów, no ale mały Podejrzliwa

Może macie jakieś pomysły? Może jakieś zdjęcia?
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Pon 07-12-2015, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam lawendowy i jestem bardzo zadowolona Uśmiechnięta
Powrót do góry

majteczka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 06-03-2017, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja postawiłam na tapety w paski, takie śliczne widziałam w tapetuj, że po prostu pomyślałam, że muszę je mieć u siebie no i mam. Bardzo fajnie wyglądają i mi się przyjemnie spędza czas w takim wnętrzu.
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Sob 11-03-2017, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy w sypialni kolor o nazwie "kwiat rozmarynu". Taki bardzo jasny fiolet.

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pią 24-03-2017, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

OJ nie wiem czy zdecydowałabym się na czerwone ściany.... Sypialnia to dla mnie ogólnie miejsce odpoczynku , relaksu I obawiam się,że takie czerwone ściany jedynie by mnie denerwowały. W swojej sypialni mam kolor kremowy ale zastanawiam się czy nie pomalwoać pomieszczenia na kolor pistacjowy.

Ostatnio równiez nieco odmieniłam pomieszczenie. Mianowicie zamówiłam nowe firany. Pochwalę się jakie:

W tradycyjnej sypialni wyglądają bardzo dobrze Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: