Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Król życia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ance

PostWysłany: Pon 14-09-2015, 16:05    Temat postu: Król życia Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pozytywna komedia z Robertem Więckiewiczem. Jeden z moich ulubieńców - oglądam wszystkie filmy z nim. Słyszeliście o tym filmie?
Jakoś pod koniec września wchodzi do kin.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 16-09-2015, 15:23    Temat postu: Re Król życia Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ance napisała:
Pozytywna komedia z Robertem Więckiewiczem. Jeden z moich ulubieńców - oglądam wszystkie filmy z nim. Słyszeliście o tym filmie?
Jakoś pod koniec września wchodzi do kin.

Jak zakładasz temat to fajnie dać plakat albo zwiastun i opis Puszcza oko

Zwiastun jest zacny. Bardzo szczęśliwa Nieźle zestresowany korpoludek z tego Edwarda...
https://www.youtube.com/watch?v=ZJiQPkI28as
Powrót do góry

dezyda89

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 16-09-2015, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię Więckiewicza. Podoba mi się w tej roli. Widać, że potrafi zagrać postać zarówno choleryczną, jak i luzackiego faceta, który cieszy się życiem.
Mają być spotkania w Warszawie z aktorami, przed seansami.

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Pią 18-09-2015, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam zwiatun, ale najbardziej nie mogę się uwolnić od piosenki Uśmiechnięta chodzi za mną odkąd usłyszałam. To taki trochę powrót Więckiewicza do korzeni, bo zaczynał przecież od takich komediowych ról (a przynajmniej takie mu przyniosły sławę ). Na pokazy przedpremierowe raczej mi się nie uda, ale zaraz po premierze na pewno się wbiję do jakiegoś kina Uśmiechnięta

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Nie 27-09-2015, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znajomi polecali byli wczroaj, podobno Ernest Bryll powiedział po obejrzeniu: Mózg się śmieje.
Powrót do góry

Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 16-10-2015, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zakladka - coś w tym jest. Uśmiechnięta Bo tam nikt nie opowiada żartów, a raczej jest taki pozytywny klimat. Ten bohater Edward z korposzczura zamienia się w takiego pozytywnego człowieka. Uśmiechnięta
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 28-10-2015, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kitaj napisała:
zakladka - coś w tym jest. Uśmiechnięta Bo tam nikt nie opowiada żartów, a raczej jest taki pozytywny klimat. Ten bohater Edward z korposzczura zamienia się w takiego pozytywnego człowieka. Uśmiechnięta

Warto dodać, ze po uderzeniu w głowę. Puszcza oko Mnie urzekła ta mała grająca córeczkę Więckiewicz i Popławskiej i fajne pokazanie, jak Edward wykorzytsuje swoje szkolenia z copro, by pomós Kapslowi i jego kumplom alkoholikom. Topa jako indianin mistrz. Puszcza oko
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Czw 29-10-2015, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mózg się śmieje - tego nie słyszałam, ale dobre w sumie.
Ot taki pozytywny film. Ja wyszłam z kina z uśmiechem i to szczerym, a to się w przypadku polskich komedii rzadko zdarza, bo zazwyczaj żenują, a nie śmieszą Uśmiechnięta

A powiem Wam jeszcze, że sam Więckiewicz podobno napisał, że to pierwszy film, w którym szczerze się uśmiecha. Coś w tym musi być skoro nawet główny aktor tak mówi.

Zieliński powinien więcej reżyserować, bo przywraca mi wiarę w polską komedię. Ciekawa jestem jego kolejnego projektu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: