Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Konto firmowe w jakim banku?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarah

PostWysłany: Nie 07-07-2019, 20:18    Temat postu: Konto firmowe w jakim banku? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć, noszę się z zamiarem założenia swojej pierwszej działalności gospodarczej. Mam pomysł na swoje usługi, z dojazdem do klienta. Mam również biznes plan i listę rzeczy "to do" zanim się za to zabiorę. I na niej jest m.in ogarnięcie finansów: konto firmowe, księgowość. Na początku nie będę chciała zatrudniać/podpisywać umowy z biurem rachunkowym, które będzie prowadził moją KPiR, chcę to zrobić sama, bo nie spodziewam się ogromu papierów. Dość kluczowe jest dla mnie wybranie banku, gdzie założę konto firmowe, bo z tego co zdążyłam się zorientować jest sporo "oszczędności" do ugrania: 0 opłat za konto, kartę, przelewy itp.

Teraz pytanie do doświadczonych: gdzie prowadzicie swoje rauchnki firmowe, domowe? Cenię sobie dobrą jakość obsługi klienta na infolinii, bankowość interentową, nie jest dla mnie ważna ilość placówek, bo nie chcę się tam fatygować zbyt często. Aktualne promocje dobrze prezentują oferty: Alior Banku, Santander Banku i mBanku. Z żadnym z nich nie miałam doczynienia. Moją uwagę przykuł Santander Bank z darmowym dostępem do eKsięgowości (bo nie będę mieć księgowej przynajmniej na początku) i darmowym terminalem do płatności mobilnych.

Co sądzicie? Jakie są Wasze doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu?

Podpis Regulamin
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: