Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kołysanka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiaczek231

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie się bardzo podobał. Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było, to pierwszy film tego typu, więc można trochę przymrużyć oko na niedociągnięcia. Aktorzy świetnie zagrali, scenografia też w porządku. W skali od 1 do 10 dałbym 9Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 18-02-2010, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj wyczytałam, że z 'Kołysanki' miał być pierwotnie serial tylko oczywiście zabrakło pieniędzy, a Instytut Kinematografii nie dal więcej. Diablica lub Bardzo wściekła Dlatego też humor jest sytuacyjny i czasem ciężko go złapać.
Podobno też ten film jest podobny do 'Nieustraszonych pogromców wampirów' Polańskiego, ale nie wiem, bo filmu nie widziałam.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 22-02-2010, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja byłam wczoraj w kinie na tym filmie.
Moim zdaniem to bardzo oryginalny pomysł jak na polską produkcję. Na początku musiałam się trochę oswoić z tą atmosferą, ale ani się obejrzałam jak się wciągnęłam.
Czarny humor świetny, do tego polskie realia fajnie wkomponowane.
Najbardziej podobał mi Chabior w ojca i jego problem z zębami był bardzo zabawny.
Ogólnie uważam, że to dobra komedia i fajnie przedstawiony pomysł.
Uśmiałam się bardzo. Polecam Uśmiechnięta.
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 21-07-2010, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Spóźniłam się zimą i zanim się wybrałam, już nie grali filmu, więc dopiero teraz nadrobiłam. Baaaardzo mi się podobał! Uśmiechnięta. Wprawdzie nie jest to jakaś rewelacja, ale dawno mi się polskiego filmu tak przyjemnie nie oglądało. Gatunkowe novum w polskim kinie, gra aktorów i charakteryzacja świetna, teksty przednie, fabuła może rzeczywiście trochę mniej powala, ale jak na eksperyment i tak super. Polecam Uśmiechnięta.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 21-07-2010, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja widziałam tylko połowę, bo byłam tak padnięta tego dnia, że usnęłam. Może keidyś dokończę, bo był całkiem sympatyczny. Przypominał mi rodzinę Adamsów. D. powiedział, że całkiem fajny.
Powrót do góry

mary31

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 22-09-2010, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Film fantastyczny.Najlepszy film polski jaki widziałam.Rozłożyły mnie na łopatki teksty jakie tam padają.Do tej pory jak sobie je przypomnę to się pod nosem śmieję.Gorąco polecam!!!

Podpis MIŁOŚĆ nie istnieje w sobie ale w Nas.Jest Naszym osobistym dziełem!
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 22-09-2010, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dawno nie widziałam tak dobrej polskiej komedii Bardzo szczęśliwa .
Bardzo mi się podobała i szczerze polecam.
Powrót do góry

Oksana

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 23-09-2010, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam w kinie, teraz kupiłam DVD - moim zdaniem film nie tyle jest śmieszny co niezwykle przyjemny:) Ogląda się go bardzo dobrze. Nareszcie brak wątku romantycznego itd... Coś innego... warty polecenia.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 30-11-2010, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie film jest świetny w szczególności, że gra tam mój ulubiony sąsiad Pan Chabior Uśmiechnięta

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Blondynka

PostWysłany: Pią 04-02-2011, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się film nie podobał. Bardziej się bałam niż śmiałam. Obsada była dobra. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 02-03-2011, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wlasnie obejrzalam i naprawde dobrze sie bawilam. Obsada wspaniala. Sam pomysl na film fajny, inny niz to co do tej pory w polskich komediach. Moge polecic.

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 03-03-2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oglądałam już chyba ze trzy razy i za każdym razem bawi mnie tak samo. Świetna komedia Puszcza oko.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 03-03-2011, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też uważam, że jeden z lepszych Uśmiechnięta. Miło mnie zaskoczył, żarty odpowiednie, charakteryzacja i gra aktorów rewelacja, po ostatnich porażkach polskich filmów, ten wysoko się plasuje w moich notowaniach! Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ania126

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 22-12-2015, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam ten film.bardzo mi się podobał
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: