Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Komunia w lokalu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raptor

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym temacie raptor jest ekspertem - bo sam knajpkę prowadzi. Bardzo szczęśliwa
Cena za osbę wynosi 70 zeta i nie podlega negocjacji. Naszym Szanownym Panom Klientom oferujemy:
-barszcz lub rosół
-2 szt. mięsa
-ziemniaki, frytki
-bukiet jarzyn na ciepło
-surówki na zimno
-napoje (soki i woda)
-kawa lub herbata
-deser lodowy.
I tyle od nas. Podejrzanie wyglądające torty, wysuszone makowce i własnej roboty serniki na zimno (brrr), Wielmożny Pan Klient załatwia we własnym zakresie.
Przed każdą taka imprezą biorę coś na uspokojenie. Inaczej nie dałbym rady znieść jazgotu tych wszystkich ciotek, bieganiny rozwydrzonej gównażerii po całym lokalu, pstryków z tanich aparatów i mlaskania naszych Szanownych Gości....Jestem szczęśliwy gdy jest już po wszystkim. Gdy zapakuje się im już pozostałości do lunchboxów (nigdy nie odpuszczają, biorą dosłownie wszystko) i gdy zamkną się już za nimi drzwi. Wtedy szybkie sprzątanko i obowiązkowe wietrzenie. I tak do następnego roku....

Podpis Chrzanić podpis
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To chyba reklama.(?)
A reklam tu nie lubimy.

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Ammut

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

raptor napisała:
W tym temacie raptor jest ekspertem - bo sam knajpkę prowadzi. Bardzo szczęśliwa
Cena za osbę wynosi 70 zeta i nie podlega negocjacji. Naszym Szanownym Panom Klientom oferujemy:
-barszcz lub rosół
-2 szt. mięsa
-ziemniaki, frytki
-bukiet jarzyn na ciepło
-surówki na zimno
-napoje (soki i woda)
-kawa lub herbata
-deser lodowy.
I tyle od nas. Podejrzanie wyglądające torty, wysuszone makowce i własnej roboty serniki na zimno (brrr), Wielmożny Pan Klient załatwia we własnym zakresie.
Przed każdą taka imprezą biorę coś na uspokojenie. Inaczej nie dałbym rady znieść jazgotu tych wszystkich ciotek, bieganiny rozwydrzonej gównażerii po całym lokalu, pstryków z tanich aparatów i mlaskania naszych Szanownych Gości....Jestem szczęśliwy gdy jest już po wszystkim. Gdy zapakuje się im już pozostałości do lunchboxów (nigdy nie odpuszczają, biorą dosłownie wszystko) i gdy zamkną się już za nimi drzwi. Wtedy szybkie sprzątanko i obowiązkowe wietrzenie. I tak do następnego roku....

Raptor, nie rozumiem dlaczego tak Cię dziwi, że ludzie zabierają, to za co zapłacili?
Mają Tobie zostawić. Nieprzyzwoity

I powiem szczerze, że marna ta Twoja oferta. Bardzo szczęśliwa

W lokalu, w którym ja wynajęłam, dostałam do wyboru dwa rodzaje menu - tańsze i droższe.
I prócz tego co Ty oferujesz, były jeszcze sałatki, wędliny, owoce i kilka rodzajów ciast .
Nawet tort był do wyboru. Duży uśmiech
Miałam też wpływ na samo menu...

W cenie była dekoracja sali - oczywiście mogłam wybrać kolorystykę.

Obsługa była świetna. Ok

Podpis Żaden dowód nie przemawia za tym, że życie jest poważne...
Powrót do góry

raptor

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więc napisała:
To chyba reklama.(?)
A reklam tu nie lubimy.

Reklama? Chyba sam w to nie wierzysz. Gdzie nazwa firmy, jej lokalizacja i zachęta do skorzystania z jej usług? Wierz mi, nigdy nie zareklamuję się na żadnym tego typu forum - masz na to moje słowo.

Dołączone po 8 minutach 7 sekundach:

Ammut, kwestia zabierania ze sobą jedzenia jest kwestią klasy, lub....jej braku. To oczywiście tylko moje zdanie i nie musisz brać go pod uwagę. Kto wie, może kiedyś spotkamy się w mojej lidze i wtedy przyznasz mi rację?
Czy oferta jest marna? Ja tak nie uważam. W moim mieście takie właśnie są ceny, zresztą nie zależy mi aż tak bardzo na blokowaniu całej sali w niedzielę - dzień najwyższej frekwencji. Cenę można więc nazwać zaporową, jeśli ktoś ma na to ochotę. Co do menu...Jesteśmy dość elastyczni i możemy się dostosowac, o ile zamawiający jest gotów na ekstra wydatki. Tak czy siak - wszystkie terminy na maj mamy już od dawna zarezerwowane.

Podpis Chrzanić podpis
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

raptor napisała:
Ammut, kwestia zabierania ze sobą jedzenia jest kwestią klasy, lub....jej braku. To oczywiście tylko moje zdanie i nie musisz brać go pod uwagę. Kto wie, może kiedyś spotkamy się w mojej lidze i wtedy przyznasz mi rację?

Klasy? Ja bym powiedziala kasy i gdybym ja robila komunie z tak ubogim menu i placila tyle kasy za osobe, tez bym zabrala to co zostalo.
Przy okazji mialabym pewnosc, ze moje zarcie nie zostanie sprzedane drugi raz, bo z takim "oszczedzaniem" przez restauracje tez sie spotkalam. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:

Przy okazji mialabym pewnosc, ze moje zarcie nie zostanie sprzedane drugi raz, bo z takim "oszczedzaniem" przez restauracje tez sie spotkalam. Złośliwa

Święta prawda. Ja zabrałam co zostało, dużo tego nie było. Ale wolałam , żeby zjadły to moje pieski niż mieliby odgrzać i dać na inna imprezę. W końcu za to zapłaciłam.
Powrót do góry

martta

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też nie widzę w tym nic dziwnego aby zabierać jedzenie, które zostało.

Co do oferty to bardzo marna, za 70 zł, a jedzenia tyle co nic. Nie zachęciłeś nas.

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

raptor

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martta napisała:

Co do oferty to bardzo marna, za 70 zł, a jedzenia tyle co nic. Nie zachęciłeś nas.

Tyle co nic?? To co jeszcze miałoby być? Pół świni? Prawie pół kilo mięsa na jedną paszczę, do tego dodatki warzywne, zupa i deser. Sprzedane drugi raz. Logiczna niespójność. Skoro twierdzicie, że żarcia jest mało, to nie powinno nic zostać, prawda? Rozjaśniło się trochę?
Poza tym, prezentujecie tu własny punkt widzenia, który polega na mierzeniu wszystkich własną miarą: sam robię wałki, to on też z pewnością je robi. Brzmi znajomo, co? Ech...dlatego nie lubię takich imprez, a moim mottem jest: Moja knajpa nie jest dla każdego...

Podpis Chrzanić podpis

Uwagi  Nie ma czegos takiego jak .. poprawilam blad.
Zuzka.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Płaciłam za dorosłą osobę 70 pare zł, za dziecko o 10 zl mniej. Miałam:
rosół, ziemniaki bądź frytki, schabowy , surówka
2 czy 3 rodzaje sałatek z warzyw
rybka po grecku(niby) i jakieś śledziki w occie
wędlina, jakaś dziczyzna, barszcz+ krokiety, soki, kawa, herbata
Owoce i ciasto było w moim zakresie.
Nie byłam zbytnio zadowolona. Ale takie sa realia, takie ceny. Grunt, że miałam święty spokój. Puszcza oko
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

raptor napisała:

Czy oferta jest marna? Ja tak nie uważam. W moim mieście takie właśnie są ceny, zresztą nie zależy mi aż tak bardzo na blokowaniu całej sali w niedzielę - dzień najwyższej frekwencji. Cenę można więc nazwać zaporową, jeśli ktoś ma na to ochotę. Co do menu...Jesteśmy dość elastyczni i możemy się dostosowac, o ile zamawiający jest gotów na ekstra wydatki. Tak czy siak - wszystkie terminy na maj mamy już od dawna zarezerwowane.

Raptor, swoją klasę pokazałeś w stosunku do klientów...

A jeżeli tak bardzo nie lubisz takich imprez ,to po co je organizujesz?
Takie robione "na odwal" chyba niezbyt wychodzą... Stąd póżniej niezadowoleni klienci...
Na szczęście ja miałam możliwość wyboru z pośród kilku lokali, więc trafiłam na pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Gwiżdżący
I nie czułam się jak upierdliwy klient bez klasy. Puszcza oczko

Podpis Żaden dowód nie przemawia za tym, że życie jest poważne...
Powrót do góry

Justyna87

PostWysłany: Pią 10-05-2013, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze nie byłam na komunii w lokalu. Zawsze wszyscy w domach robili, ale jak czytam to koszt prawie jak za talerzyk na weselu.
Powrót do góry

Tula

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 19-03-2014, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My robimy w lokalu. Mam małą rodzinę, ale czas który miałabym poświęcić na przygotowanie wszystkiego, plus reorganizacja w domu, przeznaczę dla dzieci. Uśmiechnięta
Cena nie jest powalająca i lokal mam blisko domu.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 03-05-2014, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja córka idzie do Komunii za dwa lata. Chciałam jej zrobić przyjęcie w domu, jednak znalezienie dobrej kucharki graniczy z cudem. Przynajmniej w mojej okolicy. A nie chcę najmować kogoś, kto nie jest polecony czy sprawdzony, więc zamówiłam lokal. Komunia będzie mała ok. 20 osób, tylko najbliższa rodzina - dziadkowie i Chrzestni z rodzinami. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Justyna87

PostWysłany: Pią 23-05-2014, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My idziemy na komunię też do lokalu i fajnie, bo to wygodniejsze dla wszystkich.
Powrót do góry

haber-74

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 23-06-2014, 16:01    Temat postu: Rada komunijna Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem już po 2 komuniach. Moja rada: to nie wesele, duża ilość jedzenie nie ma sensu, za którtko trwa impreza i nie ma alkoholu, z reguły jest bardzo ciepło więc ludzie mniej jedzą.
Jedzenie w lokalach jest takie sobie, duzo glutaminianu, do wszystkiego leja tony maggi, ciasta są sztuczne.
Rozsądek to podstawa, nie warto mysleć co powiedzą ludzie, bo zawsze znajdą się nieżyczliwi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: