Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Króliczek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehe nie lubi CięPuszcza oko. Żartuję.
Królik w ten sposób może zaznaczać teren albo zwyczajnie pokazuje swoją niechęć do drugiej osoby...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Matylda

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wiesz.. a tak go lubilam na poczatku!

Podpis Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie trzeba było się go pozbywać. Wystarczył zabieg kastracji i z głowy. Królik zaczął dojrzewać i u większości tak to się objawia. Po prostu takie zachowanie uwarunkowane szalejącymi w nim hormonami.Uśmiechnięta Mój na szczęście tak nie robi.;P
A tak w ogóle- mój Pępuś ma już ponad roczek, jest cudowny i płochliwy.Złośliwa
Ostatni raz pisałam, że się oswaja w pokoju(rok temu)- teraz to jego królestwo! Uwielbia spać pod łóżkiem, ale często przychodzi do nas i lubi głaskanie(ale na ręce się go nie da wziąć). Smuci mnie to, że nie lubi przytulania, ale chociaż tyle, że gdy go głaskamy to cichutko zgrzyta ząbkami i usypia.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

NaturalGirl

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sob 09-03-2013, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasem zdarza sie u krolikow w czasie dojrzewania samce tak sie zachowuja. Ale zawsze lepiej sie u weterynarza upewnic czy nie jest to jakas choroba.
Powrót do góry

liliana666

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 17:30    Temat postu: Królik Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój pierwszy królik też mnie obsikiwał, mnie i psa Bardzo szczęśliwa To był zwyczajny jego przejaw miłości w połączeniu z hormonami. Króliki po kastracji przestają oznaczać teren. Generalnie przed kupnem królika, warto najpierw zaznajomić się z jego zachowaniami i prawidłowym żywieniem. A tak poza tym - nie kupować - adoptować. Jest wiele stowarzyszeń i fundacji króliczych, które pękają w szwach od niechcianych i porzuconych królików. Zajmują się nimi, leczą, kastrują i oddają do adopcji tym, którzy pokochają je bezwarunkowo.. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Judyta1988K

PostWysłany: Wto 07-06-2016, 8:54    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A nie gryzą
Powrót do góry

liliana666

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 31-10-2016, 5:15    Temat postu: Królik Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gryzą.. jak staniesz im na drodze i nie chcesz przepuścić Bardzo szczęśliwa Wtedy poczujesz jego ząbka. Czasem tylko poszturchają noskiem Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: