Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosogłos część 1

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 20-11-2014, 12:00    Temat postu: Kosogłos część 1 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trzecia odsłona Igrzysk smierci

Z recenzji na filmwebie:
Bez spektakularnych sekwencji akcji, bez typowego wysokobudżetowego widowiska "Kosogłos. Część 1" wyrasta na bardzo nietypowy blockbuster. Utrzymany w żałobnym tonie ciszy przed burzą, bazujący raczej na interakcjach między bohaterami niż zastrzyku kinowej adrenaliny. Stanowiący raczej przerwę między kolejnymi połowami meczu niż właściwe widowisko. Ale jak na razie twórcy prowadzą. Mamy jeden do zera dla Lawrence’ów: Francisa i Jennifer. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Bajabusia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 20-11-2014, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam 2 pierwsze części i na tę na pewno też się wybiorę. Wydaje mi się, że to Kosogłos może być najlepszych częścią ze wszystkich, bo dopiero teraz zaczyna się prawdziwa walka.

W weekend idę do kina, więc później napiszę jak mi się podobał Puszcza oko
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Pią 21-11-2014, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bajabusia napisała:
Oglądałam 2 pierwsze części i na tę na pewno też się wybiorę. Wydaje mi się, że to Kosogłos może być najlepszych częścią ze wszystkich, bo dopiero teraz zaczyna się prawdziwa walka.

W weekend idę do kina, więc później napiszę jak mi się podobał Puszcza oko

Ja zaszałałam i ruszam na caly maraton;) tez mam wrazenie, ze igrzyska to jednen z niewielu filmów, którego koljene czesci sa coraz lepsze. obym sie nie zawidoła Puszcza oko
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Sob 22-11-2014, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na dwóch pierwszych częściach się nie zawiodłam, to i na Kosogłosie się nie zawiodę Puszcza oko Już dziś wieczorem obejrzę, bilety kupione, dam znać niebawem jak wrażenia :-p
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Pon 24-11-2014, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zakladka napisała:
Na dwóch pierwszych częściach się nie zawiodłam, to i na Kosogłosie się nie zawiodę Puszcza oko Już dziś wieczorem obejrzę, bilety kupione, dam znać niebawem jak wrażenia :-p

i jak? dla mega! i jaki apetyt na kolejną część! w ogole zakochałam się w pisoence, którą śpiewała Jen -> The Hanging Tree <3 <3 <3
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pon 24-11-2014, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Te piosenkę dopiero dziś usłyszałam, bo na film idę jutro, a już jak czytałam najlepsze otwarcie i mocno wyprzedził Kosogłos inne filmy.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 27-11-2014, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gaga napisała:
Te piosenkę dopiero dziś usłyszałam, bo na film idę jutro, a już jak czytałam najlepsze otwarcie i mocno wyprzedził Kosogłos inne filmy.

A to ciekawe, bo na świecie też co prawda najlepsze otwarcie roku, a jednak gorsze od poprzednich, bo rok słaby. A u nas lepsze o 30 % od dwójki.
Ktoś już był? Ja tak i całym serduchem jestem na tak. Bardzo emocjonujący, trzymający w napięciu i muzycznie majstersztyk - szczególnie Hanging tree oczywiście. Mnie sie wkręciła.. .. Wczoraj zrobiłam sobie kąpiel z olejkami i włączyłam na telefonie Atomówka1
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Nie 30-11-2014, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po Kosogłosie wrażenia jak najbardziej pozytywne. Piosenka Jennifer super, w ogóle świetnie zagrała, nawet kiepską aktorkę przy kręceniu propagit Złośliwa
Film zgodny z książką, więc mniej akcji, ale za to dużo aktorstwa najwyższych lotów, moim zdaniem nie ma słabych aktorów w obsadzie Kosogłosa. Kilka scen mocno zapadło w pamięć. Cóż, pozostaje czekać na finał Uśmiechnięta
A co do najlepszego otwarcia, hmmm, jakoś mnie to nie dziwi. Trylogia Igrzysk zdobyła naprawdę wielu fanów i cały czas rekrutuje nowych.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: