Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Komunia w lokalu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 11:44    Temat postu: Komunia w lokalu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym roku mnie czeka komunia córki,a dokładnie 30 maja. Zastanawiam sie nad uroczystością w lokalu.Głównie ze względu mojego lenistwa. Złośliwa
Czy któraś z Was robiła takie przyjęcie?Ja nawet jeszcze lokalu nie mam,mam nadzieje,ze znajdę jakiś malutki. O co powinnam pytać,co powinno być w menu? Ile takie przyjęcie trwa?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

nanna2222
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki ja pracowałam w takich lokalach. Komunia zazwyczaj twa kilka godzin. Np. do 17-18.
Jak będziesz rozmawiać to pytaj się o to, czy tort jest we własnym zakresie. I jak z ciastem.
Menu zależy od Ciebie. Wiadomo zupka- najczęściej rosół, danie drugie z surówkami. I przekąski. Zalezy od tego, jak długo macie zamiar siedzieć. Jeśli trochę to nie bierz ciepłych lecz ze dwie zimne, jeśli dłużej to do tych zimnych weź jedną ciepłą.
Warto spytać się, jak jest cenowo w sprawie dzieci. Czy mają jakiś upust. Choć wątpię w to, bo na takich imprezach upust to żadkość.
Jak coś to pytaj śmiało. Odpowiem, na ile wiem. A pracowałam w tej branży 4 lata Puszcza oko .

Dołączone po 1 minucie 56 sekundach:

Acha i jeśli chcesz robić w lokalu to się pośpiesz z rezerwacją. Bo terminy w maju są bardzo napięte.

Spytaj się też, czy ktoś będzie miał jeszcze komunię w tym samym lokalu i czasie co Wy. Wiadomo, że nie każdemu odpowiada, że obcy się włóczą obok.

Podpis Całe moje życie to Ty - Wszystkie moje noce i dni...

18.08.2007- Nasz ślub
25.03.2009 - Narodziny naszego Synka
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki Nanna,ja mysle o imprezie zamkniętej.Mam na oku mały lokalik,byłam tam na przyjęciu weselnym,wiem,że dzieci miały upust.Ale moja komunia raczej mała-bo od 10 do 15 osób plus kilkoro dzieci ,nie wiem czy komuś bedzie sie to oplacało. A ile mniej wiecej wynosił u was koszt jednej osoby?
Powrót do góry

nanna2222
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na weselach zazwyczaj jest upust dla dzieci. Zaś na chrzcinach czy komuniach już nie bardzo.
W pierwszym miejscu co pracowałam to było po ok.30-35 zł od osoby, zaś w tym drugim eksluzywnym, że tak powiem poniżej 50 nie schodzili. Wszystko zależy od menu.

Podpis Całe moje życie to Ty - Wszystkie moje noce i dni...

18.08.2007- Nasz ślub
25.03.2009 - Narodziny naszego Synka
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 09-02-2010, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki ja również robiłam komunię w lokalu. Menu zamawialiśmy sami, ale właścicielka przedstawiła nam "ofertę", pomogła w wyborze , jednym słowem doradziła, bo robiła niejedną komunię. Mieliśmy dwa dania ciepłe, przystawki, deser lodowy i inne rzeczy. U niej też zamówiliśmy wędlinę swojską. Podobnie było z tortem - zamówiony był u niej. Jedyne co kupiliśmy na własną rękę to owoce. Za dzieci płaciliśmy "połówki", czyli połowę tego co za dorosłych. I myślę, że nie powinno mieć znaczenia ile osób będzie na komunii.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 16-02-2010, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuje za odpowiedzi.Lokal załatwiony,meny wstępnie też. Na dzien dzisiejszy jestem zadowolona i pełna pozytywnej nadziei. Puszcza oko
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 21-04-2010, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam spotkania komunijne i dostałam "role" czytania przez ambonę modlitwy.Nie jestem zachwycona,jestem pełna przerażenia i stresu. Zakłopotana
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 21-04-2010, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki, ja tez nie jestem wielbicielka publicznych wystapien, ale jesli nie musisz sie uczyc na pamiec to wystarczy jesli sie zapoznasz z tekstem i na pewno bedzie w porzadku. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 21-04-2010, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to cie zaszczyt kopnął Wiki. Chyba miałabym takie same odczucia. A najgorsze że nie wypada odmówić. Przewraca oczami Ale i tak wiem, ze dasz sobie radę. Bardzo szczęśliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 21-04-2010, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki nieźle. Jak ja nie lubię takich wystąpień. Ale napewno będzie wszystko dobrze. Uśmiechnięta
A co do lokalu, to macie sami Komunię na sali, czy są jakieś Komunie dodatkowo?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 22-04-2010, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest tak,ze lokal ma kilka sal odrębnych od siebie z łazienkami. W tym dniu może być kilka komunii ale goście nie będą sie ze soba stykać. Puszcza oko
Powrót do góry

Kachna

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 07-08-2010, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo fajny watek, tez jestem mama przyszłoroczego komunisty Uśmiechnięta . Tez przyjęcie robie w lokalu, także Wasze rady sa bardzo cenne.
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Sro 16-02-2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem za Bardzo szczęśliwa
Urządzałam przyjęcie syna w lokalu.Już kilka miesięcy wcześniej dokonałam rezerwacji i dostałam przykładowe menu.
Komunia trwała tyle czasu ile sobie życzyliśmy.
Szczerze polecam!
W domu nie było bałaganu ,a ja nie byłam umęczona...

Gdy zapytałam mamy co pamięta z mojej komunii ,to powiedziała ,że kupę roboty i nieprzespaną noc;)

Podpis Żaden dowód nie przemawia za tym, że życie jest poważne...
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 21-02-2011, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ammut napisała:
Jestem za Bardzo szczęśliwa
Urządzałam przyjęcie syna w lokalu.Już kilka miesięcy wcześniej dokonałam rezerwacji i dostałam przykładowe menu.
Komunia trwała tyle czasu ile sobie życzyliśmy.
Szczerze polecam!
W domu nie było bałaganu ,a ja nie byłam umęczona...

Wprawdzie komunia mojego synka za ładnych parę lat, ale po tym co piszesz, widzę, że takie rozwiązanie jest najlepsze i możliwe, że takie wybiore. Uśmiechnięta Pamiętam swoją komunię i mamę, która musiała włożyć ogromny trud w przygotowanie skromnego przyjęcia w domu. Jeżeli będzie taka możliwość, to także z mężem wybierzemy restaurację lub ewentualnie catering. Przynajmniej nie będę musiała się niczym martwić, a i pewnie to co zostanie, będzie można sobie wziąć. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ol_ka1981 napisała:
Wprawdzie komunia mojego synka za ładnych parę lat, ale po tym co piszesz, widzę, że takie rozwiązanie jest najlepsze i możliwe, że takie wybiore. Uśmiechnięta Pamiętam swoją komunię i mamę, która musiała włożyć ogromny trud w przygotowanie skromnego przyjęcia w domu. Jeżeli będzie taka możliwość, to także z mężem wybierzemy restaurację lub ewentualnie catering. Przynajmniej nie będę musiała się niczym martwić, a i pewnie to co zostanie, będzie można sobie wziąć. Uśmiechnięta

Właśnie ,to co zostało ,elegancko nam zapakowano i mogliśmy wszystko zabrać do domu.
Miałam jeszcze poczęstunek dla kilku gości ,którzy zostali (tych przyjezdnych).
Ok

Podpis Żaden dowód nie przemawia za tym, że życie jest poważne...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: