Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Koszty wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blondynka

PostWysłany: Czw 29-10-2009, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki dziewczyny Bardzo szczęśliwa
była wyprzedaż i kupiłam ją za 35zł Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gwenifer_

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 31-10-2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sukienka bardzo fajna, cena jeszcze fajniejsza Uśmiechnięta najbardziej podoba mi sie faktura materiału Uśmiechnięta
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 31-10-2009, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynko kolor po prosty rewelacyjny, myślę też, że będzie bardzo ładnie prezentować się na poprawinach Puszcza oko.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sob 31-10-2009, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję Wam dziewczyny Zakłopotana
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 01-11-2009, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Irish sala piękna Uśmiechnięta Ale to macie sam wynajem bez jedzenia?

Mi wypadło że w styczniu pójde na wesele Bardzo szczęśliwa Bede miała tydzien po tygodniu imprezy: sylwester - wesele - studniówka Złośliwa

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 02-11-2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, a ja mam pewne pytanie. Wiem, że teraz tak się na tradycje już nie patrzy jak kiedyś i czasy się zmieniają i w ogóle... Ale chciałam zapytać czy jak panna młoda i pan młody są z różnych miast, to powinno się robić wesele w mieście rodzinnym Jej? Czy też nie praktykuje się tego i idzie się na jakieś kompromisy? Podejrzliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 02-11-2009, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba raczej teraz w tych czasach można iść na kompromisy Uśmiechnięta.
I można kombinować, gdzie wyjdzie taniej, gdzie ładniej, gdzie bliżej dla Wszystkich z obu stron..tu pole do popisu mają już młodzi, bo to oni wspólnie z rodzicami powinni zadecydować.
A kiedys sie chyba bardziej robiło u Panny Młodej, mama mi tak podpowiedziała. Jeśli jest tradycyjna rodzina, to może i nadal tak jest Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 02-11-2009, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniusia, nie ma takiego obowiązku. Tak jak mówisz - to jest sprawa tradycji. Ja osobiście nie spotkałam się z sytuacją, żeby ślub odbywał się choćby w parafii młodego, o mieście już nie wspominając. Sama problemu nie mam, bo oboje jesteśmy z jednego miasta, ale sama uroczystość jest w mojej parafii.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 03-11-2009, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Dziewczyny, a ja mam pewne pytanie. Wiem, że teraz tak się na tradycje już nie patrzy jak kiedyś i czasy się zmieniają i w ogóle... Ale chciałam zapytać czy jak panna młoda i pan młody są z różnych miast, to powinno się robić wesele w mieście rodzinnym Jej? Czy też nie praktykuje się tego i idzie się na jakieś kompromisy? Podejrzliwa

Moja kuzynka brała ślub i robiła wesele w mieście narzeczonego, ponieważ 2/3 gości było z jego rodzinnych stron. Dzięki temu, łatwiej było zakwaterować zamiejscowych (ze względu na ich liczbę), no i mniej osób musiało się udać w dalszą podróż.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 03-11-2009, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie nie ma takich tradycji. Robimy wesele na wsi, gdzie mieszkają moi dziadkowie. Ślub najprawdopodobniej też tam weźmiemy.
Czyli ani u niego ani u mnie nie ma wesela Uśmiechnięta
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 03-11-2009, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja na przyszłość mam nie lada problem. Ostatnio tak sobie luźno myślałam, gdzie bym chciała i nadal nie wiem. I w moim przypadku jest to dość problematyczne, bo rodzinę mam rozwaloną po całej Polsce. Ale na szczęście do tego jeszcze dużo czasu. Bardzo szczęśliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 03-11-2009, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno coś wymyślicie Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

siasia

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 25-11-2009, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas budżet zmianiał sie kilkakrotnie . niewiem w tym momencie ile wyjdzie dokładnie ale za wesele płacą nasi rodzice, a my za podróż poślubną i oczywiście kwiaty i prezenty dla rodziców Uśmiechnięta
Powrót do góry

JoasiaCZ

PostWysłany: Nie 28-10-2018, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogólnie wesele to ogromny wydatek, ale jak się skrupulatnie poszuka to można odnaleźć niezłe perełki Uśmiechnięta Ja po długich poszukiwaniach znalałam bardzo ciekawe miejsce na swoje wesele - Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Wszystko mi się tam spodobało a do tego cena nie była przerażająca jak to potrafi czasem być w domach weselnych Uśmiechnięta
Powrót do góry

pattry

PostWysłany: Pią 30-11-2018, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To fakt, wesele to jest spory wydatek i dlatego na razie staram się o tym nie myśleć a byliśmy dwa tygodnie temu na weselu w Albizji koło Szczytna, bardzo mi się ta sala spodobała, jest urządzona tak jak bym chciała mieć na swoim weselu
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: