Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Kosmetyki naturalne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vasur

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 21-06-2018, 10:48    Temat postu: Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej! Tak ostatnio się zastanawiam jak tu odmienić swoją kosmetyczkę. Znudziło mi się już korzystanie w kółko z tych samych kosmetyków. Szukam różnych, nowych marek które odmieniłyby trochę chociaż mój wygląd. Trafiłam wczoraj na DaryZdrowia, korzystał już ktoś z tej serii produktów? A może jakieś inne marki polecacie? Chętnie poczytam z czego korzystacie, inspiracji nigdy za wiele co nie moje drogie, buziaczki :*
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

domi78

PostWysłany: Wto 02-10-2018, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie się zgadzam, że dobre kosmetyki to tylko te z naturalnymi składnikami. Dają gwarancję pięknej i promiennej cery. A to zapewniają kosmetyki marki Calluna Medica. Moje problemy z podrażnieniami oraz suchą skórą skończyły się z chwilą ich zastosowania. Poznajcie moc naturalnych składników. Ostatnio na wet zauważyłam na instagramie u Kasi Cichopek jak reklamuje ten krem.
Powrót do góry

lenkaa1

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 08-10-2018, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja także stawiam na naturalne kosmetyki i właśnie takich używam. Korzystam z kosmetyków firmy Eldan Cosmetics a najbardziej lubię Acnevect Purifying Cleanser piankę do skóry tłustej i mieszanej. Nie tylko usuwa makijaż i zanieczyszczenia ale także pozostawia skórę świeżą i czystą.
Powrót do góry

Anuszka556

PostWysłany: Sro 10-10-2018, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

akurat nie używam tych, których używa autorka wątku. Szampon do włosów jest z jakąś babcia, przez czysty przypadek na niego trafiłam. Ale jest to jedyny po którym mi tak nie wychodzą włosy. Drugim takim bardzo naturalnym kosmetykiem, który mam jest ten do pielęgnacji tatuażu Tattoo Butter Loveink. Ma wegański skład, pięknie pachnie ( są dwa zapachy albo papaya albo pomarańcza ) I nie zawiera żadnych parabenów Puszcza oko
Powrót do góry

kobitka77

PostWysłany: Pią 26-10-2018, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mnie jakimś dziwnym trafem kosmetyki naturalne kompletnie nie pasują. Ani nie szkodzą ani nie pomagają, dziwne... Pomimo,że mało stosuję ogólnie kremów i innych kosmetyków pielęgnacyjnych to moim numerem jeden jest krem pod oczy remescar http://remescar.pl dzięki niemu moje cienie i worki pod oczami pięknie schodzą.
Powrót do góry

lobo

PostWysłany: Wto 30-10-2018, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Korzystam z kosmetyków firmy HB. Kosmetyki są na bazie ziół i witamin - wartościowe. Miałam już od nich szampon, dwa balsamy, krem do rąk, a produkt do golenia miał również mąż - wszystko nas zadowoliło. Moja kosmetyczka (https://cococlinic.pl) również używa kosmetyków naturalnych, mówi iż zdecydowanie lepiej wpływają na skórę w długim terminie
Powrót do góry

fernandez

PostWysłany: Sro 31-10-2018, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To chyba trafiłam w 10 z tym poleceniem. Dziś odbyłam swoją pierwszą wizytę w gabinecie kosmetycznym tarnowskie góry Coco i moje nadzieje na lepszą cerę odżyły!

Przy konsultacji dowiedziałam się jednak, że moja cera nie nadaje się pod kosmetyki, które do tej pory używałam. Tyle lat być w błędzie, a moja dotychczasowa kosmetolog jakoś tego nie zauważyła....[/url]
Powrót do góry

Krem Frashe

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 08-11-2018, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z naturalnych kosmetyków ciekawą ofertą dla Pań pragnących powiększyć swoje piersi wydaje się nasz krem, Frashe Uśmiechnięta

Jego skład jest całkowicie naturalny i opiera się na sprawdzonych elementach dbających o ujędrnienie skóry piersi, zapewniając jej odpowiednie odżywienie, nawilżenie i nadanie jej elastyczności. A wszystko to w 100% dzięki naturze takiej jak żeń-szeń, wyciąg z ruszczyka kolczastego, lawendy czy ceramide 6.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: