Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kot drapie miejsce za miską po skorzystaniu z kuwety
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dinula

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 15-05-2014, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo ciekawe jest to, co napisałaś! Koty są bardzo specyficzne i ich zachowania mogłoby wypełnić książkę. Uśmiechnięta Moja kicia nie zakopywała jeszcze niczego, ale wydrapała kilka dziur w pionowych meblach. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 16-05-2014, 6:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
ZieloneOczko nie uwierzysz, ale od kilku dni moja kotka robi to samo! Zszokowana Drapie za miską z wodą, przesuwa ją i czasem trochę wyleje.
Nawet do męża powiedziałam, że czytałam w internecie o takim zachowaniu kota a teraz nasza kotka tak robi! Bardzo uśmiechnięta

Uwierzę, bo mam to na co dzień. Złośliwa I co, tak nagle zaczęła? Ni z tego ni z owego?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 16-05-2014, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
I co, tak nagle zaczęła? Ni z tego ni z owego?
Dokładnie. Wyszła z kuwety, poszła za miskę z wodą i zaczęła drapać. Jak zawołałam "Psotka, nie wolno!" to usiadła, popatrzyła na mnie i za chwilę dokończyła drapanie. Dzisiaj o 5:15 robiła to samo! Zszokowana
Powrót do góry

jedyna

PostWysłany: Czw 30-10-2014, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O matko mój kot Tytus robi tak samo. Nie wiem czemu, szukałam w internecie informacji na ten temat i znalazłam informację, że koty drapią obok jedzenia jak jest dla nich nieświeże. Tyle że Tytus drapie nawet ledwo co wyjęte jedzenie z puszki... albo świeże kawałki kurczaka surowego.
juz sama nie wiem
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 31-10-2014, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja kotka przestała drapać. Już od kilku tygodni tak nie robi.
Powrót do góry

Rulfik

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 08-12-2014, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak kotek wyszedł z kuwety, to jest szansa, że chciał pozbyć się zalegającego żwirku spod łapek. To jest naturalny odruch kociaczka. Najwięcej problemów mój kotek miał ze żwirkiem silikonowym, ten to był dopiero upierdliwy. Teraz używam sanicata - /linki, reklama zabroniona!/
Kotek nadal drapie, bo to zawsze żwirek ale przynajmniej wszystko zostaje w kuwecie, a nie jest roznoszone po całej kuchni. Zapach też jest akceptowalny chociaż bywa, że ...

Tak więc bez stresu dziewczyny, kotek zawsze trochę podrapie. Byłoby źle, gdyby siusiał w miejsca poza kuwetą.

Mała Rulfik
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

stokrotka90

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 26-12-2015, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój robi tak samo, ale nie jest to ani uciążliwe, ani nie meczy jakoś bardzo, raczej takie zastanawiające ^^ że zawsze koło miski i zawsze po wyjściu z kuwety:P
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: