Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Komplet pościeli..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bakalia

PostWysłany: Nie 17-01-2010, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A dla alergików to pościel musi być z jakiegoś specjalnego materiału? Bo podejrzewają u mnie alergie na kurz, i prawdopodobnie będę musiała zmienić pościel. Nie lubię pościeli z kory, lubię satynę ale nie tą śliską.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 21-03-2010, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem na etapie poszukiwania kompletu pościeli do mojej sypialni. Moj obecna zaczęła się przedzierać, a lubię mieć dwie na zmianę. Uśmiechnięta
Niestety wszystkie, które mi się podobają są w kolorze fuksji. A ja potrzebuję w odcieniu czerwieni. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

kasienia

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

muszę ci powiedzieć , że kołdrę to koniecznie duży rozmiar 200x220,nie ma nic gorszego niż dwie osoby i mała kołderka, tylko kłótnie w nocy kto silniejszy.
Pościel z kory to przeżytek, a jeśli chodzi o satynę to dlaczego by nie, przynajmniej nie pocimy się pod nią w upały, a zimą delikatnie grzeje.
Ale jeżeli nie lubicie to trudno.
Jest też taka pościel z mako-bawełny egipskiej niemieckiej fimry Estella może trochę droższa ale nawet nie trzeba prasować, tylko uprać na lewej stronie i już.Wygoda i funkcjonalność, albo jersey Estella też się nie prasuje.
Na pewno jest lepszy niż polski , nie takie sito.
Dostałam ostatnio w prezencie( można obejrzeć na posciel.biz) i już nic innego , tylko to.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny dużo napisałyście o wymiarach pościeli, ale co z jej wnętrzem? Jaki jest najlepszy wsad?
Oczywiscie żeby jeszcze nie był za drogi.
Jestem teraz na etapie zakupu pościeli i boję się, ze wybiorę coś co za rok będę mogła z powodzeniem wywalić na śmietnik. Niezdecydowana

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia chodzi Ci o kołdrę i poduszkę? Podejrzliwa
Ja jedno i drugie mam z Ikei. Zalety są takie, że są tanie, jest spory wybór i jakby co to nie żal mi wyrzucić i kupić nowego. Uśmiechnięta Kołdrę mam od chyba 5 lat, a poduszki kupuję najtańsze (po 4zł chyba są) i za jakieś dwa miesiące wymieniam na nową. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniu chodziło mi na razie o samą kołdrę, bo poduchę jedną mam wiekową (ma chyba tyle lat co ja) i teraz boje z D. o nią staczam - tak jest wygodna. Drugą poduchę mam z Ikei, własnie za coś niecałe 4zł.
Dzisiaj przy okazji zakupów w Tesco kupiliśmy kołdrę. 220x200cm. Taka sama jaką upatrzyłam sobie na allegro.
Kołdra jest przeznaczona dla alergików, więc nie mam się co bać, ze coś mi od niej będzie. Uśmiechnięta Mięciutka, milutka - super! A co najlepsze, przeceniona była prawie 100zł. Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adziu my zarówno tu jak i w Polsce mamy kołdry ze sklep AMW. Jest tam cała masa tego, są letnie, zimowe, całoroczne. My mamy tę.
Polecam, jest lekka, mieciutka i ciepła, a przede wszystkim nie zbiera kurzu, wilgoci (co w Irlandii się przydaje) i jest antyalergiczna.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 24-03-2014, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heja dziewczyny, przypominam się z tą pościelą. Jakie macie w domu? Ja wyczytałam, że całkiem dobre są z home&you. Ma któraś z Was może?

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 24-03-2014, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam pościel w 100% bawełnianą.
1 komplet dostałam od teściowej, a 2 kupiłam sama, bodajże na 'bazarku'.
Jak kupowałam? Troszkę sugerowałam się ceną i grubością pościeli w opakowaniu (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi). Zarówno jeden i drugi komplet sprawuje się genialnie.

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 24-03-2014, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupuję pościel z Firmy Bielbaw Bielawa, bardzo dobra jakość. Mam pościel z satyny bawełnianej. Jest lekka i ma taki delikatny połysk.
Mamy jeszcze pościel z Ikei i też jest ok.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: