Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Korepetycje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 13:26    Temat postu: Korepetycje Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musiałyście brać z czegoś korepetycje? A wasze dzieci korzystają z takiej pomocy?

Ja niestety musiałam z wielu rzeczy ale królowała matematyka. Złośliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nigdy. Chyba że do korepetycji zaliczyć dodatkowy angielski w prywatnej szkole i lekcje gitary. Takich korepetycji typowych dla podciagniecia wyników w szkole nigdy nie miałam. I cudem zdałam w liceum z chemii Złośliwa.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na studiach z matematyki. Ale tak mnie facet wyszkolił, że potem ja dorabiałam udzielając korepetycji z matmy gimnazjalistom. Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie brałam korepetycji i może dlatego dla mnie abstrakcją jest fakt, że teraz dzieciaki mają korepetycje ze wszystkiego. Nie wiem czy to nauczyciele są tak fatalni, czy uczniowie tak leniwi. Ponadto dochodzę do wniosku, że teraz korepetycje to prestiż.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 24-11-2015, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodziłam przed maturą na chemię i fizykę i dodatkowo angielski. Jednak to były bardziej korki dla podniesienia umiejętności niż wyrównania braków.
Mój T. udziela korepetycji i różni uczniowie mu się trafiają. Jednego miał od gimnazjum do matury, który wychodził z założenia, że jak zapłaci to mu wiedza sama do głowy wejdzie. Inny natomiast miał konkretne problemy i bardziej chciał się douczyć. Teraz też go ma, chłopak już studiuje, i jak zawsze problemy z tym, że uczelnia wymaga a braki z liceum są...
Według mnie korepetycje to nie jest prestiż. Jeśli dziecko sobie z czymś nie radzi, a ja nie jestem biegła w tym przedmiocie to czemu mam nie zapłacić komuś kto mu pomoże? I tak samo, gdy jest zdolne i chcę by rozwijało swoją wiedzę?

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 24-11-2015, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodziłam na korki z matmy, jak byłam na studiach. Ale to zasługa mojej pani profesor z ekonomika, która oceniała według nie wiem jakich kryteriów, ale skończyło się tym, że na 30 osób 26 chodziło na korki do niej albo do jej męża. A ja się zacięłam i powiedziałam, że nie pójdę. Więc przez cztery lata szkoły w ogóle się matmy nie uczyłam, bo nie miało znaczenia czy umiem czy nie, lepszej oceny niż 3 nie dostałam. Przez cztery lata się nie ugięłam i dzięki temu mam przecudaczne świadectwo maturalne - z czerwonym paskiem ale i z mierną z matmy Śmiech do łez. No ale na studiach trzeba było braki nadrobić, tam przynajmniej oceniali poziom reprezentowanej wiedzy Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja brałam korki ale to przed maturą z angielskiego, ale wczesniej też z maty bo noga jestem i to w podstawówce i w liceum
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W gimnazjum miałam korki z matematyki.
Powrót do góry

AgnieszkaM

PostWysłany: Pon 03-04-2017, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodziłam na korki, ale potem stwierdziłam, że szkoda mi kasy i zaczęłam uczyć się np. z innych notatek z https://notatek.pl/ albo innych takich stron i jakoś dałam radę Uśmiechnięta
Powrót do góry

grynko

PostWysłany: Czw 08-11-2018, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z angielskiego chciałam brać, ale sama się wzięłam do nauki z Speakout 2ed Advanced SB and DVD-Rom + MyEnglishLab
i jest super Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: