Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Komunijne wdzianko
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 08-01-2007, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i mamy kolejne potwierdzenie, że powinny być alby.

Sukienka z allegro jest cudowna i z chęcią widziałabym w niej swoją córkę, jednak jak sobie myślę dla ilu dzieci jest to marzenie i przez to mają zepsute święto to zdecydowanie córka poszłaby w albie.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 08-01-2007, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agatka1984 fajnie, że nam o tym napisałaś.... teraz to już na 100% jestem za albami!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 21-04-2010, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy możecie mi powiedzieć,pokazać,jakie wianuszki są teraz modne,albo jakie wam sie podobają? Kompletnie nie wiem jaki kupić. Przewraca oczami
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 21-04-2010, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiemjakie sa modne ale mi sie spodobal ten.

JBC moge dac linka na pw bo to z allegro.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

klonex

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 21-04-2010, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja co prawda komunię mam przed sobą, ale myślę że alby to bardzo dobry pomysł,chociaż moja znajoma kupiła i tak inną albę niż wszyscy bo jej się nie podobała ta którą wybrali rodzice Smutna
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 21-04-2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell piękny ten wianek co wkleiłaś. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Sro 04-08-2010, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi również podoba się ten wianek. Uśmiechnięta I podoba mi się uczesanie tej dziewczynki.
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-03-2011, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi bardzo podobaja sie alby. Zarowno dla dziewczynek, jak i dla chlopcow. Nikt sie nie wyroznia strojem. Pamietam, ze jak ja szlam do komunii, to byla wtedy istna rewia. Bywalo tez tak, ze dziewczynki, ktore mialy zwykle, proste suknie, zazdroscily tym, ktore mialy z kolem. Zas chlopcy mieli rozne garnitury. Od czarnych po biale. Gdy jest alba nie ma zazdrosci i nikt nie czuje sie z tego powodu pokrzywdzony.
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 01-03-2011, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Nie wiemjakie sa modne ale mi sie spodobal ten.

JBC moge dac linka na pw bo to z allegro.

Sliczny.

A co do alb, ja sama miałam i nie byłam z nich zadowolona.

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-03-2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Asia, gdy ja szlam do komunii, to alby nie byly takie powszechne. Pamietam jednak, ze u mojej kuzynki za Wrocławiem, to od dawna alby maja i gdy ja zobczylam w niej, powiedzialam sobie, ze ja bym w zyciu w czyms takim do komunii nie poszla. Mialam sliczna biala suknie. Jednak teraz, gdy jestem juz osoba dorosla, to alby bardzo zaczely mi sie podobac. Uśmiechnięta U nas w parafii sa specjalnie szyte dla wszystkich i sa jednakowe. Jezeli chodzi o wianuszek, ktory Efrell przedstawila, to rowniez bardzo mi sie podoba. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Stalos

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 03-03-2011, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie najładniejsze wianki komunijne mają w tym sklepie: link . Może nie najtańsze ale prezentują się świetnie.
Powrót do góry

Tula

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Sro 19-03-2014, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas są sukienki ale można było wybrać z trzech. Krój taki sam tylko dodatki inne.
Uważam to za rozsądne bo nie będzie zbędnego przepychu i niektóre dzieci nie będą czuły się gorzej od innych.
Powrót do góry

malusia88

PostWysłany: Sro 24-07-2019, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiadomo, że tego dnia każdy rodzic chce, żeby jego dziecko wyglądało pięknie. Jednocześnie elegancko, zaś z drugiej strony zgodnie z tradycjami. Dlatego myślę, że spodobają wam się alby komunijne, które znalazłam tutaj www.mkmaryla.pl/68-alby-komunijne-dla-dziewczynek . Według mnie są naprawdę urocze.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: