Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Krem na dzien dla cery mieszanej
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GolesLaWa

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też polecam te bardziej naturalne, czasami taka kaszka czy zaskórniki są spowodowane właśnie chemią w kosmetykach. Firma Sylveco albo Orientana mają spoko kremy
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

jestemwredna

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 27-01-2016, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedys kosmetyczka powiedziała mi, ze do cery mieszanej dobre są wyciągi z /linki zabronione/) bo fajnie odświeżają tą lekko przytłustą skórę i zdecydowanie opóźniają błyszczenie się. Jak zaczynałam go stosować to widziałam różnicę z dnia na dzień, teraz boje sie, ze gdybym przestała go używać to nie potrafiłabym sie przyzwyczaić do mojej skóry. Jest tam też cynk wiec będzie hamował Ci pojawianie się tych krostek.
Powrót do góry

joy86

PostWysłany: Czw 31-03-2016, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam krem na dzień dobry od Korany. U mnie sprawdza się on bardzo dobrze Uśmiechnięta Skutecznie nawilża i odżywia skórę i świetnie spisuje się jako baza pod makijaż. I co najważniejsze jest całkowicie naturalny, zawiera wyciągi z oliwy z oliwek, dzięki czemu tak dobrze działa i nie powoduje żadnych podrażnień Uśmiechnięta
Powrót do góry

Aichie

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 20-05-2016, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi pani dermatolog poleciła Purritin, Aktywny krem redukujący niedoskonałości. Mogę z czystym sumieniem polecić. Nie obciąża skóry, więc nie świeciłam się po nim tak, jak zwykle Bardzo szczęśliwa Teraz mam w zapasie Sylveco, słyszałam o tych kosmetykach bardzo dobre opinie Puszcza oko

Z kolei Garnier i Nivea u mnie odpadają zupełnie, w jakiejkolwiek formie - krem, tonik czy płyn micelarny.
Powrót do góry

Adam87

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 16-02-2017, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

GolesLaWa napisała:
Też polecam te bardziej naturalne

Bo naturalne zawsze będą najlepsze. I jakkolwiek dziwnie zabrzmi to z "ust" faceta, tak również polecam coś konkretnego. W moim przypadku kremoserum od Revitacell Uśmiechnięta
Powrót do góry

neverland

PostWysłany: Sro 12-04-2017, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepsze te z naturalnymi składami. Polski Gal ma świetne kremy wiesiołkowe, których cena nie przekracza 20zł. Generalnie im bardziej chemiczny skład kremu, tym może bardziej podrażniać i uczulać.
Powrót do góry

igula11

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 14-06-2017, 6:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo lubię kremy do twarzy z serii Nivea Care. Widziałam ostatnio w nowej gazetce drogerii Natura w aplikacji Moja Gazetka, że są teraz po promocji i kosztują tylko 13,99 zł. Jeśli jeszcze ich nie stosowałaś to polecam, u mnie sprawdzają się idealnie.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Sro 28-06-2017, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam Sevolium. Krem dedykowany na trądzik ale ma taką fajną konsystencję,że spokojnie mozna stosować również jak sie ma cere tlustą czy mieszaną ( sama stosuję):
-bardzo dobry skład
-jeśli coś mi wyskakuje to jakieś drobne niedoskonałości

Jest to w zasadzie serum ( tak się nazywa) ale sama stosuje jako krem ponieważ uwielbiam takie właśnie żelowe konsystencje.
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 29-06-2017, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Isia napisała:
Polecam Sevolium. Krem dedykowany na trądzik ale ma taką fajną konsystencję,że spokojnie mozna stosować również jak sie ma cere tlustą czy mieszaną ( sama stosuję):
-bardzo dobry skład
-jeśli coś mi wyskakuje to jakieś drobne niedoskonałości

Jest to w zasadzie serum ( tak się nazywa) ale sama stosuje jako krem ponieważ uwielbiam takie właśnie żelowe konsystencje.

Wiesz co tyle czytam o tym serum i tle czytam ale do jasnej ciasnej gdzie to mozna kupić?
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pią 30-06-2017, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W internecie Uśmiechnięta na stronie producenta. Stacjonarnie nie widziałam.
Powrót do góry

MalwinaP

Zodiak: Panna
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 04-02-2018, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam ten /link/ (o ile mogę, jak nie, to przepraszam :* ) ogólnie jest tak, że u mnie wszystkie kremy są za ciężkie, zapychają i nie działają, mam cerę mieszaną i trudno mi coś dobrać, a ten jest genialny. <3

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

silverlucky

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Sro 28-02-2018, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez polecam te naturalne, widze spora roznice. Warto tez zwrocic uwage jesli jest to krem ktory stosujemy przed makijazem zeby byl na tej samej bazie co podklad. Chociaz wydaje mi sie ze nie dla kazdego beda dobre naturalne, jesli ktos jest podatny na uczulenia to trzeba uwazac na niektore skladniki
Powrót do góry

Marta161

PostWysłany: Sob 12-05-2018, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na szczęście są kremy które można stosować na każdy rodzaj cery. Niezależnie czy jest tłusta, mieszana czy sucha. Ja to rano nakładam Remescar pod oczy, bo on fajnie zwalcza worki i oczy wydają się dużo bardziej wypoczęte i zdrowsze
Powrót do góry

Idzia

PostWysłany: Sro 16-05-2018, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stosuje dla swojej skóry stosuje krem Cetaphil, świetnie nawilża i łagodzi podrażnienia a przy tym nie zapycha. Stosowałam naturalne kosmetyki i nic się nie sprawdza.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: