Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Kredyty pozabankowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
menda

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 30-11-2015, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a korzystałyście kiedyś z /nazwa usunięta/?? znajomy brał i sobie chwalił i chciałabym porównać opinie Wasze z jego.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

marvina

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jak korzystałam z oferty /nazwa usunięta/. Pożyczyłam u nich 700zł i miałam dwa miesiące na spłacenie, a oddałam tylko 710zł. Jak dla mnie bardzo dobra oferta pożyczki.
Powrót do góry

oewonga

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 26-02-2016, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam! Marvina, dziękuję za skorzystanie z oferty pożyczki w /link zabroniony/. Miło czytać, że pożyczka udzielana przez naszą firmę jest godna zaufania. Pożyczając w /link zabroniony/ zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. /reklama/
Powrót do góry

mmonka

PostWysłany: Sob 23-04-2016, 22:16    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Porady całkiem trafne, ale widać ktoś pyta nie bez powodu. Sama miałam taką sytuację bez wyjścia, wzięłam w wonga i spłaciłam w terminie, bo wiedziałam, ze już będę mieć kasę. Jak ktoś nie oddaje w czasie to spirala się nakręca.
Powrót do góry

lidiaa1986

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 28-04-2017, 10:12    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepsze kredyty gotówkowe to nie te z instytucji pozabankowych. Tamte oferty wydają się być atrakcyjne, a tak na prawdę jest zupełnie inaczej. Polecam /usunęłam/ znajdziesz tam ranking kredytowy i wybierzesz dla siebie najlepsza opcję
Powrót do góry

Rachela1992

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 31-05-2017, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też kiedyś brałam chwilówkę w jednej firmie, naprawdę byłam pod kreską nie miałam innego wyjścia a wstyd mi było po rodzinie pożyczać
Powrót do góry

kokosanka9090

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 12-06-2017, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rozumiem, niestety też mam taką rodzinę że w życiu bym nie wzięła od nich kasy...
Powrót do góry

Rachela1992

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 18-06-2017, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ehh u mnie niestety powiedzenie że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach jest jak najbardziej adekwatne. Potem przez rok bym wysłuchiwała oczywiście za plecami jaki ze mnie nieudacznik życiowy, jak mi w życiu nie wyszło, w jakie długi się zaplątałam. A to raptem 800 zł za ratę. A tak weszłam sobie na /reklama/ wzięłam tą chwilówkę, spłaciłam, obyło się bez koszmarnych kosztów (bo to mój pierwszy raz był) no i co, nikt na mnie krzywo nie patrzy. A niech ich Puszcza oko

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

kokosanka9090

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 19-06-2017, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i lepiej na tym wyszłaś sama dałaś sobie radę, jak mawiają umiesz liczyć licz na siebie!
Powrót do góry

zyta

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 16-09-2017, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najważniejsze żeby nie wpadać w panikę. Mówią, że tonący brzytwy się chwyta i to się niestety sprawdza. Można jednak inaczej. Byłam dostawiona do muru i jedyne wyjście to chwilówka. Znajomy polecił mi /reklama/. Poszłam bez wiary, ale okazało się, że dostałam pożyczkę na bardzo korzystnych warunkach. Zero oprocentowania a jedyna opłata to prowizja banku. Wszystko rozłożone na 24 raty. Dzięki temu odbiłam się od dna i już prawie o tym nie pamiętam.

Ostatnio zmieniony przez zyta dnia Nie 17-09-2017, 9:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 17-09-2017, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale reklamujecie... Niezdecydowana
Powrót do góry

maroko

PostWysłany: Sob 25-11-2017, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się szykuje remont mieszkania i już wiem, że bez kredytu to się nie obejdzie. Tylko nie mam zdolności, żeby zaciągnąc go w banku Smutna Namawiają mnie do skorzystania z chwilówki. Co sądzicie? Słyszałam o KredytOK i nie wiem czy się z nimi nie skontaktować w tej sprawie. Doradźcie proszę, czy zaciągać taką pożyczkę? Pomocy!
Powrót do góry

zosiula99

PostWysłany: Czw 15-03-2018, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zerknijcie sobie również na te oferty https://finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe Uważam, że jak najbardziej są one warte sprawdzenia Uśmiechnięta

Podpis Życie jest zbyt krótkie, by człowiek miał brać na siebie ciężar cudzych win.
Powrót do góry

omot

PostWysłany: Czw 12-04-2018, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem w przypadku nieprzewidzianych wydatków sprawdzają się szybkie pożyczki online, takie jak na Latwykredyt.pl. Pożyczałem u nich 2500 zł i nie mam powodów do narzekań. Tym bardziej, że miałem możliwość spłaty przed terminem zawartym w umowie. Sam proces w skrócie przebiegał tak: złożenie wniosku - weryfikacja - informacja o przyznaniu (sms) - i już miałem pieniądze na koncie.
Powrót do góry

nowojorczyk8

PostWysłany: Sro 16-05-2018, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć. Zastanawiam się nad wyborem korzystnych ofert kredytowych. Czy jesteście w stanie mi coś doradzić w tym temacie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym Uśmiechnięta Czy uważacie, że na lowcakredytow.pl/kredyty-gotowkowe/ - kredyty gotówkowe ranking są dobre opcje?

Podpis Jeśli nie potrafisz wykorzystać minuty, to zmarnujesz i godzinę, i cały dzień, i całe życie!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: