Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyty pozabankowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
menda

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 30-11-2015, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a korzystałyście kiedyś z /nazwa usunięta/?? znajomy brał i sobie chwalił i chciałabym porównać opinie Wasze z jego.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

marvina

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jak korzystałam z oferty /nazwa usunięta/. Pożyczyłam u nich 700zł i miałam dwa miesiące na spłacenie, a oddałam tylko 710zł. Jak dla mnie bardzo dobra oferta pożyczki.
Powrót do góry

oewonga

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 26-02-2016, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam! Marvina, dziękuję za skorzystanie z oferty pożyczki w /link zabroniony/. Miło czytać, że pożyczka udzielana przez naszą firmę jest godna zaufania. Pożyczając w /link zabroniony/ zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. /reklama/
Powrót do góry

mmonka

PostWysłany: Sob 23-04-2016, 22:16    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Porady całkiem trafne, ale widać ktoś pyta nie bez powodu. Sama miałam taką sytuację bez wyjścia, wzięłam w wonga i spłaciłam w terminie, bo wiedziałam, ze już będę mieć kasę. Jak ktoś nie oddaje w czasie to spirala się nakręca.
Powrót do góry

lidiaa1986

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 28-04-2017, 10:12    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepsze kredyty gotówkowe to nie te z instytucji pozabankowych. Tamte oferty wydają się być atrakcyjne, a tak na prawdę jest zupełnie inaczej. Polecam /usunęłam/ znajdziesz tam ranking kredytowy i wybierzesz dla siebie najlepsza opcję
Powrót do góry

Rachela1992

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 31-05-2017, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też kiedyś brałam chwilówkę w jednej firmie, naprawdę byłam pod kreską nie miałam innego wyjścia a wstyd mi było po rodzinie pożyczać
Powrót do góry

kokosanka9090

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 12-06-2017, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rozumiem, niestety też mam taką rodzinę że w życiu bym nie wzięła od nich kasy...
Powrót do góry

Rachela1992

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 18-06-2017, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ehh u mnie niestety powiedzenie że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach jest jak najbardziej adekwatne. Potem przez rok bym wysłuchiwała oczywiście za plecami jaki ze mnie nieudacznik życiowy, jak mi w życiu nie wyszło, w jakie długi się zaplątałam. A to raptem 800 zł za ratę. A tak weszłam sobie na /reklama/ wzięłam tą chwilówkę, spłaciłam, obyło się bez koszmarnych kosztów (bo to mój pierwszy raz był) no i co, nikt na mnie krzywo nie patrzy. A niech ich Puszcza oko

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

kokosanka9090

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 19-06-2017, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i lepiej na tym wyszłaś sama dałaś sobie radę, jak mawiają umiesz liczyć licz na siebie!
Powrót do góry

zyta

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 16-09-2017, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najważniejsze żeby nie wpadać w panikę. Mówią, że tonący brzytwy się chwyta i to się niestety sprawdza. Można jednak inaczej. Byłam dostawiona do muru i jedyne wyjście to chwilówka. Znajomy polecił mi /reklama/. Poszłam bez wiary, ale okazało się, że dostałam pożyczkę na bardzo korzystnych warunkach. Zero oprocentowania a jedyna opłata to prowizja banku. Wszystko rozłożone na 24 raty. Dzięki temu odbiłam się od dna i już prawie o tym nie pamiętam.

Ostatnio zmieniony przez zyta dnia Nie 17-09-2017, 9:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 17-09-2017, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale reklamujecie... Niezdecydowana
Powrót do góry

maroko

PostWysłany: Sob 25-11-2017, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się szykuje remont mieszkania i już wiem, że bez kredytu to się nie obejdzie. Tylko nie mam zdolności, żeby zaciągnąc go w banku Smutna Namawiają mnie do skorzystania z chwilówki. Co sądzicie? Słyszałam o KredytOK i nie wiem czy się z nimi nie skontaktować w tej sprawie. Doradźcie proszę, czy zaciągać taką pożyczkę? Pomocy!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: