Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Krem na dzien dla cery mieszanej
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 20:47    Temat postu: Krem na dzien dla cery mieszanej Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam 20 lat i mam cere mieszana. Szukam kremu na dzien, ktory bylby idealny dla mojej twarzy, lecz nie wiem na jaki sie zdecydowac.Dodam ze mam sklonnosci do krostek w okolicy miesiaczki. Moglybyscie mi cos polecic? Podejrzliwa Złośliwa

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 20-02-2009, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam dokładnie ten sam problem. Dziś kupiłam krem Nivea Visage na dzień do cery tłustej i mieszanej, ale o efektach będę mogła powiedzieć dopiero za jakiś czas:) W każdym razie nie polecam Garniera.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 20-02-2009, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja Garniera czysta skóra nie polecam, tzn chyba, że na raz w tygodniu, bo skóra się strasznie przyzwyczaja...
Ja Mam Lirene ten z Bachledą co reklamuje, nawilżający, cudownie pachnie owocami i jest bardzo dobry jak dla mnie Uśmiechnięta.
Można wybrać też matujący i jakiś jeszcze jest, to są kremy dla młodej cery.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

niki79

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 18-03-2009, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś używałam kremu z wiesiołkiem ( sorry, nie pamiętam nazwy), był super, gdy miałam 20 lat i cerę mieszaną. Teraz mam lat 30 i już nie zdaje takiego egzaminu. A może ktoś zna też coś dobrego dla 30-stki?

Podpis Najważniejsze są nasze małe skarby...
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 18-03-2009, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niki zainteresowal mnie ten krem z wiesiolkiem Puszcza oko Chyba wlasnie taki sobie kupie. Proponuesz jakas konkretna firme?

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

niki79

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 19-03-2009, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz, tego co używałam nie pamiętam firmy - sorry, ale pamiętam, że kupowałam go w aptece, tyle, że dawno to już było... Płacze lub Bardzo smutna
Obecnie już mi taki krem nie daje efektów, więc zrezygnowałam z niego sporo czasu temu... jakieś 3-5 lat temu, a więc nie orientuję się jaka firma miałaby najlepszy pod tym względem. Teraz wciąż poszukuję czegoś dla siebie, ale jakoś nie trafiam... więc wciąż szukam. Uśmiechnięta

Podpis Najważniejsze są nasze małe skarby...
Powrót do góry

palka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 16-03-2010, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mam cerę mieszaną i używam kremu z Yves Rocher Krem nawilżająco - matujący na dzień Sebo Specific. Nie jest za tani ale u mnie się sprawdza w porównaniu z innymi.
Powrót do góry

loto

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trochę drogi ten twój krem.Chyba ,że się mylę.
Sama firma w sobie droga.

Podpis Prawdziwa miłość otwiera ramiona, a zamyka oczy.
Powrót do góry

palka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cena to 30 albo 35 zl
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja właśnie Garniera polecam, co świadczy tylko o tym, że każda skóra inaczej toleruje dany kosmetyk - dla mnie jest idealny. Czasem zmieniam na krem AA Therapy Krem nawilżający z aktywnym hydro-kompleksem i czynnikiem matującym.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

palka napisała:
Też mam cerę mieszaną i używam kremu z Yves Rocher Krem nawilżająco - matujący na dzień Sebo Specific.

Też używam, też polecam i uwielbiam zapach tego kremu. Uśmiechnięta

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

palka napisała:
Też mam cerę mieszaną i używam kremu z Yves Rocher Krem nawilżająco - matujący na dzień Sebo Specific. Nie jest za tani ale u mnie się sprawdza w porównaniu z innymi.

Nie próbowałam, jakoś ogólnie sceptycznie podchodzę do kosmetyków tej firmy (w sumie sama nie wiem czemu). Ale jak mi się teraz skończy to spróbuję, a co mi tam Puszcza oko.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

loto

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 07-05-2010, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj właśnie kupiłam sobie podkład w kompakcie(Ideal Balance) a partnerowi PUR&MAT L'oreala.
Krem miałam, a puder mi poprawi ,,jakość"skóry na twarzy.
Każda wybiera co dla siebie to co najlepsze ,a może bardziej sprawdzone.
Cera jednak przyzwyczaja się i lubi zmiany.Nie wykluczone że później spróbuję czegoś innego.

Uśmiechnięta Uśmiechnięta

Podpis Prawdziwa miłość otwiera ramiona, a zamyka oczy.
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Sob 23-10-2010, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam właśnie krem Dermiki, nawilżająco-matujący, do cery normalnej i mieszanej i póki co jestem zadowolona.Do plusów można zaliczyć lekką konsystencję i to,że jest wydajny. Skóra rzeczywiście jakby mniej święcąca na czole i nosku:) więcej nie mogę napisać,bo za krótko stosuję.
Powrót do góry

katarzyna_kilar

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 12-03-2014, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam kremy na bazie naturalnych składników np. masła shea, olejku arganowego czy ozonu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: