Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Komunia w lokalu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kobitka77

PostWysłany: Sro 15-08-2018, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mnie czeka komunia już niebawem.Może ktoś zna jakiś fajny lokal w okolicy Bielska? Bo mamy dosyć dużą rodzinę i w domu tego nie zrobię 😉
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

patrycjuszka

PostWysłany: Sro 15-08-2018, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Bielsku nie znam, bo ja nie z tych okolic, ale komunię dla mojej młodszej siostry robiliśmy w Grzybowie - w Willi Opal, miejsce super, na takie imprezy okolicznościowe, jedzenie rewelacja, przepyszne, smaczne, duże porcje, sala była wielka, z klimatyzacją (teraz ten maj był gorący) No i dla dzieciaków jest plac zabaw i basen, wiec nikt się nie nudził. Nawet jak ktoś miał już dość siedzenia, to blisko ośrodka jest las i plaża (tylko 250 metrów), można się przejść i "rozprostować kości"
Powrót do góry

azalia79

PostWysłany: Wto 21-08-2018, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Bielsku świetne miejsce jest w Kameliowym Zakątku.Duża ładna sala,zresztą mają kilka sal do wyboru.Z tego co wiem można tam wynająć salę na różne uroczystości.Piękne miejsce z fajnym widokiem.Jeżeli mamy większość ilość gości,możemy ich zakwaterować w hotelu obok.
Powrót do góry

domi78

PostWysłany: Czw 18-10-2018, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie wybieram się do prestiżowej Restauracji Akademia w Warszawie na i słyszałam że tam jest fajne miejsce na takie uroczystości. Zabieram rodzinkę na obiad w niedzielę i będziemy delektować się niezwykłym menu tradycyjnej polskiej kuchni z sezonowymi składnikami. Po prostu wyśmienicie! Słyszałam, że panuje tam niezwykła atmosfera i doborowy smak. Chyba nie znajdziemy tego, gdzie indziej?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: